Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V Los Angeles řádí vražední démoni a Lucifer musí zastavit chaos a ochránit lidi, na kterých mu nejvíc záleží. (Netflix)

Recenze (10)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No jo, no, zase jsem se jednou svým hodnocením evidentně zařadil mezi menšinu, ale je mi to jako obvykle šumák. Těžko bych mohl vzdychat nadšením, když šlo v podstatě o telenovelu z netradičního prostředí. Jenom to otřepané: "Miluju tě, ale musím jít.", se tady objevilo hned dvakrát (i když u Evy to bylo trochu zakamuflované), a to už je na padesát šest minut trochu moc. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je pravda, že závěr jsem si představovala jinak a rozhodně víc epický. Ale! Já se prostě bavila. :D SPOILER!! Předávání sunaru na oltáři při rituálu? Jako to chceš prostě. :D Rušivý byly především ty motivační kecy před akcí (prvně Eva a pak Chloe). Ale ten úplnej závěr, trůn, peklo... super! Btw: A ano Lindo. NAŠE! Linda je skvělá. ()

Reklama

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hodnocení mluví za vše... . Na první tři řady jsem se díval spíš z nudy, ale ta čtvrtá mě vysloveně bavila; byť byla kraťoučká, tak byla kvalitativně peckoidní. Nezbývá než doufat, že se dočkáme pokračování. Pokud ne...i tak by šlo o víc než důstojné rozloučení. Moc by se mi líbil crosover Lucifer vs Constantine. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama