Už je to pár let, co Veronica Marsová hodila svou mladickou kariéru soukromého očka za hlavu. Teď se po čase vrací do rodného města, kde ji kromě třídního srazu čeká i bývalá láska Logan. Ten je zapleten do záhadné vraždy a potřebuje pomoc... V předvečer promoce na právnické fakultě se Veronica Marsová (Kristen Bellová) rozhodla pověsit svůj život amatérského detektiva na hřebík. Zatímco hledá práci u prestižních právnických společností, obrátí se na ni její bývalý přítel Logan (Jason Dohring) s žádostí o pomoc – je totiž obviněn z vraždy. Veronica odjíždí do rodného města, aby Loganovi zajistila pořádného obhájce. Kolem jeho případu se však děje něco, co jí nedá spát. V příběhu natočeném na motivy slavného amerického seriálu z roku 2004 se Veronica rozhodne vypátrat pravdu. (HBO Europe)

Luteka

Pro mě naprosto důstojné a vymodlené pokračování seriálu. Cameo Daxe mě nejvíc rozesmálo :) Celý film - ano filmem to nazývat budu! - byl pro mě nadprůměrným počinem z jinak šedé hollywoodské produkce. Jakožto i jeden z 91 585 přispěvatelů jsem s výsledkem naprosto spokojená a všem fandům seriálu samozřejmě doporučuji :) P.S. A po velmi velmi velmi velmi dlouhé době je to jeden z filmů, který mě donutil tu zanechat komentář! :) ()

castor

Když to Veronica Mars před lety zabalila, nejeden dívčí pokoj zachvátilo zoufalství a slzy. Děj filmu se odehrává deset let po skončení stejnojmenného seriálu. Domov se ozývá a hlavní hrdinka bude muset volit mezi osobním a profesním životem. A my tu máme solidní dárek. Původní seriál není potřeba dopodrobna znát. Scénáristé netlačí na pilu, prostě jen přináší průměrně napínavý a stejně průměrně (ne)komplikovaný případ, který musí naše blonďatá, cynická, krásná, jízlivá a drzá hrdinka vyřešit. Prostě chytrá oddechová zábava, kterou zdobí svižné a vtipné dialogy. Kristen Bell vůbec nezapadá do té průměrné seriálové škatulky, do které ji leckdo cpe. ()

JohnCZ

Zakončující film pro fandy seriálu. Funguje asi tak, jako Serenity pro Firefly. Samostatně koukatelný, ale jen fandové ho dokáží naplno docenit. Samotný děj je totiž je jednou delší epizodou seriálu, nutno podotknout že poněkud drsnější a nebezpečnější. Příznivcům seriálu však záleží především na postavách, se kterými žili celé předchozí tři série a v tomto směru je celovečerák naprosto uspokojující. Všechny důležité linky působí zakončeně a tvůrci si nechali nenápadně otevřené dveře pro případné pokračování. ()

jasiska

Film Veronica Mars mal všetko, čo si fanúšikovia seriálu mohli priať: Veronica kicking ass and not taking names, Logan obvinený z ďalšej vraždy :-), skorumpovaný šerif, inside joky, napätie a násilie a hlavne - Veronica a Logan spolu. Navyše Veronica sa vrátila k súkromnému detektívstvu v Neptune, pretože "you can't claim victory if you leave the ring." Awesome. Neviem, či to bolo až také awesome pre tých, ktorý seriál nepoznajú, ale pre mňa fan heaven :-) ()

ABLABLABLA

SPOILERŮ až běda, takže radši nečíst, dokud jste to neviděli ;) Řekla jsem si, že si dám chvilku pauzu od všech těch seminárek, prezentací, praxí a diplomky a prostě se na něco zas jednou podívám. Sáhla jsem po mé oblíbenkyni z puberťáckých let, s níž jsem se pravidelně setkávala každý všední den po škole v televizi. Docela jsem se bála, že toto setkání se mi nebude líbit a akorát si tím zkazím krásné vzpomínky, ale díky bohu jsem se mýlila. Teda ano nebylo to nejlepší, zdaleka mě to nebavilo tolik jako seriál, ale stále mě Veronica dokázala překvapit, pořád má stejně prořízlou hubu a dokáže všechny odpálkovat, opět mi bylo líto Pize, protože na něj vždycky tak trochu srala, opět jsem ale byla nadšená z jejího znovuzaláskování s Loganem, a především z jejího dobrodrůža, kdy jí jako obvykle šlo o život a vyřešila úžasně komplikovanou a dobře schovanou vraždu. Je vlastně ale docela dobře, že se film natočil, protože ta třetí série skončila naprosto divně a musím říct, že snímek na seriál hezky navazuje, za což je pochvala. Jen já být na jejím místě, bych se teda radši vrátila do NY a byla právničkou v jedné z nejuznávanějších firem a brala neskutečné prachy (s Loganem by přece mohla být tak jak tak). Veronica? Jako správný závislák zahodila svých dobře budovaných 9 let života a vrátila se ke svému "chlastu" v Prdelovici, kde všichni něco měli s někým, je tam až neskutečně moc zločinů, všichni ji znají a většina z nich ji nenávidí a policie je tam zkorumpovaná až běda, ať je šerifem kdokoliv. Díky za tohle příjemné zakončení. ()

• Pracovným označením filmu boli aj názvy The Veronica Mars Movie Project či Veronica Mars: The Movie. (MikaelSVK)
  • Na začátku filmu hraje muž na ulici v New Yorku píseň "We Used To Be Friends" od Dandy Warhols. Tato skladba sloužila jako opening k původnímu seriálu. (BlackJoanna)
  • Kristen Bell porodila přibližně 2-3 měsíce před natáčení holčičku. (rafix)

Veronica Mars se vrací

Veronica Mars se vrací

22.08.2018

Kultovní noirový seriál Veronica Mars s Kristen Bell (Šéfka, Matky na tahu) v hlavní roli se s největší pravděpodobností dočká další řady. Showrunner Rob Thomas momentálně dojednává poslední detaily… (více)