Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Diskuze

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Mě spíše zajímá, zkuď se ta mhla bere a co to vlastně je.. Nemuže se přeci jen tak vytvořit z ničeho a jestli je tvořena uměle, tak musí mít sakra materiálu, aby tím pokryli takové území.

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Tak jak rikam, kdyz je to mlha ktera te rozežere, tak bylo celkem jasny ze to neni obycejna mlha ktera pride po ranu a tudiz sem usoudil ze to zbran bude. Ale necekal sem ze to bude lidi z MW a ze to je takle na zavolani.

lost815

No jako kdyz to zere lidi, tak to nic jinyho nez zbran bejt nemohlo. Spis prekvapilo, ze to takle vyuzivaj obyvatele MW, proste spustej a vypnou.

na příspěvěk reagoval lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

V tom podzemním parkovišti to bylo hustý, stejně tak jako to překvápko s Kanem a Jahou a tou vévodkyní.

becki_tu

ako píšeš. Z deja to zatiaľ vychádza tak, že ľudia z MW unášajú Gounderov a robia z nich tých Reaperov. Ak by sa preživším podarilo Lincolna obrátiť späť a ukázať ho Grounderom, tak by sa mohli spojiť proti MW, vo vidine navrítenia svojích ľudí a ich opäatovnému retvoreniu :-)

Inak, všimli ste si? miesto kde bol Kane a Jaha, tá miestnosť, v pozadí bol nápis Union Station - vlakové nádražie. Také najvýznamnejšie je v New Yorku a v Los Angeles. Očakávam ďaľšiu nápovedu na určenie polohy :-D

becki_tu (hodnocení, recenze)

Havaj8

Lincoln může mít v dalším vývoji docela zásadní roli, protože by mohl pomoci přeskupit síly ve prospěch "našich". Na očekávaný boj za zbytek party z MW se těším.

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Ted uz je konecne situace ukazana vsude a ted to teprv prijde, poradnej masakr o Zem. Je ale zase jasny, ze ted se budou muset vyporadat se Zemstanama a az potom MW. Do toho Lincoln, nebylo by spatny kdyby ho z toho dostali co nejdriv, ale zas asi to nebude uplne jednoduchy, jenom to pretvori nakou dobu urcite trvalo.

na příspěvěk reagoval becki_tu

janejo

Byl jsem v Kalifornii i Nevadě. Nicméně Amerika je velká a jsou v ní nejrůznější místa :-) Lokace tohoto seriálu, respektive toho příběhu je podle mě poblíž Washington D.C. Ale snad se to ještě dozvíme konkrétně..

hups, moja chyba.

Tak, hádam sa v ďaľšej ep. dočkáme nejakej indície podľa ktorej by sa dala lepšie určiť poloha

Eržik (hodnocení, recenze)

A Mohavská poušť vypadá stejně jinak, i když za sto let by se samozřejmě změnit mohla, ale teď je to spíše tundra, kdežto to co bylo v seriálu byla spíše písečná poušť..

na příspěvěk reagoval janejo

lost815 (hodnocení, recenze)

Já bych spíš chtěl víc vědět o tom městu světel, a těch lidech u moře jak říkal Lincoln (že by New York?). Navíc město světel nemusí být nutně Las Vegas ale město kde jim funguje elektrika.

Patw

Patw (hodnocení, recenze)

Jak se mi líbila změna ze začátku druhé série najednou je to až moc roztahané. Něco se děje na tomto místě, něco je zase na tom místě.. je těch míst prostě už moc. Jsem zvědav jak tohle zase svedou dohromady. Každopádně celé je to lepší jak první série.

Havaj8

teraz ma napadlo, a nikto to nespomenul - ten čo si prišiel pre Jahu v púšti, veď on mal koňa ;-) s ním trvá presun rýchlejšie. Záhada vyriešená :-) ale aj tak by to chcelo nejakú mapu od tvorcov seriálu :-)

na příspěvěk reagoval Eržik

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Musim se ztotoznit se spoustou lidi tady. Byly to veci ktery napadly hned, ja se sakra Jaha dostal z pouste do dzungle, nebylo by nejhorsi ukazat neco behem dvou minut, jak se tam dostal. Co bude s Jasperem, asi nic, pomuze to jenom tem ostatnim obyvatelum. Z Lincolna se stava fetak, kterej bude poslouchat na zvuk, ale i tak to dokaze premoct a diky O se z toho musi dostat. A absolutni konec, Finn jako psychous, po tomhle bejt Clarke, tak ho kopnu do hlavy...

becki_tu (hodnocení, recenze)

Kdyby se vyfiltrovaly nesmyslné odpady a jednohvězdičkové hodnocení od uživatelů, kteří hodnotili možná i podle teaseru na pilot, tak bychom už byli s přehledem v červených číslech. A obecně nejsem zastáncem toho, aby se seriál hodnotil na základě jednoho nebo několika málo dílů. Vždycky hodnotím až po sérii, vyjímečně třeba v půlce, abych méně známému seriálu trochu pomohl :)

lost815 (hodnocení, recenze)

Tu přehradu si snad mohli za těch sto let postavit, ne? Třeba kvůli potřebě.

tomas.malo

OK, tu sochu bych ještě bral, i když zrovna v téhle pozici je docela ikonická a divil bych se kdyby ve státech přesně takhle ještě byla i jinde. Pamatuji si, že i v Planetě opic ji použili aby zdůraznili ten "převrat". Nejpádnější argument je podle mě ta samotná hora Mount Weather... To přece nejde ignorovat a myslím, že z toho tvůrci vycházeli a jen si vypomohli tím, že sto let byl svět po globální katastrofě a tak se trochu změnil..

wee_n

wee_n (hodnocení, recenze)

tomas.malo

No, tak sem zkusila Google a je tam Washington :D Tak já nevim co tim chtěl básník říci :D Je to celý takový divný, asi nemysleli na to, že to někdo bude prozkoumávat :D Prostě tam prdli sochu a šlus :D

lost815 (hodnocení, recenze)

Problém je ale že tenhle seriál zná málo lidí a proto je ještě modrá.Taky chci červenou!