Reklama

Reklama

Legit

(seriál)
USA, (2013–2014), 9 h 9 min (Minutáž: 21–22 min)

Hrají:

Jim Jefferies, Dan Bakkedahl, DJ Qualls, Mindy Sterling, Sonya Eddy, Kate Luyben, John Ratzenberger, Max Gail, Leonard Earl Howze, Bre Blair, Layla Alizada (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(26)

Obsahy(1)

Australský stand-up komik Jim Jefferies, se vydává za prací do Ameriky ke kamarádovi Steveovi, kde prožívá různé životní situace a snaží se přijít na to, co znamená být dobrým člověkem... Seriál plný černého a někdy až vulgárního humoru. (Bohnice05)

Recenze (20)

Dr_Bilo 

všechny recenze uživatele

Myslím, že to nejlépe vyjádřil uživatel Rian_witcher, kdo dostal po přečtení jeho komentáře záchvat smíchu jako já, tak bude nejspíš spokojen (tímto mu chci poděkovat, asi bych si to jinak nepustil). Asi nejvíc mi vadilo, že Jim Jefferies zde zjevně hojně využívá scénky ze svých stan up vystoupení, které jsou často do děje naroubovány dost uměle. Trochu to bije do očí, ale nijak zásadně vám to požitek ze sledování nezkazí. Ještě by mohli trochu ubrat v moralizování a přidat na nekorektním humoru a byl bych nad míru spokojen. Kvalitní australská invaze! ()

geklon 

všechny recenze uživatele

Ze začátku mi tento pokus trefit se mezi fanoušky Wilfreda a Californications přišel jako levná Calculations. Ale australská lidská verze Wilfreda(jo nebojte, vím, že Wilfred je původně Australan) i se svým podkoním Charliem Randfunklem, co se nechá buzerovat matkou a na starost má mladšího nepohyblivýho bráchu, který čeká až mu odzvoní, mě v momentě co se na scéně objevil DJ Qails začala bavit, kruto krutě...no a ve druhým díle se objevil Roodney a bylo vymalováno. První tři díly jsou vážně výborný, zábavný a lidský, tím zvláštním podělaneckým způsobem...jsem zvědav co nás ještě čeká......Hanku Moody jdi se nažrat sena ve stáji, na dráze je nový nevyčpělý hřebec, co má fakt krutokruté vyjadřování o věcech, které si většina z nás myslí, ale nikdy nedokážou přes zuby prokousat. Zatím opravdová pecka. První série tak nějak doklouže, slabé epizody se ovšem začnou v druhé řadě kupit a já už Jimem a jeho kumpány, tak nějak stratil trpělivost. Furt to samé...... a čím dál víc komediální žumpa. Stop a nebo ještě? ()

Reklama

SallyZen 

všechny recenze uživatele

Na poli sitcomů v moderní době imho Legit patří k špici. Je to zas trochu něco jiného, ale mě tento druh humoru vyhovuje. Herecký obsazení je skvělý a celkově mám z toho po prvné sérii dobrej pocit. Poslední díl první řady nabídl snad úplně všechno a díky tomu Legit sahá téměř po pěti hvězdičkách. Druhá série stejně parádní, jako první! Legit je skvělej seriál. 85% ()

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Po osmém dílu seriál opouštím. Jim Jefferies sice tady není tak prvoplánově lascivní, jako ve svých stand-up show, ale také není žádným hercem, ale jen bavičem. Bavilo mě to jen zpočátku, když to bylo vlastně zfilmované vystoupení z Londýna, vydané na DVD v roce 2010, pak už přišla nuda a já tedy odcházím. ()

Pacek 

všechny recenze uživatele

Každý díl má něco do sebe. Máme tu díly, kde Jim jen tupě opakuje svoje vtipy a celá jedna část zkrátka dodává audio vtipu i video. Prostě se zfilmuje. Pak jsou tu ale díly, které mají vlastní příběh, a jejich komediální scény jste neviděli v žádné z Jimových vystoupení. A právě díky těmto dílům se jedná o velmi kvalitní seriál, kde můžete na Jima, kterého jinak znáte jen jako sexuální prase, nahlížet i z jeho lidské stránky. ()

Galerie (134)

Zajímavosti (2)

  • Australanka z video chatu řekne Billymu (DJ Qualls), že vypadá jako ten kluk z filmu Road Trip (2000), na což Jim (Jim Jefferies) odvětí tím, že ani trochu nevypadá jako ten herec ze snímku Road Trip. DJ Qualls ovšem doopravdy v Road Tripu hrál jednu z hlavních rolí. (Agita)

Reklama

Reklama