Tvůrci:
Julie PlecKamera:
Kurt JonesHudba:
Michael SubyHrají:
Joseph Morgan, Daniel Gillies, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Leah Pipes, Danielle Campbell, Yusuf Gatewood, Riley Voelkel, Claire Holt (více)VOD (1)
Epizody(22)
-
Pro další tisíciletí (S03E01)
-
Podivuhodná (S03E02)
-
Uvidíme se v pekle nebo New Orleans (S03E03)
-
Procházka na divoké straně (S03E04)
-
Dopis Sekerníka (S03E05)
-
Překrásná chyba (S03E06)
-
Strůjcem vlastního osudu (S03E07)
-
Ta druhá dívka v New Orleans (S03E08)
-
Zachránce (S03E09)
-
Duch podél Mississippi (S03E10)
-
Zběsilost v srdci (S03E11)
-
Mrtví andělé (S03E12)
-
Krabička srdce (S03E13)
-
Tramvaj do stanice Touha (S03E14)
-
Když starý přítel zavolá (S03E15)
-
Sám mezi všemi (S03E16)
-
Za černým obzorem (S03E17)
-
Ďábel sem přišel a povzdychl si (S03E18)
-
Už žádná zlomená srdce (S03E19)
-
Kde nic nezůstane pohřbeno (S03E20)
-
Zavař jim (S03E21)
-
Krvavá koruna (S03E22)
Obsahy(1)
Trojice, první tři upíři pocházející z Původních, přichází do New Orleans se zprávou o proroctví, které předpovídá smrt zbývajících tří Původních i všech upírů, které stvořili. Marcel tajně pomáhá Mikaelsonovým, zatímco Davina přeruší spojení mezi Klausem a všemi upíry, které stvořil, čímž ho donutí uprchnout z New Orleans. Mezitím se Elijah a Freya vypořádají se vzkříšením svých bratrů Kola a Finna a Lucien uvede do pohybu plán, který ho má učinit největší hrozbou, jaké kdy Mikaelsonovi čelili. (mikki089)
(více)Hrají
Tracy Ifeachor
Velká Británie
Oliver Ackland
Austrálie
Nejlepší seriály:
Původní (2013) (seriál)
Satisfaction (2014) (seriál)
Rozkvět (2019) (seriál)
Maisie Richardson-Sellers
Nejlepší seriály:
Nevyhlášená válka (2022) (seriál)
Původní (2013) (seriál)
Everybody Hates Chris (2005) (seriál)
David E. Collier
Nejlepší seriály:
Živí mrtví (2010) (seriál)
Původní (2013) (seriál)
Outsider (2020) (seriál)
Debra Mooney
USA
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Zapadákov (1990) (seriál)
Grace a Frankie (2015) (seriál)
Jon Eyez
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Treme (2010) (seriál)
Banshee (2013) (seriál)
Haley Ramm
USA
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Bratrství (2006) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Alex Sgambati
USA
Nejlepší seriály:
Malá Velká Británie v USA (2008) (seriál)
Živí mrtví (2010) (seriál)
Red Band Society (2014) (seriál)
Rebecca Blumhagen
Nejlepší seriály:
Původní (2013) (seriál)
Tělo jako důkaz (2011) (seriál)
Paul Wesley
USA
Nejlepší seriály:
Robot Chicken (2005) (seriál)
Star Trek: Podivné nové světy (2022) (seriál)
Původní (2013) (seriál)
Leslie-Anne Panaligan
USA
Nejlepší seriály:
Původní (2013) (seriál)
Chuck (2007) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Jason Benjamin
Nejlepší seriály:
Původní (2013) (seriál)
Stoupenci zla (2013) (seriál)
Matt Cedeño
USA
Nejlepší seriály:
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Power (2014) (seriál)
Greg Perrow
Nejlepší seriály:
One Tree Hill (2003) (seriál)
Původní (2013) (seriál)
Pomsta (2011) (seriál)
Taylor Cole
USA
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
Původní (2013) (seriál)
Dan Martin
USA
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Amber Midthunder
USA
Nejlepší seriály:
Banshee (2013) (seriál)
Legion (2017) (seriál)
Drsný šerif (2012) (seriál)
Zach Roerig
USA
Nejlepší seriály:
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Původní (2013) (seriál)
X-Men: Nová generace (2017) (seriál)
Michael Harding
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Banshee (2013) (seriál)
Halt and Catch Fire - PC Rebelové (2014) (seriál)
Moli Hall
Nejlepší seriály:
Halt and Catch Fire - PC Rebelové (2014) (seriál)
Původní (2013) (seriál)