Reality show o výhru 500 000 amerických dolarů se postupně stává noční můrou všech účinkujících. V nehostinné přírodě v Tunguzské oblasti se soutěžící musejí postupně spoléhat jen sami na sebe, neboť kontakt s televizním štábem je přerušen. Podivná zranění a úmrtí vyvolávají otázku, zda vše nemá souvislost s tzv. tunguzským meteoritem z roku 1908. Boj o přežití začíná! (vozralec)

B3n

Po 5. časti prvej série musím uznať, že si ma tento seriál získal a len tak ľahko ma nepustí. Má to trošku pomalší rozbeh, v prvých častiach sa toho okrem záveru až tak veľa nedeje, takže je zbytočné očakávať nejakú akčnú režbu. Skôr tu ide o tiché, pomalé budovanie napätia, spoznávanie jednotlivých postáv a tajomné zlo, ktoré sa začína čoraz viac osmeľovať ukázať... Som zvedavý, čo nám seriál ďalej prinesie, po piatich častiach jednoznačných ***** za prekvapenie roka. ()

mata77

Druhá séria bola definitívne zrušená, takže čo sa stalo ďalej si môžeme len domyslieť. S mojim hodnotením zostávam na 65%, rozjazd pomalý, poslabší scenár, prehrávajúci herci. Ale malo to celkom slušnú autentickosť a nebyť mysterióznych záhad, aj uveriteľný ako naozajstná reality show. ()

Allein4

"Úžasné, Lostovské a návykové". Tedy pokud byste chtěli seriál shrnout do tří slov. Už samotný nápad se mi moc líbil, ale že to bude mít až takové zpracování, uvěřitelné prostředí, skvělé herecké výkony a spád, který nejednou překvapí, to jsem rozhodně nečekal. Hodně návyková věc, u které se jen těším na další a další díly! ()

tuctovychlap

neriešim, kde spali kameramani danej "reality show" po úteku z tábora, koľko ich bolo, čo jedli a podobne...:) to prenechám intelektuálom.. mňa to bavilo, vtiahlo a netrpezlivo som čakal na každú novú epizódu..celok si zaslúži odo mňa 90 %.. len ma serie, že jedenástou epizódou to ukončili akosi "dostratena".. ()

jarmil8

Ačkoliv jsem Siberii nedával moc šancí, celkem mě chytla a s napětím jsem čekal na další díl. Mělo mě varovat, že děj je prokládán vatou, která jen brzdí na cestě k nějakému rozluštění. Odhaleno toho bylo málo. Koncept reality show a (ne)účast kameramanů na ději se začal brzy rozpadat... lepší se tím nezabývat. Očekávaný poslední díl nebyl jiný než předchozí a "konec" je skutečně podpásovka. ()

numan

Velmi zdlouhavý seriál o stupidní reality show v údajně sibiřském hvozdu s krajně nesympatickými postavami, ve kterém se čtverečkuje nejen každá půlka prsa, ale dokonce i rty, pakliže někdo řekne "shit" nebo podobné "prasárny". Nevěrohodnost celé šarády podtrhuje nepřítomná logika děje, nošení náušniček a šátečků uprostřed divočiny a křečovitě se měnící charaktery některých postav. Poslední díl ujde. Po jedné sérii televizí NBC tentokrát opravdu oprávněně uťato. ()