Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V netrpělivě očekávaném pokračování filmu Mysli jako on, inspirovaném úspěšným románem Steva Harveye "Chovej se jako žena, mysli jako muž", se znovu setkáváme se všemi páry, které se tentokrát chystají na svatbu v Las Vegas. Jejich plány na romantický víkend se však zvrtnou vlivem nejrůznějších nehod a kompromitujících situací, které ohrožují poklidný průběh této velkolepé události. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

machopoltar 

všechny recenze uživatele

emancipacia kultury v kinematografii cierneho naroda v us sa bojim napisat nas vedie k tomuto,,,,,,,,,,zial, hrat rezirovat, experimentovat a citit sa neda odkukat,,to musite mat v sebe,,,dalsi cernosský film bez gul,,,,bojim sa ze tohto bude stale viac a viac,,,,,nie toho ze komplexne predstavenstvo bude cierne,,ale ze vysledok bude tak strasne bezduchy,,,,kevin hart je najhorsi herec sucasnosti ,suchanie si dlani a oblizovanie pier nieje hranie,,,,,,,,,,,ale aj snaha sa ceni a dokazal som to zas odpozerat, takze davam 2 ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Už ten prvotný film spred 2 rokov Think Like a Man sa ničím nevymykal z priemeru tohto žánru, no tento sequel to už asi naozaj ťažko mohol zachrániť. A keď som zbadal, že je to celé zasadené do prostredia (pred)svadobnej atmosféry Las Vegas, mal som razom v pred očami celý očakávaný scenár. Prekvapenie sa nekonalo a všetko išlo v línii bar - kasíno - strip club - väzenie - svadba. Hoci mal príbeh aj niekoľko svetlých momentov, no celý scenár á la LV postrádal originalitu, takže tento sequel považujem fakt za zbytočný. ()

Reklama

zuzanara 

všechny recenze uživatele

Jednička stála alespoň na myšlence, ačkoliv trochu chabé. Ženy se ve snaze převzít situaci do svých rukou zachovají podle vzoru mužů. Stálo to za podívání možná na 10 %. Nicméně dvojka je čiré zoufalství a kdyby nevznikla, filmový průmysl by to nijak nepoškodilo. Odnesla jsem si z ní hodinu a půl trvající zoufalství a novou posilu nenávisti ke Kevinu Hartovi. Film neobsahuje vtipnou scénu, proto do kategorie komedie skutečně nezapadá. Když už zatoužíte po filmu "rozlučka se zvrhla ve Vegas", pusťte si Hangover. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Klasická romantická americká komedie, kde jde jen o to, aby se něco stalo, co na první pohled převrátí všechno, o co postavy usilují, ale vlastně došlo jen k tomu, že se ujistí, že to, co dělají, je správné. Uvěřitelné to není, ale sem tam se třeba objeví něco, co vás zaujme. Vzhledem k tomu, že je to pokračování, tak jsem se k těm postavám nijak rád nevracel. ()

Ex_Machina 

všechny recenze uživatele

Odfláknutá hra na komédiu s černošskými hercami, ktorých ste už niekde videli. Veľmi nedotiahnutá vec s množstvom rýchlych prestrihov, kde sa zasmejete naozaj len veľmi vzácne. Pri zhruba 14 rovnocenných postavách neviete na koho sa zamerať. A pritom taký potenciál. Dve hviezdy len za ten „glamour styl“. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Las Vegas (Nevada, USA). (BMW12)

Reklama

Reklama