Reklama

Reklama

Akční film "Kid ve hře" si nemohou nechat ujít především příznivci rappu. Právě v tomto rytmu se totiž odehrává příběh dvou chlapců, kteří mají úplně rozdílné IQ, takže záměna jejich školních vysvědčení samozřejmě způsobí dokonalý zmatek. Duncan je totiž génius a Blade rošťák z ulice.
Novináři tuto dvojici přezdili "Hip-hop Laurel a Hardy". Ve skutečnosti však jde o populární dvojici hudebníků, která se pod názvem Kid ´N Play prosadila s hitem House Party a dnes patří v USA k absolutní špičce. (Warner Home Video CZ)

(více)

Recenze (31)

macherano 

všechny recenze uživatele

Tak presne takychto typkov mozem fantazia ich dat do filmu spica hip-hop k tomu a mozme fachcit. Pohoda klidek tabacek. Ja som ho videl prvy krat na markize v nejakom 96 uz vtedy to malo 4 roky ale som ho videl asik 5 krat a je vyborny fajn dej zabava predstavitelia hlasky ako 5 tacuu fotre, helee wily nelson.. to neniii willi nelson..plukovnik sanders ..jdeme, zainteresovany chapu tak sa sulam taa vymena nemala chybu vyborny rap s tej doby k tomu skovstny cesky dabing no uplny balzam skratka fantazia.. ()

Rocky62 

všechny recenze uživatele

Tak už je mi jasné, čím se nechali tvůrci Prciček inspirovat. Tahle snůška těžce pubertálních výlevů je ideálním podkladem pro již zmíněnou populární sérii. Nápad se záměnou vysvědčení představovalo něco inovativního, leč režisér se "překvapivě" rozhodl veškerý potenciál pohřbít pod kupu infantilností, oduševnělých a otřepaných fórků, které lze spatřit za mnohem důstojnějšího zpracování ve stovkách jiných filmů. Nicméně i v té hromadě trapností se vyskytuje několik vcelku vydařených scének, kterým se kupodivu může zasmát i duševně zdravý člověk, bohužel však přebývají ty, na které je i pubescent příliš starý ... ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Filmů o záměně identity už jsme viděli, ale zatím žádný neměl A) tak slabou záminku výměny B) tak slabé postavy C) tak tragický scénář. Chvíli to docela šlo, když už borci pochopili, o co divákům půjde, a začali si hrát na toho druhého, spousta černochů, voskové muzeum, hudba a fofrdevadesátkový dabing to nakonec dorazili. ()

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle se opravdu nedalo. Tohle byla taková stupidita, že se to jen tak nevidí. Bez jediného gagu se film prezentuje jedním jediným nápadem o výměně školních vysvědčení dvou žáků s rozdílnou inteligencí. Po dějové stránce jsem kolikrát ani nevěděl o co ve filmu jde. Dva hudebníci nemají vůbec herecký talent a jejich nepřirozené účesy jako z jiné planety asi měly být legrační. Legrační na této hovadině nebylo vůbec nic. Jen jsem se modlil, aby film skončil. DVD jsem pak rozmlámal na kousky a vyhodil. Film má 82%? Za co!!!! 0% ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama