Drc

Klasická kreslená pohádka pro rodinu s dětmi. Určitě zajímavý nápad a dobré zpracování, pro dospělé nic moc a mírně nudné, pro děti, kterým je toto asi určeno, skvělý film. ()

shimpy(CZ)

Chlapci od Pixaru opět nezklamali a vyhráli na plné čáře. Příběh byl sice trochu očekávaný, ale to neznamená, že je to nějaká nuda. Právě naopak! Příběh Bleska McQueena mě pobavil, dojal a nakonec jsem z kina vyšel s pocitem dobře utracených peněz. Tento film si zkrátka nemůže nikdo nechat ujít. Je ještě pořád spousta dospělých, kteří si myslí, že animovaný film je jen pro děti. A právě těmto bych poradil aby si udělali čas a místo na "akčňáky s Van Dammem" se podívali na tento skvost. Možná se jejich názor na animované filmy změní... ()

Radim

Po prvních 10 minutách jsem nevěřil, že se mi to bude až tak líbit. Ale líbilo. Milé, vtipné. A všimli jste si těch much v podobě angličáků? ()

Prochy38

Tento animák má fakt něco do sebe. Ale na 5* jsem už asi na takové filmy moc starý. Doba ledová mě dokáže pobavit i teď, ale Auta už ne tak, jak bych si přál... ||||| Tak musím své původní tvrzení hodně přehodnotit. Člověk se o to musí trochu zajímat a mít důvody se koukat a hned je to něco jiného. Jak se mi to původně nelíbilo, teď jsme měli na táboře téma Auta 2012 a oba filmy byly silná vodítka pro mnoho her. Až teď si člověk začne všímat všech detailů, které původně přehlížel a hlavně jsem se fakt bavil. A ty detaily jsou natolik dokonalé!!!!! Nejlepší postava je vysokozdvižný vozík Quido :D ()

Neotom

Už jen ta famózní grafika! Pixar opět lpí na preciznosti i v naprostých detailech. Příběh sám je velmi sympatický a úsměvný pro malé i velké (pro ty druhé snad ještě více díky dětské mysli skrytým narážkám), jen ten konec mi přišel krapet šablonovitý. 85% ()

Xavi6

Nechci nějak Pixaru křivdit, ale tohle se opravdu nepovedlo. Místo nějakého pořádného závodění, jsem se dočkal dlouhých dialogů někde ve vesnici. Musím přiznat, že nápad s očima aut byl opravdu dokonalý, každého by napadlo, že to bude místo světel, ale místo skla byl dobrý tah. Každopádně jsem doufal v něco velkolepého, ale já byl rozhodně zklamán. ()

Abiosis

*STOPUJEME S PALCOM DOLE* Nepodarilo sa. Nepodarilo sa to dopozerať ani na dvakrát a jednoducho som to musel vzdať. Naivne som si myslel, že prvých 15 minút nudy sa len náhodou prihodilo, ale "prihodil" sa celý film. A 60 poctivo odpozeraných minút mi azda dáva právo rozprávku hodnotiť. Príliš ukecaný plochý film, bez nejakých silných a originálnych momentov, ktorý sa len vezie na myšlienke personifikácie dopravných prostriedkov - to však veľmi rýchlo prestane prekvapovať a baviť. Verdikt v 1 vete: Rozprávka, ktorá dostala defekt na všetky štyri kolesá. 23.11.11 ()

Hanes88

Děj je opravdu povedený. Musím říct, že jsem byl ze začátku dost skeptický, protože jsem si nedokázal, jaký animák to s auty může být. Opak byl ovšem pravdou. Nebyl to trhák, který by mě posadil na zadek, ale bylo to opravdu dobré, takže nemám problém dát 75%. ()

derryl

Dlouho jsem neměl z filmu krásný a pozitivní pocit jako se to stalo u Aut. Musím gratulovat k propracovanosti příběhu, přesnému dávkování emocí, krásně napsaných, namluvených, animovaných a svěžích postav. Blesk McQueen je jednička, i když má číslo 95, na začátku trošku sebestředný parchant, kterého vyléčí pobyt mezi loosery-auty a tak se stane hrdinou ve hře jménem fair play. Pěkné poučení na závěr, milé děti: "Svět není vždy o vítězství, je hlavně o pevném a skutečném přátelství." Rád jsem si tuto krátkou a údernou poučku znovu zopakoval. Díky, milý PIXARE. Jsi jednička jako Blesk!!! ... Paráda. ()

Wajsik

Na otázku kolikrát jsem tento poklad mezi animáky viděl bych asi dost přesnou odpověď nedal. Jisté je jen to, že to bylo už víckrát než bych spočítal i kdybych měl 2x více rukou :). Ve všech směrech dokonalý film. Od animací, přes nádherné scenérie až po kulervoucí hlášky. Ferrari rulez :) Opravdu klasa které na záda kouká snad jen Hledá se Nemo. A zase Pixar. Jak jen to dělají? :) ()

Patrik256

Tržby v USA za první víkend: 62 800 000 $ (3985 kin) Náklady na výrobu: 120 mil. $ Ocenění: Oscar '06 - nominace: animovaný film, píseň (Our Town) Zlaté glóby - animovaný film BAFTA - nominace: animovaný film ()

Macik

Nemá cenu se tu nějak zvlášť rozepisovat, navíc to ani moc neumím, ale tyhle auta jsou to nejlepší co jsem v animácích viděl!!! ()

Alf

příběh pro mě trochu odtažitější a schématičtější, než jsem u Pixaru zvyklý, ale animačně opět úžasné a koneckonců ten příběh taky vůbec neurazí :-) ()

willis

Průměrný animák, ano animace je perfektní, ale především scénář je prvoplánovitý skoro jako Nemo. Film se nedá srovnávat s přelomovými filmy tohoto žánru jako jsou Toy Story 1+2. Z toho jak tady někteří hodnotí je vidět, že reklamní lobby může zatemnit mozek každému anebo přidám podobenství... kdyby vzal někdo výkal, pěkně ho zabalil do třpitivého obalu a udělal drahou PR kampaň spojenou s vymytím mozku, tak by si na něm spousta lidí, jak je vidět, určitě pochutnalo. ()

spiritus

Pěkné, svižné, originální animované dílo...Podle mého názoru, po dlouhé době kvalitní animovaný film, s koukatelným příběhem. Animace je velmi zdařilá. Zejména mimika aut stojí za pochvalu. Autům animátoři skutečně vdechli osobnost. Zkrátka zasloužilé 4 hvězdičky. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)