sedm.1

Auta jsou první animovaný film,na který jsem se vydal do kina a nelituji.V tomto směru pronesu možná zpátečnickou větu,neboť dnes tento fakt už všichni ví,ale nevěřícně jsem celý film kroutil hlavou,co již dnešní animatoři zvládnou a dovedou!Některé záběry jsou tak neuvěřitelně reálné,až zamrazí.Scény ze závodů,projížďky přírodou,samotné městečko,to vše je tak kouzelné a zvládnuté...těžko popisovat,to se musí vidět.K té vší dokonalé animaci je přidán i sice jednoduchý,přesto velmi zábavný,pro děti možná i poučný příběh,který nenudí ani minutku a ikdyž je film delší,uplyne jak voda.Nechtěl jsem tomu věřit,ale animované Pixarfilmy jsou skutečně pro všechny lidičky od 5 do...smrti :). ()

cyberhawk

Film jsem viděl s českým dabingem a kupodivu to nebylo tak hrozné, jak by se jinak od českého dabingu dalo očekávat. Jinak o filmu tu vše bylo řečeno - není mu co vytknout :-) ()

Looser

Musim rict ze po první pulce jsem si rikal sakra kdy to prijde a kdyz druha pulka toho dohnala dost na 5* to prostě není. Animace uz ani nema smysl vychvalovat, je videt ze technologie jde kvapem kupredu. Tak jako vetsina bych chtel vyzvednout hlavne "italskou enklavu", ktera pro mne osobne animak vyzvedla nejvic a nebyt Luigiho a super dubingu Owena Wilsona asi bych si z filmu nicmoc extra neodnesl. ()

Arius

Vynikjauci scenar vela usmevnych scen a skvela animacia. Asi najlepsi animak aky mam v revire....PERFECT ! ()

Obivan

Paráda!!! Tenhle film nemá snad jedinou slabinu. Auta jsou pro mě v mnohém přelomový film. Navíc jde o jeden z mála případů, kdy český (a částečně slovenský) dabing předčil originál. ()

NALBERTik

Myslim, ze Michael J. Fox je naprosto spokojen jakeho fesaka z nej udelali :) Opravdu, stejně jako mnozí tady, nemám co bych vytknul... příběh suupr, animace neuvěřitelné... 5* jak vyšitých ! ()

Zemi11

Poprvé a snad i naposled moje fantasie prohrála. Nedokázal jsem si představit, o čem může být pohádka, kde se objeví pouze auta. No... byla o autech. možná mě zklamala lacinost režisérů (John Lasseter, Joe Ranft) zaútočit za každou cenu emocemi. Auta, které se zamilují, nebo rozbrečí nad rozpadající se láskou, jsou těžce pod mojí hranicí únosnosti. ()

Houda666

Až na niektoré vtiné pasáže, je tento snímok dosť obyčajný. Azda jediným výrazným plusom je skvelá grafiky a celkové spracovanie sveta áut. Moje hodnotenie: 70% ()

Lukoboss

Celkem překvapivě dobře koukatelnej animáč. Říkám to proto, že v 80% případů, kdy jsem se na nějaký animovaný film díval, jsem byl spíš zklamán (někdy až znechucen), ale tohle bylo jiné. Ano, je to prošpikováno klišé, ale tady mně to nějak nevadilo, naopak člověk s tím tak nějak počítá, až jsem se sám sobě divil. ()

Cejny

Animace pěkné, příběh normální. Taková průměrná rodinná adventura. Ale auta mám rád a když tenhle film vidíte 3x za sebou, v dětském koutku v Ikea při čekání na odvoz, tak si to zamilujete..:-) ()

tempus

Nejzajímavější na tomto filmu je jistě vztah Dr. Hudsona a Bleska. Až na konec který byl hóódně trapnej (Michal Schumacher Ferrari, co to dělá u Pixaru?) to byla krásná pohodová polosonda do americké kultury. ()

NUbijec

TOP Animáky v poslední době zastupují čím dál slabší výkony komedií. A Auta to dělají výborně, přímo při psaní tohoto opožděného komentu sem dostal znovu chuť se na ně podívat. To je nejlepší vizitka. ()

fox171cz

Páni, to jsem opravdu nečekal, že Auta si tak silně zamiluju a vyšplhají se u mě na samý vrchol animáku co jsem viděl. Bezpochybně super nápad vytvořit auťácký svět, kde to opravdu všechno skvěle funguje ! O animaci, se nemusím snad ani zmiňovat. Ve filmu se mi i hrozně líbil, takový malý detail a to automuchy, kde mi už spadla čelist dolů a říkal jsem si, že snad není možné, aby autoři na nic nezapomněli. Film je stavěn, jak pro malé diváky, tak pro velké a to ho posouvá o další stupně směrem nahoru. ()

Sdoom

Auta jsou jednou z nejhorších Pixarovek, ovšem i tak nemůžu říci, že bych se u nich nebavil. Tedy až na nějakých prvních 20-30 minut, kdy to byla poměrně nuda. Pak se to ale docela rozjelo ve velkém stylu a i přes těch několik obvyklých klišé bylo o zabávu postaráno až do konce filmu. Lepší 3 hvězdičky. ()

vanderbart

Už od počátku je dost výrazná podobnost příběhu s Doktorem Hollywoodem. Řekl bych, že tehle animák je víc zaměřený na menší publikum, takže hodnotím i vzhledem k tomu. ()

b.tabor

Wow! Tak tomu řikám nářez! Z nafoukance se stává "obyčejné" auto.... jen kdyby to tak někdy bylo doopravdy. Hrdost, zvlášť pro Čechy, dnes nezná meze. ()

borec999

Vydarený animák s peknou animáciou, zaujímavým príbehom a aj pár podarenými vtípkami. Nestáva sa mi často, že by ma bavil film kde ma nezaujme a miestami sa mi až protiví hlavná postava. V Autách to tak bolo, ale v konečnom dôsledku mi to vôbec nevadilo, pretože všetko vynahradili Mater, Doc, Luigi a ďalšie vedľajšie postavičky z Kardanovej Lhoty. Od Disneyho a Pixaru som videl aj lepšie kúsky, ale vzhľadom na to že animáky nepatria k mojim obľúbeným žánrom išlo o príjemné prekvapenie. Ak hľadáte oddychovku, pri ktorej sa deti zabavia a niečo z toho budú mať aj dospelí, tak Autá by mohli byť správnou voľbou. 75% ()

Frankie

Ach... Kinematografická nádhera prostoupená laskavostí, vstřícností a láskou, že se jednomu až může zatočit hlava. Chvěji se vzrušením co nám Pixar chystá převyprávět v budoucnu. ()

!Borec!

V první řadě se musí samozřejmě pochválit animace, která musela být vytvářena s nesmírnou pečlivostí. Taková grafika se jen tak nevidí. Už jen vzhledem snímek zvedá svoji hodnotu a upoutá vás detaily, s kterými si tvůrci dali opravdu záležet...Menší děti zaujme spíš vizualizací než dějem a pro ty větší jsou určeny hlavně vtipy, které se nápaditě hodí k čupr autíčkám...stejně nejlepší byl luigi s ferrarim :) ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)