Reklama

Reklama

Nezbedný synek Santy Clause se rozhodne, že zruší židovskou Chanuku ve prospěch Vánoc. Židovská liga práva, vedená jednookým generálem Bloomenbergensteinenthalem, povolá na záchranu Chanuky židovského superagenta Mordechaie Jeffersona Carvera, zvaného Hebrew Hammer, který má, jakožto hrdina pro každého malého židovského chlapce přetěžký úkol, s jehož řešením mu mimochodem budou pomáhat i bratři ve zbrani z Fronty pro osvobození Kwanzy. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (9)

protonpost 

všechny recenze uživatele

Neskutečný odpad! a chucpe. Židi si ze sebe neumějí dělat legraci nějaký rejža Kesselman a hlavní hrdina Goldberg to jen dokazují. Jsou nejhloupější národem světa, nejvíc nobelovek je lež šířená jejich mediální lobby. Vše je židovské spiknutí, už dávno byly jejich plány odhaleny tajným spiskem sepsaným na Hebrejské univerzitě někde u Tel Avívu, který četlo jen pár vyvolených s názvem Protokol Sionských moudroců. Celý holokaust je mýtus, ofiko moje babka natáhla brka v Osvěčimi, ale každý ví, že to byly lázně (Němci o tom natočili pravdivý dokument, byly tam autentické záběry šťastných lidí). Židi si sami vybrali finančnictví, aby ovládli celý svět, namísto, aby se věnovali něčemu bohulibému jako je pěstování vepříků na dobré masíčko, jsou to všechno odporní vegetariáni a vegetarián nemůže být demokrat, jak říkal Vence Pružinskyj zastánce těch klasických hodnot, naší mezinárodní chlouby a nového vědního oboru tunnelingu (obohatili jsme slovník světa jako předtím slovem robot od slova robertek). Židovská klika ozurpovala území, které leží na ropě, zlatu, drahých kamenech a mléku co smrdí, na kterém nikdy nežili a teď o pracovitých a mírumilovných Palestincích roznášejí tolik lží. Ekonomicky se hroutí, jejich bezcená měna je tištěna jak na běžícím pásu jejich národní bankou, vlastněnou vojenskými korporacemi a mediální lobby, lže o ekonomické situaci státu Izrael a neopak zkresluje hospodářské úspěchy deváté pětiletky vedené Komunistickou stranou Filištínů. Ostatně už všichni Římani byli židáci když po staletí provincie nesla lživé ozančení Judea, až když se stateční barbaři z řad slovanů chopili moci v Římě byla provincie přejmenována na Phalesteu. Jo a svastika je židovská alternativa k Davidově hvězdě a židi zorganizovali VŘSR a stojí za chemtrails. Zdravím bratry araby a těsím se na další staletí míru lásky, pod právem šaría, kde budou naše ženy chráněny před nestoudností židovského Západu. Amen a Ježíš nám pomáhej se svojí maminkou svatou matkou boží Marií a taťkou Josefem, pravými to katolíky a hrází proti židovským pobíračům dávek a požíračům vepřového (tajně, lžou nám, nevěřte jim). Salám alejku, alejku salám (masovej, žádný sojový sračky pro vegoše). PS: Škoda, že se druhá půlka filmu nedrží dekadentní úroveň půlky první, protože jen dvě pekné půlky dělají přádnou prdel, takhle část filmu stála za produkt těch půlek. ()

Mariin 

všechny recenze uživatele

Nesporně zajímavé z hlediska studia židovského filmu (nový subžánr jewsploitation). V tomto případě zcela neskrývaný sžíravý proti-gójský cynismus, stavěný divákovi na obdiv. Je zde přítomno charakteristické přeceňování se i sarkastické zesměšňování sebe sama, (mimo jiné je tu i parodie Anti-Defamation League), ale zároveň pohrdání tím okolním, nežidovským. Formálně jde o variaci na superhrdinu Phila Marlowa v podání úředně obřezaného borce Mordechai Jeffersona Carvera. Typické ukázky nestydatosti a troufalého zlehčování čehokoliv (je to to, čemu sami Židé říkají šmucke a chucpe?). Dozvíme se tu také, co je nejsilnější židovskou zbraní. --- --- Pro zajímavost: Sami Židé tento svůj film napadli. Warren Katz z Anti-Defamation League podal žalobu proti výrobci filmu, ale prohrál v rozhodnutí soudu státu New York. --- --- Úvodník filmu: "Film je věnován všem židovským bratrům a sestrám, kteří měli dost pohanů" (v českém dabingu: křesťanů a ostatních). --- --- Z výroků: "Je čas naplánovat akci...Pane předsedo světové židovské mediální konspirace, potřebujeme další dokumentární film o holokaustu, který získá ocenění a možná další film Adama Sandlera"... ()

Reklama

noriaki 

všechny recenze uživatele

Prvních dvacet minut jsem nevěřícně zíral s otevřenou pusou, a až vypršel počáteční údiv, tak se ukázalo jak hloupá tahle komedie je. Scénárista je nejspíš cvok, a politickou korektnost si dává k snídani, jenže to samo o sobě zábavu nezaručí. Rozhodně ne pro středoevropana, který ortodoxního žida neviděl ani z vlaku. Spousta fórů klasicky zmizela v překladu, a většina univerzálně srozumitelných není vtipných. Kdyby tohle někdo natočil jako inteligentní lehkou satiru, tak by to mohla být bomba. Spokojil bych se i s trefnou rýpavou parodií typu Diktátor. ()

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Ak sa divák nebude prebytočne strácať v hlboko myšlienkárskom labyrinte, tak si tento jewsploitation vychutná do úplného bezvedomia. Goldberg ako funkčný gangxsta čávo si za asistencie Pepé Kojota a afro Maria van Píbla strčil film do kapsy, aby ho v Mikulášskom prevedení podal umiernenému divákovi.( celú minutáz som bola umiernená). Ak by Stiller disponoval židovským nosom, Kravitz načechral svoj účes možno by sa snímok stal 1sezónnym worldwide šlágrom.Každopádne som si bavila seba sa. ()

efialtes 

všechny recenze uživatele

Židovský bijec(neplést se židobijcem),který zacharaňuje chanuku před smetením vánočním stromkem.A k tomu spousta fórů otírajících se právě o židovské tradice.A ačkoliv se zde jedná o takový ten „základkový“ humor,funguje to právě díky neotřelosti nápadů.Do toho je ještě přimícháno trochu té allenovské neurózy hlavního hrdiny(Adamovi Golbergovi role sedla perfektně),samozvaný kokainový Santa,sobi jako najemní vrazi,různé popkulturní odkazy a vychází z toho pěkně praštěná Jew-x-ploitation(?)parodie. A člověk se ještě poučí - např.že v Izraeli v Chertzu je lépe půjčit si motorku,než Chadillac...Shabat Shalom!:) ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama