Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Bez práce nejsou koláče. A bez práce není ani auto, zvláště v případě, že za něj neplatíte splátky. Sean takhle o svého čtyřkolého miláčka přišel a uvědomil si, že je nejvyšší čas přestat se flákat a najít si nějaké zaměstnání. Kdo jiný by v tu chvíli měl přijít s nápadem než nejlepší kámoš Dee Loc. Právě v jeho hlavě se zrodí nápad uvrtat zlenivělého Seana do bublin nedaleké myčky aut patřící panu Washingtonovi. A pro jistotu nastoupí s ním. Jednoho dne však je pan Washington unesen a neznámý hlas z telefonu žádá o výkupné. Čas vtípků skončil. Myčka je jejich druhý domov...a ten je nutné si chránit. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (39)

kingik 

všechny recenze uživatele

Tohle byla komedie, které někam utekly vtipy, nebo lépe řečeno, vyhulily se neznámo kam. Zní to neuvěřitelně, ale v celém filmu je jedna jediná vtipná replika, a tu pronese Snoop Dogg. Je vidět, že dostaveníčko si zde dali přední hip hopeři a myslel jsem si, že to s nimi bude odvaz, jak to kolikrát dokáží rozbalit ve svých klipech, ale vše probíhalo téměř až v korektním stylu. Pořádně nevím, ani o čem to bylo, a bez pořádné zápletky a hlavně vtipu, nelze natočit pořádnou komedii. 20% ()

walkingdead 

všechny recenze uživatele

Typická nigga-komedie plná černých flákačů se slovníkem plným vulgarit, trávy a holek s velkým zadkem. V podstatě nepřináší nic nového, hodnotil bych jako průměr, ale hvězdu navíc dávám za únos Mr.Washe provedený totálními vymašťenci a vrcholící tím, že Eminem s AKčkem rozstřílí myčku... Btw jak tak čtu hodnocení, nějak nechápu, z jakého důvodu si tenhle film vůbec pustí člověk, který nesnáší hip-hop:-) ()

Reklama

LeoH 

všechny recenze uživatele

Dokonce jsem chvíli uvažoval o čtyřech. Je to amatérismus typu „smažky smažkám“ se spoustou hluchých momentů, ale zároveň to má jakýsi těžko definovatelný šmrnc a je tam nemálo míst, u kterých jsem se válel smíchy po zemi (jen si nejsem jistý, zda některá z nich nebyla myšlena vážně). Hey bro, this black-on-black violence must stop! ()

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Jedním slovem nehoráznost! Dr. Dre vynikající, Dogg zhulenej, až ke konci se mi zalíbil, ale největší zážitek je určitě Eminem :D Nehorázný telefonáty, skákání po posteli, střelba z AK47 - "Mám AK, a sejmu každýho, kdo se kolem mně fláká!" Skvělá hudba, po Slima Shadyho, po Dreho, ale co mně nejvíc rozsekalo: "Volají lidi, ze společnosti čítání LIHU!" To mně dostalo do kolen. Fandy Hip Hopu/Rapu ocení, nemusí se líbit každýmu, já si to zamiloval, na chill akorát. Za mně 85% :) ()

Bauer 

všechny recenze uživatele

Super zhulenej bullshit absolutně o ničem!!Taková blbost, až je to neuvěřitelné!!!Ovšem na druhou stranu, ty 2* si to zaslouží už jen kvůli sympaťákovi Dr.Dre , pár vtipných scének a hlavně scény kdy anonymně Eminem volá šefovi myčky....to sem se opravdu smál až nahlas.A taky úplně super hip hopová hudba.Ale to je asi tak vše.Po druhý to vidět nemusím!!! ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

  • Snoop Dogg vo filme povie vetu: "I paid the cost to be the boss," čo v preklade znamená: "Zaplatil som náklady, aby som bol šéf." Paid Tha Cost To Be Tha Boss je názov jedného zo Snoop Doggových albumov. (m.a.t.o.)
  • Eminem nebol v titulkoch uvedený zámerne kvôli tomu, aby na poli celovečerných filmov debutoval až so snímkou 8. míľa (2002). (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama