Reklama

Reklama

The Crazy Ones

(seriál)
Ukázka z filmu 6
USA, (2013–2014), 7 h 40 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvůrci:

David E. Kelley

Kamera:

Byron Shah

Hrají:

Robin Williams, Sarah Michelle Gellar, James Wolk, Hamish Linklater, Amanda Setton, Maria Teresa Zuppetta, Brad Garrett, Josh Groban, Brent Jennings (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

Uznávaný geniální a výstřední reklamní agent Simon Roberts (Robin Williams) provozuje agenturu se svou dcerou Sydney (Sarah Michelle Gellar), kreativní manažerkou. Simon se obává, že jeho vášeň pro práci v agentuře se začíná ztrácet, že své nejlepší nápady má za sebou. A přestože se Simon, legendární otec Sydney, postaral o její život, ona si myslí, že její otec pomalu ztrácí rozum. (Patw)

(více)

Videa (26)

Ukázka z filmu 6

Recenze (39)

Mr.Ripley 

všechny recenze uživatele

Pilot: Na současné poměry pilot hýří inteligentním humorem, dokáže z obsazení vytřískat co se dá a navrch přihodit nejvtipnější hvězdnou hostovačku za hodně dlouhou dobu. Co jen na to říct? Scénář a tvůrce David E. Kelley! Tady není třeba nic řešit a jen se pohodově bavit. Inteligentní "sitcom" tu po zrušení 30Rock bytostně chyběl, že by více než zdatná náhrada? 80% ()

Spooner 

všechny recenze uživatele

Zcela průměrný sitcom, jenž stojí a padá na tom, jak příliš vám sedí přehrocený a ukřičený styl Robina Willamse. Mě osobně začal štvát již v polovině první série. Tvůrci se navíc se svými nápady po čase vyčerpali a kromě sympatické Sarah Michelle Gellar toho příliš zajímavého nenabízí. Tohoto zrušeného kousku škoda není. 50% ()

Reklama

jhr 

všechny recenze uživatele

Po prvních dvou dílech jsem více než spokojený a jsem moc rád, že se na Sarah Michelle Gellar konečně usmálo štěstí protože to vypadá, že The Crazy Ones naprosto zaslouženě slaví úspěch a tak tady s námi několik sezón zůstane a to je podle mě moc dobře. Díl od dílu je tento seriál lepší a zábavnější a všechny postavy mě hodně baví. :-) ()

tommy187 

všechny recenze uživatele

Pilot : Musím uznať, že na tento seriál som sa už dosť dlho tešil a vkladal som doňho pomerne veľké nádeje, vzhľadom nato, že tohtoročné sitcomy sú naozaj podpriemerné. Robin Williams je naozaj perfektný herec, a tento sitkom je naozaj prínosom a myslím si, že mu to prospeje. zahrať si v niečom takomto pohotovom. No na to, že to malo 22 minút, to bolo ozajstné dlhočizné trápenie a nebyť fenomenálnej Kelly Clarkson možno by som to už v polovici celé vypol. Takto mám z toho pomerne dobrý dojem. Pozriem si aj druhú časť ;). 60% 2. časť : WTF?? ()

bagetka007 

všechny recenze uživatele

Po zhlédnutí pilotu (a zároveň posledního dílu, který jsem viděla): když jsem si před zhlédnutím pilotu četla, že se jedná o jakousi komediální verzi Mad Men, tak jsem se docela i těšila. Když přejdu spojitost s Mad Men, která je v tom, že oba seriály se soustředí na prostředí reklamních agentur, tak The Crazy Ones jsou 100x vylouhovaným šálkem Mad Men (a i to je vlastně nadsázka). Nevtipné, o ničem...ale asi nejvíc mě rozčílilo, když Sarah Michelle Gellar přesvědčovala Kelly Clarkson k nazpívání jinglu (pardon, písničky) k reklamě na McDonald's a přirovnávala to ke kouzlu rodiny a společným zážitkům...BS! ()

Galerie (81)

Zajímavosti (5)

  • Robin Williams se vrací do seriálu po neuvěřitelných 35 letech od seriálu Mork & Mindy (od r. 1978). (iheartsarah)
  • Stanice CBS nejdříve odvysílala pět dílů tohoto seriálu a až poté se rozhodla objednat celou první sérii, která nakonec čítala dílu 22. (Yardak)
  • V pilotním díle se objevila zpěvačka Kelly Clarkson. (iheartsarah)

Související novinky

Zemřeli Robin Williams a Lauren Bacall

Zemřeli Robin Williams a Lauren Bacall

13.08.2014

Dvě hollywoodské legendy během dvou dnů? Smutnější týden letos filmový svět ještě nezažil a snad už ani nezažije. Nejdříve jsme přišli o třiašedesátiletého komediálního génia Robina Williamse, který… (více)

Reklama

Reklama