Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Příběh začíná tam, kde první díl skončil: drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Horáčkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty – třeba se jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatním babkám. Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit místo tajemnice na místním úřadě..... do vesnice přichází kontrolor z „kraje" a netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací... A nad tím vší bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem... (Falcon)

P@\/EL

Tak druhý díl série odehrávájící se v Babovřeskách pokračuje v trendu prvního filmu. Nějaký ten humor tu je, ale nic převratného od něj nečekejte, vlastně nebýt koláčků z trávy, tak to stojí docela za prd. Známí hokejisté jsou příjemným spestřením. Jinak děj je jednoduchý bez výrazné zápletky. ()

KuceraJohny

Druhej díl stejně jako první je o ničem. Ve filmu se vesměs nic neděje, kdyby se mě někdo zeptal co se ve filmu odehrává nebudu mu schopný odpovědět. Vtipné scény jsou z 80% trapné a herecké výkony zase nic extra. Není to nejhorší film na světě, ale je špatný. ()

Ajfist odpad!

Troška se prostě na starý kolena zbláznil a natočil pokračování ještě horší,než byly první Babovřesky.Kdyby to šlo dal bych 5-. ()

Nessak odpad!

Navážeme, tam kde jsme skončili. Uvažoval jsem, že nebudu zlý a z odpadu posunu na hvězdičku. Pak jsem viděl Vondráčkovou. Zasloužený odpad. ()

Sa.sa

Nechápu proč je tady tolik divnej lidí co dávají odpad! jen proto aby náhodou nevybočili z řady :/// Za mě 5hvězd... jsem se bavil a nevím proč byc se nepodíval znova :P ()

RavenSpector odpad!

Zdenda každým svým dalším výtvorem narazí na absolutní kulturní dno. Je to zajímavé a pokaždé překvapí. Vždycky si říkám, že větší sračka už vyplodit nejde, a ejhle, Zdenda mě opět dostane. Je to takový náš filmový krtek. ()

mrak1

Dal jsem pet hvezdicek a to reziserovi, ktery toci filmy tak, ze zachranuje mala kina pred krachem. Jeho filmy aspon tato kina naplni navstevnosti a je chvili vystarano. Koukam kolik lidi vcera film na premiere videlo, ze dava odpad :-) Asi nestaci, ze se lide v kine smeji a odchazeji s prijemnym pocitem. On si totiz nikdy Troska nehral na zadneho velkeho rezisera, ale toci pro lidi. ()

Auris

Akorát jsem přišla z kina a líbilo se mi to moc, už dlouho jsem se tak dobře nepobavila. Troška je úžasný režisér! ()

JSYSMHJF

Chatrný příběh, herecké "výkony", neuvěřitelné náhody i postavy, zkrátka s filmovým Uměním nic moc společného, ALE pokud člověk nejde na film s odhodláním "nesmát se takovéhle sr....", pak se zkrátka smát musí a aspoň napoprvé se prosměje téměř celým filmem, no a možná jiný smysl tenhle film nemá a ani se tak netváří... ()

tomuleee odpad!

Tak vlastně ani netuším proč sem na ten film šel :D Už vím, protože sem chtěl vědět jak moc špatné to bude proti jedničce a nedošlo k žádné změně. Na jednu stranu obdivuji všechny účinkující herce + ministra obrany :D :D ale jinak to stojí za jedno velké BIG HOVEN ale sem rád že na todle se najdou peníze u sponzorů ale na pořádnou kriminálku aby člověk hledal prachy v zahraničí. Jen tak dál pane Troška ()