Helix

• USA Helix
USA, (2014–2015), 17 h 49 min (Minutáž: 37–43 min)

Hudba:

Reinhold Heil

Billy Campbell, Kyra Zagorsky, Mark Ghanimé, Jordan Hayes, Neil Napier, Sue Beattie, Hirojuki Sanada, Meegwun Fairbrother, Matt Long, Severn Thompson (více)

Zástupce centra pro kontrolu nemocí v Atlantě doktor Alan Farragut je se skupinou spolupracovníků vyslán do odlehlé arktické oblasti, kde se na výzkumné stanici Arctic Biosystems vyvíjejí nové druhy léků. Došlo tam údajně k úniku retroviru. Jsou dva mrtví a jeden nakažený. Když se ukáže, že členem týmu je i jeho bývalá žena Julia Walkerová, Alan se ptá, proč byl vybrán právě on. Dozvídá se, že přeživší nakažený muž je jeho bratr Peter, se kterým měla jeho žena kdysi milostnou pletku... (TV Prima)

Diskuze

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Helo

nene, do BAtmana začíná dělal JN Howard, do Rytíře JN Howard a Zimmer a do TDKR jenom Zimmer :)

Khumbac

Khumbac (hodnocení, recenze)

Poslední dobou, když diváka neokouzlí námět, scénaristé děj zachraňují hudbou. Zde máme vzorný příklad. Poslední scéna ve sprše, začátek atd., tenhle seroš dokoukám do konce. Viry to je moje!

glassmoon

glassmoon (hodnocení, recenze)

viviak

jj, prave sa na to chystam. vcera uz by som to nedal lebo po neskutocnej stupidite predstavenej v 1+2 som bol dost na*rany...

EDIT: tak mam to za sebou a prekvapenie sa nedostavilo. stupidita z toho srsi na vsetky strany v nezmenej miere a tak koncim a znizujem z 2* na 1* a aj tu neviem za co vlastne davam. strasne nieco, ani smiat sa z toho neda, kedze to tvorcovia evidentne myslia uplne vazne...

Uživatel glassmoon smazal svůj příspěvek.

glassmoon

glassmoon (hodnocení, recenze)

po 1+2 - dost trapne klise. banda udajne chytrych ludi robi azda tie najdebilnejsie a njaklisovitejsie rozhodnutia vo svete sci-fi. 3. cast rozhodne, ci s tym neseknem.

na příspěvěk reagoval viviak

Madsbender (hodnocení, recenze)

Po treťom diely sa to začína poriadne rozbiehať, na povrch sa derú temné tajomstvá a ľudia prepadávajú panike, zvyšujem na 4*.

viviak (hodnocení, recenze)

Ja som ho posterhol v poslednom samurajovi, skoda ze wolverine je pre mna fantasmagoria-a ani koli sanadovi si to nepustim :D a celkovo je skoda ze ma filmy snim nejak obchadzaju rsp nepatria do mojho repertoaru,lebo ako herec sa mi paci. Akcne sceny v rush hour snim boli super ;-)

viviak

No tak Sanada je známy aj z japonského pôvodného Kruhu, Speed Racera, vynikajúceho japonského snímku Soumrak a naposledy si zahral jednu z najvýraznejších vedľajších postáv v novom Wolverinovi.

Madsbender

nepoznam toho herca ale v serialy mi pride ako taky dobracisko, som zvedavy ako sa jeho postava vyvinie. Z castu poznam len sanadu zo sunshine a Zagorsky z SGU.

viviak

Ja mám zasa rád Billyho Campbella, i keď tu je slabší (a má tu menšie nároky na herectvo), ale jeho ambiciózny politik Darren Richmond v Zločine nemal chybu. LIVINGDEAD nemá vkus, vraj obsadenie ako z filmov od Asylum... To sa potom moc do talentovaných hercov nevyzná, chlapec sa vyznamenal :D

na příspěvěk reagoval viviak

Beckett51

Hej, a ešte SPOILER ma konci pilotu keď šiel PETER do toho laboratória, tiež krásna hudbička, zavreli sa dvere a už len... a je vymaľované :DD

Martin12500

Martin12500 (hodnocení, recenze)

3 cast bola trochu lepsia ako 1a2 inak mozno spoiler: to su nakazeny zombie virusom ci co ? celkom mi to tak pripada

viviak (hodnocení, recenze)

velitel bude casom podla mna top postava, mam take tusenie :P tie jeho vyrazy spravanie, komunikacia...skoda ze nemaju nikde promá na epizody

Hunadarik

Hunadarik (hodnocení, recenze)

Hudba super , naozaj oceňujem .. ale celkovo , práve som dopozeral S01E03 a skončilo to vážne dobre ..ani som nečakal.
Spoiler E03 : Už som trocha myslel že to bude oničom ked Petra "chytili" ale ono to nabralo práveže na obrátkach.Zatiaľ musím potvrdiť potenciál seriálu.Najviac by som chcel vedieť čo je zač ten veliteľ a očo mu ide. Satelit je fuč , bude to zaujímavé.

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Joooo to bylo perfektní. Jsem nevěřil vlastním uším jestli se mi třeba náhodou nepustila hudba na pozadí nebo tak. Až po tom co jsem to zapauzoval a zase pustil jsem se ujistil, že to je fakt součást titulků :-D

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Milky.

Takoýhle kontrast je nej, na mě to vždycky zapůsobí jaxvině, viz. například třeba Game of Thrones ve třetí řadě kde SPOILER Jaimemu usekli hnátu a hned na to naskočily titulky s touhle hopsačkou :D

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Madsbender

mě dostala ta scéna, SPOILER jak na začátku přišli do tý laborky, všude mrtvoly, krev a bordel a do toho hrála veselá hudba, jako na tancovačce....