Reklama

Reklama

Než se staneš superstar

  • Austrálie Garage Days (více)
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Když založit rockovou kapelu, tak kvůli holkám, ne? A co když v ní hraje i ta tvoje? A co když budeš celej žhavej po dívce svého kytaristy? Pia Miranda a Kick Gurry ve filmu o tom, jak se dělá muzika, berou drogy a jak se žije a normálně užívá v australském rokenrolovém podsvětí. Tato komedie vám předvede, že nezáleží na tom, jak slavnými se můžete stát, ale vždycky si budete pamatovat vlastní začátky, než jste se stali superstar. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (30)

giacobbe 

všechny recenze uživatele

Ve filmu o hudební skupině uslyšíte sakumprásk dohromady 10 taktů muziky od této kapely. Mnohokrát se opakuje modelová situace: Na zkoušce skupina zahraje jako závěrečný akord, úder do činelů a muzikanti spustí stupidní debatu např. : " Tuhle pecku nesmíme hrát ze začátku, až bude publikum rozjetý...." .. Humorné feťácké scény nezapřely inspiraci Trainspottingem......standardní australská produkce ()

Cival 

všechny recenze uživatele

Dokážu pochopit, proč byl po tomhle filmu Proyasovi svěřen Já, robot. I kdyby neexistoval Smrtihlav nebo Vrána tak tenhle chlapík prokazuje, že vizuální laskominy umí natřískat i do poměrně sporé romanticko-hudební komedie. To že jeho formální kejkle nijak nepohání příběh je věc druhá. A zhoubná. Podobně jako docela nesympatické herecké obsazení a mrtvolně klišovitý scénář, který si žádá komediální nápady á la Richard Curtis víc než já svaly v oblasti hrudního koše (a že je potřebuju zatraceně moc). ()

Reklama

GodComplex 

všechny recenze uživatele

Nejen, ze je to bez debat nejhorsi Proyasuv film, on je to i jeho jediny vylozene spatny kousek. Clovek by neveril, ze z atraktivniho hudebniho prostredi, vztahu v kapele atd. se da natocit takhle stupidni a nudny film. Je to ale vina predevsim vylozene debilniho scenare, Proyas se to snazil zachranit obcasnym vizualnim korenim, ale nestaci to. V takhle nesympaticke kapele bych nevydrzel ani minutu. Bonusovou druhou hvezdu pridavam za dvojitou porci The Cure. 3/10 ()

DHDV 

všechny recenze uživatele

Tento typ komedií mám docela rád, nic od nich neočekávám a občas se člověk zasměje a relaxuje… Tato komedie se docela staví nadprůměr ostatních s podobnou tématikou. Sem tam nějaký ten originální záběr s originálním vtipem. Dívá se na to pěkně, herecké obsazení také není špatné a celkově je to pohodička film…doporučuju a očekávám, že Pia M. se za pár let probojuje daleko dál… ()

peetriss 

všechny recenze uživatele

Slabý scénář, herecké výkony taktéž nejsou nikterak oslnivé, co se humoru týká - občas jsem se překvapivě i jemně pousmál, ale celkově vše poměrně slabé a balancující občas až na hraně trapnosti. Hvězdičku navíc dávám za poměrně dobře vyvedenou výtvarnou stránku a pěkné hrátky tvůrců se zpomalenými záběry. A opět: zvolené české distribuční názvy mi někdy pěkně pijí krev!!! ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Austrálii ve městě Sydney. (BMW12)

Reklama

Reklama