Reklama

Reklama

Mladí Titáni do toho!

(seriál)
  • USA Teen Titans Go!
USA, (2013–2023), 72 h 39 min (Minutáž: 10–22 min)

Scénář:

Steve Borst, Ben Gruber, Brady Klosterman, Aaron Horvath (více)

Kamera:

Jared Hoy

Hrají:

Greg Cipes, Scott Menville, Khary Payton, Tara Strong, Hynden Walch, Lauren Tom, Kevin Michael Richardson, Fred Tatasciore, John DiMaggio (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(392)

Obsahy(1)

Spolubydlící a superhrdinové Robin, Starfire, Raven, Beast Boy a Cyborg chrání město Jump City před padouchy. Teda když se zrovna nehádají a nesnaží navzájem trumfovat. (Netflix)

Recenze (6)

Koda 

všechny recenze uživatele

Partička těchhle ňoumů, kteří si říkají Titáni jsou pravým příkladem toho, jak by hrdinství nemělo vypadat. Tahle smíšená parodická skupinka postav od DC Comics nám naznačuje, že nepotřebujeme být svědky nějaké nehody, krádeže, útoků na monstra a dalších případů abychom se stali hrdiny a stačí se jenom zabavit něčím jiným. Kolikrát to ale dopadne v tomto seriálu tak, že se všichni navzájem umučí k smrti a to je potom psina se na ty voly koukat, jak se namočí do vlastního problému a potom se nedokážou z toho dostat. To mi ale nebrání v tom, abych se u toho bavil, protože jejich nápady, co podniknou ve svém sídle, které často vlastní blbostí rozbijou jsou legendární a často to končí volným finishem. Mě osobně tyto "hrdinové" připadaly sympatický a když mě nějaký seriál vtáhne do děje dílu, tak už se prostě z toho nedá odtrhnout. Chci tedy napsat to, že i když Jetix bylo moje dětství, tak Cartoon Network je teď moje DRUHÉ dětství a já se za to prostě nestydím, protože to, co odvádí teď Cartoon je moderní umění seriálů. PS: Byl jsem celkem překvapen, že ve filmu vyměnili dábery, jako třeba Robina, nebo Beastra. Za mě skoro 5 hvězdiček! Škoda pár dílů, kdy bylo v dabingu slyšet i původní znění... ()

Draconic 

všechny recenze uživatele

Téměř bezchybný animák o partě mladých superhrdinů, řešící nejenom zločin, ale i kolikrát absurdní problémy ještě absurdnějším způsobem. Animace potvrzuje mnohdy svatý fakt, že méně je někdy více. Postavy jsou jsou zábavné, mají živý charakter a rovnoměrnou důležitost v příběhu, což je u těchto seriálů nezbytné. Pokud tedy hledáte nějaký seriál dokonale a jemně parodující DC Universe a vlastně celý superhrdinký žánr, pak je Teen Titans Go pro vás jako stvořený. Na závěr bych snad jen chtěl dodat, že některé zápletky jsou postavené na původní sérii "Teen Titans". Tento seriál bych doporučil shlédnout, i když to není nutné. Některé věci vám ovšem jinak můžou uniknout. Typickým příkladem je vedlejší postava Terra, kterou bez původního seriálu nemáte šanci pochopit. ()

Reklama

victim42 

všechny recenze uživatele

Pozornému divákovi neuniknou všudypřítomné narážky na Marvel a DC Universe. Já nejsem největší komiksový fanda pod sluncem, ale tenle seriál si užívám nesmírně - já se nepochechtával, zažil jsem pořádné salvy smíchu. Jednotlivé postavy jsem si zamiloval. Ocenění zaslouží zejména megalomanští scénaristi, kteří se nerozpakují nechat třeba umřít všechny hlavní postavy jen kvůli závěrečnému gagu. ()

Tyrande 

všechny recenze uživatele

Nepohrdnu ničím od DC / Marvelu a tohle posloužilo jako v pohodě oddechovka o zkouškovém, když už fakt nemáte sílu nad čímkoliv přemýšlet. Určitě se u toho každý semtam minimálně uchechtne, protože vtípky nejsou vždy úplně debilní, jak to u takových animáků bývá. Fajn rozhodně je, jak jsou v seriálu parodovány i jiné DC postavy (Batman, ...). lepší 3* ()

Abin_Sur 

všechny recenze uživatele

Suprový seriál, který zaujme svou jednoduchou, přesto dokonalou animací, zábavnými hláškami i paradoxy z DC Universe. I když se může na první pohled zdát, že jde o seriál pro malé děti, skutečnost je ovšem jiná. Nejlepší postavou z celého seriálu je pesimistická intergalaktická démonka Raven, která si dokáže získat oblibu každého diváka. 10/10 ()

Galerie (761)

Související novinky

Zemřel herec David Warner

Zemřel herec David Warner

25.07.2022

Nekorunovaný král filmových „záporáků“ a britský džentlmen s neuvěřitelně plodnou kariérou, která čítá na dvě sta třicet filmových a televizních rolí - těmito slovy by se dal představit David Warner,… (více)

Reklama

Reklama