Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Diskuze

jhr

:D  To je docela přeesné přirovnání!

Mám Windows 10 a už bych si nižší nedal. A je zdarma :D. Navíc mám SSD, takže asi tak.

jhr (hodnocení, recenze)

BackPa

To je jak z Windows 10 taky se my pořád vnucuje, ale stále odolávám ale ti co podlehli, jsou již ztracení! :-D

na příspěvěk reagoval BackPa, zvolsi

zvolsi

Tu jde o to, že když by ti ho násilím rvali do úst, tak se tvůj mozek stále brání přijetí čipu, ale když máš důvod (i když sice pod nějakou výhružkou nebo tak, ale stále je to "dobrovolné", resp. víš, že ho musíš spolknout, ať je to z jakéhokoliv důvodu), proč ho vzít, tak se ALLIE dostane do mozku a může jej ovládat.

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

zvolsi , Back_At

Mozno som to zle sledoval, ale myslim ze kazdy cip prijimal kazdy viacmenej dobrovolne(Tym myslim ze nikomu mu ho nasilu do ust nevtlacili, ale kazdy ho prehltol dobrovolne, co tomu predchadzalo je jedno).

Ale uznavam, nepodstatna drobnost v super serialy.

BackPa

Kdyby ten čip fungoval jen když dotyčný chce, tak by pak u těch co ho přijmou z donucení nefungoval. Oni ho sice z donucení spolknou, ale nechtějí ho.

Ale o proti většině seriálů je tohle vlastně jen drobnost :)

na příspěvěk reagoval BackPa

zvolsi

Je to tak. Viz Raven, když si začala uvědomovat, že ztrácí vzpomínky, tak nad ní A.L.L.I.E začala ztrácet kontrolu a to už ten čip měla v sobě. Ten, co si ho vezme, si ho musí vzít dobrovolně, i když s nechutí. Spíše je to o tom, aby mohla volně získat přístup do mysli. Někteří to sice dělali s nechutí, ale vždy dobrovolně a s tím, že tím někomu zachrání život, čímž se jim asi nějak otevřela mysl natolik, že ji ten čip může ovládnout.

na příspěvěk reagoval zvolsi, jhr

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Back_At

S tym cipom sa to da v klude vysvetlit ze samotny cip je navrhnuty tak ze ked sa zapaja a zisti odpor prijimatela, tak jednoducho sa neaktivuje.

Ale ked na druhej strane AI2 zabija ked sa dostane k zlej krvi :)

na příspěvěk reagoval zvolsi, Back_At

Back_At

No právě, fyzicky by to komukoli mohli nacpat do krku za par sekund, ale jinak díl opravdu dobrej :)

Bellamy

"Theohovnoluse" :'DDD akorát mě trochu mrzí, že 1 z vedlejších postav (z první serie) - tmavé pleti udělají dealerem drog. To už tu bylo tolikrát...

Jinak souhlasím s čipem a jeho přijmutím - navíc nechápu, proč jim ho nevnutí (fyzicky) když chtějí, aby si ho vzali...

na příspěvěk reagoval zvolsi, Gertrudo

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

zvolsi , Hild

JJ po tomhle díle jsem si nějak oblíbil Pika a čim dál tim víc nesnášim Theohovnoluse.

Ani už mi nevadí že Pike zabil Lincolna když víme že to bylo jen kvůli neschodám Lincolna s tvůrci seriálu.

Jak jsem nejhlasitěji volal po Pika tak ted bych ho tam nechal je to badass!

zvolsi

Přesně, jak jsem zatím z třetí série nadšená, tak tohle strašně bije do očí. Ale tak co už no, prostě je to pro dramatičnost :-D

na příspěvěk reagoval Bellamy

zvolsi (hodnocení, recenze)

Proc ty lidi, co si nechcou vzít ten čip, tak prapodivně nutí, když je naprosto jednoduchý ho to donutit spolknout i bez toho všeho okolo?

na příspěvěk reagoval Hild, Bellamy, dragon94

sara93

sara93 (hodnocení, recenze)

Tak co říkáte na nový díl ?  Za mě pecka . Jeden z nejlepších dílů co zatím vyšli .

Hild (hodnocení, recenze)

Parádní epizoda, hrála pěkně na nostalgickou strunu. A sledovanost se zase pomalu zvedá, za což jsem velmi ráda.

BestTVseries

BestTVseries (hodnocení, recenze)

Ten jak umřel v zatím nejnovějším díle...měly radši udělat že ho taky sejme kancléř Pako jako Lincolna přece jenom pak tu zápornou postavu ještě víc a víc nenávidíte.Než když ho sejmul nějakej týpek co tam byl dvakrát,třikrát za dvě série.

Navíc radši bych kdybi celou sérii bojovaly s Pakem než s nějakou posranou umělou inteligencí.

na příspěvěk reagoval stoRmjE

Hild

Tak to pardon, špatně jsem to pochopila.

o Jasonovu vlivu jsem nepochybovala (bohužel) :D.

BackPa

Lidé se ho ptali na twitteru, kdo tam bude hrát, když ve 3. serii postupně zabíjejí důležité postavy a odpověď byla nejednoznačná (či spíše nesmyslná...)

na příspěvěk reagoval BackPa

Back_At

Není to nový scénárista, ale koproducent. A přesně, každý díl píše jiný scénárista, hlavní slovo stejně bude mít pořád Jason, nemění se vůbec nic :)

wee_n

wee_n (hodnocení, recenze)

Back_At

Tak oni mají na každý díl jiného scénáristu :) Jason dělá jen piloty a finále, ale samozřejmě mu to všechno musí projít pod rukou :D

Back_At

Takže to už by teoreticky mohli tvořit scénař ne? Takže by to opět mohlo být kvalitní, když by na tom dělali rok.

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

Mě by spíš zajmalo kdo bude ve čtvrtý sérii hrát, když všechny zabíjej. A to ještě není finále. To jim pak daj ty čipy ne?

jhr

SPOILERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR tak Pike byl v traileru na 3x13 takže se určo objeví :)