Reklama

Reklama

Beware the Batman

(seriál)
Trailer

Epizody(26)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

Da_reba odpad!

všechny recenze uživatele

Toto nové spracovanie sa snaží upútať digitalnou 3D verziou animácie a to je hneď prvá chyba, ďalej predstavuje tonu nových charakterov, o ktorých nikdy nikto nepočul ktomu úplne prekrútený príbeh. Batman tu stráca svoje čaro temnoty, hocikto mu dá nafrak. Celé to je skrátka detinské a trápne. Oproti pôvodnému animovanému Batmanovy z 90-tych to je len trápna napodobenina. Zaslúžený odpad!!! ()

Caszidy 

všechny recenze uživatele

V podstatě jsem ochotný se podepsat pod to co napsal ve svém komentáři JohnnyD. Beware the Batman dobře vystihnul. Animace pro mne nebyla takový šok, jako při prvním zhlédnutí Green Lantern The Animated Series. Holt jsem právě asi "díky Zelené lucerně" otupěl, nicméně to nic nemění na faktu, že na klasickou animaci nedám dopustit a doufám, že se tahle CGI/3D vlna přežene a nebude mít trvalé následky. Seriál samotný vystihnul, jak už jsem říkal JohnnyD, tudíž odkazuji na jeho komentář. Uvidíme co další díly. ()

Reklama

Locksmith 

všechny recenze uživatele

Vždy, když si myslím, že už snad podivnější animaci nelze vymyslet, bác - a někdo ji vymyslí. Dá se na to ale zvyknout a ostatní aspekty tohoto seriálu jsou překvapivě kvalitní. Za hlavní plus bych jednoznačně označil odklon od tradičních padouchů a zaměření na méně známé postavy Batmanova univerza. Děj jednotlivých dílů pěkně postupuje, užijeme si dost akce se souboji, na něž se dobře dívá, i jistá návaznost mezi jednotlivými díly tu je. Poněkud akčnějšího Alfreda jsem přešel lehkým povzdechnutím ve smyslu "kam to ten svět spěje", zato příchod Tatsu Yamashiro (AKA Katany) byl pro mne nejpříjemnějším překvapením celého seriálu - i když mám možná jistou výhodu v tom, že jsem se s touto u nás víceméně neznámou postavou při svých kulturních toulkách již několikrát setkal... ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Hodnocení jsem si schoval až po dokoukání celé první (a bohužel zároveň i poslední série). Přestože bych mnohem radši koukal třeba na další sérii Batman the Brave and the Bold, tak mě ani tento animák nezklamal. Prvních pár dílů mě trvalo než jsem se do toho dostal. Animace mi nevadila ani za mák. Nové pojetí s Batmanem, Katanou a Alfredem, jehož špionská minulost a akční stránka je nedílnou součástí většiny dílů mi přišlo zajímavé. Záporáci jsou z 90% neznámí nebo hodně málo využívaní v komiksech či filmech a seriálech (Anarky, Profesor Pyg, Mr. Toad, Magpie, Humpty Dumpty) a objeví se pár i těch známějších (Ras Al Ghul, Lady Shiva, Killer Croc, Deathstroke nebo Two Face). Epizody jsou většinou docela temné a realistické. No a celým seriálem se táhne dějová linka, takže díly na sebe více nebo méně navazují. Z mojí strany spokojenost. ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Superhrdiny a Batmana zvášť mám opravdu rád, ale tohle nedávám. Animace nic moc. Tím nemyslím, že je digitální, u Green Lanterna se mi hodně líbila, ale tady mi přijde o úroveň horší. Navíc i stylizace jednotlivých postav. Batmanova maska na mě působí strašně divně a nepřirozeně a Alfréda si na první pohled spletete s Lexem Luthorem. To vše bych ale odpustil, kdyby příběh byl zajímavý napínavý nebo alespoň zábavný. To se však nestalo. 40 % ()

Galerie (22)

Zajímavosti (4)

  • Prvé digitálne a 3D spracovanie animovaného Batmana. (Da_reba)
  • Autori sa pri tvorbe seriálu snažili, aby bol Batman čo najreálnejší, ako sa len dá, a jeho protivníci ďaleko predimenzovaní. (Da_reba)
  • Batmobil je štylizovaný podľa automobilu Pagani Huayra. (Da_reba)

Reklama

Reklama