Reklama

Reklama

Padělatel Ray Cutter spolupracoval s gangsterem Tommym Keeganem. Keegan si z něj udělal obětního beránka, a Ray se dostal na pět let do vězení. Když mu zbývá do konce trestu deset měsíců, dozví se, že jeho patnáctiletý syn Will má neoperovatelný maligní nádor na mozku. Will žije s Josephem, otcem Raye, který byl v minulosti známým kasařem. Ray žádá o propuštění, ale je zamítnuto. Obrátí se na Keegana, který uplatí soudce, a Ray je volný. Jako protislužbu chce Keegan, aby Ray ukradl obraz Claudea Moneta Dáma se slunečníkem, který bude v Bostonu vystavován, a nahradil ho falzifikátem. Keegan má na originál kupce, šéfa latinskoamerického kartelu Raoula Carlose, který vlastní největší sbírku umění na kontinentu. Ray má rovněž sehnat pro Carlose odhadce. Po Carlosovi a Keeganovi jde již nějakou dobu také policie. Proto agentka Kathryn Paisleyová s kolegou začnou sledovat i Raye. Rayovi chvíli trvá, než si získá Willovu důvěru. Otec Raye varuje, aby si s Keeganem nic nezačínal. Ray chce Willovi splnit tři přání. Jako první chce Will poznat svou matku, na kterou se nepamatuje. Kim je nevyléčitelná narkomanka. Ray ji však přemluví, aby se dala do pořádku a setkala se s nimi na oběd. Setkání díky Kiminu předstírání dopadne dobře, ale Will tuší, jak na tom ve skutečnosti jeho matka je. Druhým Willovým přáním je zažít sex. Ray ho vezme k doporučené dívce v nevěstinci. K ničemu však nedojde, protože musejí utíkat před policií. Willovi se vzrušující únik líbí, a jeho třetím přáním je pomoct otci při krádeži obrazu... (TV Prima)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (35)

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Nenáročná Travoltovka, která se osvědčí hlavně jako kulisa. Pomalu se rozvíjející pouto mezi otcem a synem funguje. Jakmile jde o samotnou loupež, už to skřípe a třeba podobně laděným Debbie a její parťačky (pokud zůstaneme u heistu) to nesahá ani po kotníky. Jak jsem řekl na začátku, film, na který se člověk nesmí koukat a pak je všechno v pohodě. /// (Ne)viděno na Prima MAX s českým dabingem. ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Má to hlavu a patu, ale je to ohavně nudné. lůza s nemocným synkem, kterému chce dopřát ještě to nejlepší, přečůrá lůzu na vyšší noze a vyšším postavení. Možná by to nemuslo být až tak těžce dýchatelné, kdyby v hlavní roli netrčel jak prkno z podlahy Travolta. Kam tyhle hvězdy dob minulých dokázaly spadnout je skoro až smutné. Direct-to-DVD věc, odsouzená k věčnému zapomenutí. ()

Reklama

farfalla 

všechny recenze uživatele

´The Forger´ mi připadá, jako špatně oříznutá fotka. Všechny vztahy jsou jenom v náznacích a vlastně jenom rychle proběhneme příběhem. John Travolta (Raymond J. Cutter) nemá charisma, ani energii a snad ani zájem vyvolat hlubší ampatii s jeho situací. Po zhlédnutí filmu jsem měla dojem, že mi byl jenom představený námět na zajímavý film. ()

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Forger neboli padělatel vypráví příběh Raya Cuttera trestance,který dřív padělal obrazy pro místního podvodníka Kiegena,ale jednou ho prásknul a on musí už pár let trávit čas za mřížemi,ale mermomocí se chce dostat pryč,protože jho syn je vážně nemocný a on mu chce být nablízku a tak se nechá vykoupit Kiegenam ,který uplatí soudce a na oplátku chce po Rayovi ještě jednou padělat jedno umělecké dílo a tím se jejich cesty rozejdou,ale mezitím co si Ray myslí,že se tím vše vyřeší tak Kiegan má jiné plány.Navíc je tu syn pro kterého se Ray snaží splnit jeho přání,které by chtěl zažít.Pro mě na filmu byla nejvíc pozitivní ukázka pouta Otec syn a to i v podobě Děda,Otec,Syn.Ostatní je tuctový příběh,ale toto to plně vynahrazuje a John Travolta umí pořád dobře zahrát jakoukoliv roli.Za mě tedy celkově 60 % a tři hvězdy. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Tak tu mame dalsi film v ktorom sa Trojvoltak snazi ukazat, ze vie hrat. Je to tak mix rôznych zanrov. V centre je vztah medzi otcom kriminalnikom a jeho smrtelne chorym synom a este je to umocnene Trivoltovym otcom, ktory to cele obcas vtipne glosuje. Potom tu je este nejaka ta kriminalna podzapletka, kedze Trivoltak sa predcasne z basy nedostal zadarmo a tak musi splatit dlh miestnemu kápovi. Proste jedno klise strieda dalsie. Nic nove pod slnkom tento film neponukne a aj to klise, ktore ponuka je natocene tak tuctovo a nazaujimavo. Zaporaci skoncia zle, kladaci kladne, ach jaj. Vysledkom je zbytocny film v Trojvotakovej filmografii, ktory sa hodi hlavne ludom, ktori si aj po miliontyprvýkrát potrpia na otcovskosynovskej tematike v ktorej sa postupne zblizuju, aby na konci skoncili vsetci stastne na pláži. Bohuzial mne tato tema nesedi. 5/10. ()

Galerie (79)

Reklama

Reklama