Reklama

Reklama

Goldbergovi

(seriál)
  • USA The Goldbergs
Trailer
USA, (2013–2023), 82 h 25 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Adam F. Goldberg

Hrají:

Wendi McLendon-Covey, Sean Giambrone, Troy Gentile, Hayley Orrantia, George Segal, Jeff Garlin, Patton Oswalt (vypravěč), Troy Winbush, Natalie Alyn Lind (více)
(další profese)

Série(10) / Epizody(229)

Obsahy(1)

V 80. letech minulého století v malém domku v Pensylvánii žili byli Goldbergovi. Ne tak úplně normální rodinka, které vládne matka, naoko ovšem otec a společně se snaží vychovávat své tři děti - sedmnáctiletou sexy tvrďačku, šestnáctiletého jedničkáře a jedenáctiletého malého geeka s kamerou - vždy připravenou zachytit všechno to rodinné bláznění. Goldbergovi jsou další televizní rodinka, která vznikla jako skoro autobiografická vzpomínka na dětství svého tvůrce Adama F. Goldberga. Je to taky stylově vymazlená retro podívaná plná pop-kulturních referencí. (Viacom)

(více)

Videa (30)

Trailer

Recenze (49)

metal.storm 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ze začátku je seriál jen stereotypní urážka židovských matek. Po pár sériích sice přestane postavu Beverly tak strašně vycucávat, a začne se víc zaměřovat na původně zamýšlenou hlavní postavu, o to je to ale horší. Nejen, že je podobných seriálů "milion", a postava Adama je nevýrazná, nudná a nenabízí nic nové, ale všeobecně mi to nedává již ani pocit nasranosti, čímž se seriál stává úplně nepotřebný a nesledovatelný. Každopádně pan režisér se svým týmem zvládli prolomit rekord v počtu otravných postav, za co má malé, bezvýznamné plus. ()

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Seriálu sem moc nevěřil a ze začátku jsem čekal pořádnou blbost, ale seriál si mě získal a už ho pravidelně sleduji skoro pět let a minimálně další rok ještě budu, protože byla schválena 6. série. Beverly a Barry jsou trochu moc ujetý, ale Erica je fajn a hlavně Adam je super. Líbí se mi tam spousta narážek a vzpomínek na filmy a seriály s kterými jsem vyrůstal já sám (Alf, Knight Rider, ET, Indiana Jones, SW, He-man, Thundercats...), stejně tak i hry a hudba. Je toho spousta. Celý seriál je postaven na vzpomínkách Adama, který píše scénář a v závěru epizody je vždy nějaká nahrávka z reálného života, zachycující nějakou scénu v seriálu jako důkaz, že se to stalo. Občas se v seriálu vyskytnou i skuteční lidi, kteří v seriálu jsou ztvárněni. Za mě velká spokojenost a seriál patří mezi mé nejoblíbenější komedie o rodině hned vedle Modern Family, Alf a War at Home. ()

Reklama

Zodd 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem, že to tu bude mít asi o 20% víc, ale nevadí. Hlavní problém tady je, že koncept vychází z ´80-90-kových rodinných sitcomů (které se do našich luhů a hájů nedostaly) a bere se s nadsázkou. Adama Goldberga neznám, ale ty střelené postavy nejsou vůbec špatné a herci, i když ne moc zažití, to hrají dobře a s chutí. A jo, The Middle mě stále nechává většinou chladným. P.S. Dochází mi, že tvůrce seriálu a jeho hlavní postava v jednom sdílí jméno s hercem jednoho z největších podivínů v minoritní roli sitcomu Přátel, kterého jsem si vždy představoval jako Adama Sandlera, nejspíš díky Zohanovi. Stojí však za zmínku, že nejde o stejnou osobu, ale na televizních obrazovkách to tak jako tak vytušíte. ()

Zix. 

všechny recenze uživatele

Nejhorší to není, někdy to je horší a občas se pěkně pobavím. Bohužel to je spíš věrná kopie seriálu Průměrňákovi (seriál) (2009), kdy se ve většině dílů má někdo z něčeho poučit a nic originálního tento seriál nepřinesl. Akorát je podobně jako Zlatá sedmdesátá ze starší doby. Za mě tedy platí, tak jako u podobných seriálů, který jen kopírují, že originál je jen jeden. ()

tommy187 

všechny recenze uživatele

Pilot : Takže takto, pri sitcome je najdôležitejšie aby sa človek zabavil. A práve to tomuto seriálu chýbalo! Po technickej stránke to bolo pomerne premakané, a povedal by som, že herecké výkony neboli zlé, ale ja som sa počas pilota pousmial asi dvakrát. Možno tomu ešte dám šancu. 35% ()

Galerie (3 828)

Zajímavosti (10)

  • V úvodu epizody je zmíněn seriál Alf (od r. 1986). (Duoscop)
  • V úvodu epizody se objeví odkaz na seriál Alf (od r. 1986). (Duoscop)

Související novinky

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley

06.12.2022

Ve věku 71 let zemřela slavná komediální herečka Kirstie Alley. Alley byla údajně obklopena svou nejbližší rodinou, když zemřela. V příspěvku na jejím oficiálním instagramovém účtu bylo odhaleno, že… (více)

Zemřel herec George Segal

Zemřel herec George Segal

24.03.2021

Ve věku 87 let zemřel v kalifornské Santa Rose americký herec George Segal. Zprávu médiím oznámila jeho manželka Sonia s informací, že příčinou úmrtí byly komplikace po operaci srdce. Držitel dvou… (více)

Reklama

Reklama