Reklama

Reklama

Mixology

(seriál)
Trailer
USA, 2014, 4 h 37 min (Minutáž: 21–22 min)

Kamera:

Michael Mayers

Hrají:

Adam Campbell, Adan Canto, Alexis Carra, Craig Frank, Ginger Gonzaga, Blake Lee, Vanessa Lengies, Andrew Santino, Kate Simses, Frankie Shaw, Sarah Bolger (více)
(další profese)

Epizody(13)

Videa (3)

Trailer

Recenze (18)

geklon 

všechny recenze uživatele

Držel jsem se zuby nehty. Skoro pět dílů jsem vydržel, abych s klidnou tváří konstatoval, že tohle jsem už asi viděl a pokud ne, tak to ani vidět nechci. To co bylo ještě před pěti lety na komediálních seriálech inovativní, inspirující a neokoukané, v podání party klínu Mixology je až neomaleně ubohé. Přes pátej díl se asi už neprokoušu. Je mi vlastně úplně u prdele, kdo si vrzne s kým. Dyť jich je tam tolik, že jedinej kdo se mi vybaví je ten ubohej zrzoun. Je to tak trapný, že i můj komentář k téhle zbytečnosti je na tom úplně stejně. ()

CrashONE 

všechny recenze uživatele

Já si myslím, že tohle je 20ti minutový seriál, který prostě nemůže nudit. Každý, samotný díl uteče velmi rychle a zápletka, která se odehrává vlastně během jednoho večera, je velmi zajímavá. Pro náročnější diváky tohle pravděpodobně nebude, ale pro takové, kteří hledají něco na vyplnění časového okna, nebo na dovršení dne je tohle akorát. ()

Reklama

Chen 

všechny recenze uživatele

Asi půjdu proti proud, ale mě seriál okouzlil. Některé postavy jsou sice nesympatické, ale dohromady tvoří pestrou paletu charakterů, které pro mě dohromady dávají velice pěknou mozaiku. Na vztahy je nahlíženo s drsným humorem, sebeironickým nádechem, ale současně je v každém díle pár trefný a na reálných základech vystavěných poznámek. Pro mě jedna z těch nejsnesitelnějších romantických záležitostí, které aktuálně v TV běží. ()

Jardismo 

všechny recenze uživatele

Není to žádný seriálový skvost, co si budeme povídat. Ale těch dvacet minut stopáže, hezky uteče,člověk se odreaguje, a to mi stačí. Po deseti viděných dílech, musím ale konstatovat, že hlavní tři mužské postavy mají, co se týče pití neskutečnou výdrž. A stále žádný náznak opilosti. Uvidíme jak jim bude ráno, takhle to míchat :D ()

Spooner 

všechny recenze uživatele

Nudný paskvil plný nesympatických charakterů, s nimiž se vám nebude chtít trávit čas, a debilního humoru. Otázkou navíc zůstává, jak moc budou tvůrci své nastavené schéma jedné noci do budoucna dodržovat a jak moc ho dokážou natahovat. Už v prvních dílech jim to totiž dělá velké problémy. 40% ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama