Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po skončení války ve Vietnamu se ze dvou vojáků stávají přátelé, kteří si přísahají, že když jeden z nich bude v nouzi, druhý mu pomůže. O 18 let později je však jeden z nich zabit zkorumpovaným prezidentem Kolumbie, kde vládne chaos a násilí. Jeho přítel však nezapoměl, a tak odlétá s pár přátely do Kolumbie, aby pomstil přítele a pomohl kolumbijskému lidu svrhnout tuto krutou a nelítostnou vládu. (Chupacabre)

(více)

Recenze (19)

Flashheart 

všechny recenze uživatele

Panenko Marja, do čeho se to Walken upsal? Byl jsem předem srozuměn s tím, že jde o Bčko, ale dal jsem tomu šanci kvůli jménu McBain, zkultovnělému v Simpsonech, a kvůli Walkenovi. Že jsem ani nedokázal sehnat české titulky, mě taky neodradilo, sehnal jsem aspoň anglické. Kéžby odradilo! Statický Chris by na Bčko jistě stačil, ale spousta ostatních herců nemělo ani na to. Alonso zahrála hůř než Hamáček na letišti, její nekrásu nezachránila ani chybějící podprsenka. Naprosto nesmyslný scénář na tom nebyl o nic lépe, tato slátanina z temných hlubin osmdesátkových Bčkových braků zafungovala jako štiplavá facka za úsvitu inteligentních propracovaných devadesátkových scénářů. Pokud vás k filmu tahne simpsonovská reference (byť asi nesprávná), zapomeňte na ni. Se vší úctou k Walkenovi, Renierovy ani Arnoldovy koule ani drsňáctví tady neviděl ani z rychlíku. Jednu hvězdu přeci jen věnuji, za tu trochu herectví hlavní postavy, za dostatek akce, ačkoliv byla víc než úsměvná, když za nic jiného, tak aspoň za Walkenovo sestřelení stíhačky pistolí. Těchto pár vteřin jako jediných mi zůstane v srdci. ()

J.Connor 

všechny recenze uživatele

"Naše děti žvýkají kakao a jejich oči jsou matné." To, že český překladatel soustavně zaměňuje koku za kakao filmu vyčítat nemůžu, ale vyčítat mu můžu, že je vskutku slátaninou, která navíc nemá ani šťávu a nepobaví. Jak píše choze, tak mcbain je skutečně velmi podobný FIFTY FIFTY, jenže se narozdíl od něj bere vážně a má větší ambice (Walken, rozpočet, výprava...). Můžeme v něm sice vidět celou řadu známých tváří z různých typů produkce (Walken, Alonso, James, Ironside), ale všichni jsou vlastně statisti, nikdo z nich se pořádně nezapojí do akčních scén, jen se procházejí či v případě Jamese postávají naolejovaní někde v koutě. Na Walkenovi je vidět, že je mu chvílemi trapně, roli zřejmě přijal, protože měl akutní nedostatek peněz na kakao. Nakonec bych vzpomenul jednu konverzaci ze skečů MontyP, kde prodejce zvoní u každého domu: "Co nabízíte ? Komunistické převraty. Vezmu si jich tucet ! " ()

Reklama

harycek 

všechny recenze uživatele

Mohl to být výborný akční snímek nebýt šílených blbostí- například chlap s lehkostí vyhodí z okna stropní ventilátor(max 15 kg) , ke kterému je přivázán lanem jiný chlap (jako hora) a  ventilátor ho vytáhne z okna ven a chlap padá do hloubky!!! O dabingu radši nemluvě !? děti místo jídla pro bídu musí žvýkat listy "kakaa" aby "narkobaron" mě své zisky!?!? domnívám se , že ta mělo být listy "KOKY" (děj se odehrává v  Colunbii!!) a další pitomosti!! BÉČKO jak vyšité!!Ale dalo se to skouknout!!!!!! ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Je to rovnako blbe ako podobny film z tej doby a rovnakeho zamerania Fifty/Fifty. Ale McBain mal evidentne podstatne vyssi rozpocet. Takze si mohli tvorcovia dovolit natocit pestrejsie a velkolepejsie akcne sceny, vdaka comu film prilis nenudi. Lenze okrem akcie uz nema film, co ponuknut. Je tu sice relativne bohate obsadenie na znamejsie tváre z roznych beciek, ale poriadny priestor predviest sa nema skoro nikto. Akurat z Walkena srší charizma aj v takejto zlatanine. No a potom je tu este Michael Ironside netradicne v kladnej ulohe. Cely cas som cakal, kedy rozbali nejaky podraz a ono nic. 5/10. ()

TO 

všechny recenze uživatele

Něco jako Rambo (II,III) nebo Nezvěstní v boji. Vietnamský veterán bojuje se světem drogových vládců a korupčních politiků. Celkem dost akce, dobrodružství v džungli i ve městě, nějaké letecké souboje, atd. Svižná akční podívaná, ale Rambo je Rambo a Christopher Walken se svým komandem se na něj jen stěží dotahuje. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama