Milujem Slovensko

Vlado Valko

Hudba:

Viktor Hazard

Účinkují:

Martin Nikodým (moderátor), Adela Vinczeová, Dano Dangl, Stanislava Kašperová, Juraj Šoko Tabaček, Samo Tomeček, Andrea Gabrišová, Romana Orlická (více)

Moderátor Martin Nikodým, kapitáni tímov a šestica súťažiacich nás prostredníctvom zábavných súťaží prevedú svetom slovenského filmu, televízie, športu, hudby, jazyka a iných zaujímavostí Slovenska. (STV)

Autogram

Strašne umelé. Silená zábava, akoby oslavovali silvestra pri natáčaní vopred niekedy v polovici októbra. So Slovenskom nemá súťaž nič spoločné, len to, že sa tam hovorí po slovensky. Jedna hviezda aspoň za pohotovú Adelu, ktorá aj z vyložene trápnej situácie dokáže vyťažiť záblesk vtipu. Dano, vráť sa do Partičky. ()

Polnoch

Zábavná a originálna relácia. Chválim výborný výber moderátora a kapitánov týmov. Adela aj Dano sú dosť rozdielni, čo ešte pridáva na zaujímavosti súťaže. Väčšinou sú aj hostia zaujímaví a páči sa mi, že sa obmieňajú. Na tejto relácii je super aj to, že pravidlá nie sú také prísne a atmosféra je uvoľnená. ()

Dado

Milujem Slovensko nie je žiadny prevratný projekt, no po dlhom čase sa na televíznej obrazovke objavilo niečo iné ako seriály "zo života", trápne relácie alebo reality-show, ktoré nemajú s realitou nič spoločné. Niečo zaujímavé, niečo zábavné, jednoducho niečo, kvôli čomu sa v piatkový večer oplatí zapnúť televíziu. A inak osobne nedokážem pochopiť jedincov, ktorí majú obrovskú potrebu hádzať každú reláciu, pri ktorej sa objaví krajina pôvodu Slovensko, už len z princípu a na základe krátkej upútavky do odpadu a nezabudnú pri tom zo seba vysypať neuveriteľne "nápaditý" a "vtipný" komentár, na ktorom sa môžu zasmiať maximálne tak oni. (70%) ()

GalaktikHero odpad!

V súťaži o vrchol trápnosti by táto pseudorelácia asi vyhrala celosvetovú súťaž. Pohľad na naše prepytujem "hviezdy" a ešte raz prepytujem "šoubiznisu" je žalostný, smutný a normálnemu človeku obracia žalúdok ako po pančovanom burčiaku. Páni herci nám vymierajú a zostáva toto PANOPTIKUM. Ešte že máme aspoň pár športovcov, ktorí nám vedia urobiť radosť. ()

Maslord

Nedavno som svoje hodnotenie odpad! prehodnotil a davam relacii **. Myslim si, ze sa momentalne, resp. odkedy je riaditelom STV V. Mika verejnopravna televizia ubera spravnym smerom. Namiesto tupych reality show je to celkom dobry format, ktory ma mladej generacii co ukazat a sice: nie sme tu na tom az tak zle. ()

• Jako Mikuláš vystupuje v mikulášských dílech bývalý scenárista tohoto pořadu, Pavel Graus. (fabecc1222)
  • V jednom z dílů, který byl v roce 2018 věnován výročí vzniku ČSR, se jako host objevil Martin Dejdar, který jako kapitán působil v několika sériích české verze pořadu Máme rádi Česko (od r. 2013). (fabecc1222)