Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (Cinemart)

(více)

Videa (30)

Trailer 1

Recenze (369)

Fr 

všechny recenze uživatele

„KOWALSKI, JAKÁ JE NAŠE PERSPEKTIVA?“ … „ NA 95 % JISTÁ SMRT.“ … „A TĚCH ZBYLÝCH 5 %?“ … „DOBRODRUŽSTVÍ A SLÁVA, JAKÉ DOSUD ŽÁDNÝ TUČŇÁK NEZAŽIL…“ /// Jsou takoví, jak je známe: pohotový, akční a (hlavně) vtipní! Navíc (a nejvíc) u nich platí, že štěstí přeje připravenejm! Za doprovodu pravdivejch (ale neužitečnejch) Kowalskiho komentářů, tvořej tým, kterej dělá špinavou špiónskou práci tak nějak po staru a která (zhruba) na 95 % skončí krutou smrtí v plamenech. (A těch zbylejch 5 %?... Na tom nesejde!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vyrostla mi ruka na zadku. 2.) Dostal jsem za úkol složit černobílej tým. (Na jakoukoliv práci!) /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

A zase jedno milé překvapení. Nemyslel jsem si, že by mě to mohlo nějak dostat, ale po třetím "Madagaskaru", který byl prostě zábavný, nastupuje akce, která je v podstatě nezastavitelná. Tady se pořád něco děje. Skoro až neuvěřitelné, kolika nápady a vtipy to překypuje. Smál jsem se velmi často, což jsem nečekal. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

V roku 2005 bol v USA natočený animovaný snímok "Madagaskar". Bol to rodinný kinohit, ktorý zarobil milióny dolárov, takže sa v priebehu nasledujúcich rokov dočkal ďalších pokračovaní. A nie len to. Dokonca aj patrička akčných tučniakov, ktorí sa tam objavili vo vedľajšej úlohe, dostala šancu zažiariť vo vlastnom celovečernom filme. V roku 2014 bol vyprodukovaný titul "Tučniaky z Madagaskaru". Tento vypočítavý, komerčný ťah sa vydaril. Pri animáku s týmito štyrmi svojráznymi, militantnými pingvinmi som sa celkom dobre pobavil. *** ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Nemáš rodinu a všichni tu umřeme.............. Tak jsem nevěděl, zda dát za tři nebo za čtyři. Smíšené pocity se nějak nechtěly rozhodnout. Nakonec rozhodla scéna s křupkama a nástup jiných postav. Jakoby se tvůrci chtěli posunout dál a naštěstí nenechají tučňáky táhnout celý příběh. CITÁT - Bylo dokázáno, že Kočičí jazýčky obsahují jen 17% koček........ ()

campix 

všechny recenze uživatele

Tučňáci byli bezpochyby jednou z nejzábavnější částí z animované série Madagaskar, a tak bylo jen otázkou času až vznikne i jejich samostatný film. Ten čas nadešel a do kin vtrhl další kasovní animovaný úspěch z dílny Dreamworks. Důležitou otázkou je zda budou tučňáci fungovat i ve velkém formátu s vlastním příběhem. Odpovědí je rozhodně ano, i když se o žádný velká zázrak nejedná. Jak jsme již zvyklý, tak řešení situací tučňáky je velice kreativní a efektivní. Bohužel se jim nedostalo kvalitního záporáka a celkově něčeho, co by je dokázalo odlišit od zbytku pelotonu. Zajímavá jména dabéru, naše oblíbené postavičky, bohužel se ale nejedná o nic zásadnějšího. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (7)

  • Benedict Cumberbatch, který se postaral o hlas vlka, musel ujistit tým, že dokáže správně vyslovit slovo "tučňák", neboť v jednom jeho namluveném dokumentu o Jižní Kalifornii jej několikrát po sobě řekl špatně. (P. J. D.)
  • Film Tučniaky z Madagascaru, bol iba druhým animovaným filmom, v ktorom svoj hlas jednej z postáv prepožičal herec John Malkovich. Prvýkrát mal túto skúsenosť v animovanej snímke Beowulf (2007). (MikaelSVK)

Reklama

Reklama