Reklama

Reklama

Kde vládne zbraň

  • USA By the Gun (více)
Trailer

Nick je ctižádostivý zločinec, jemuž se život vymkne z rukou poté, co je jmenován právoplatným členem mafiánské rodiny. Následkem toho se i životy jeho blízkých ocitnou v ohrožení. A on se musí rozhodnout, co je pro něj skutečně důležité. Nick (Ben Barnes) je drzý mladík italsko-amerického původu, kterého se otec zřekne poté, co se nechá zatáhnout do světa zločinu. Nick se zaplétá s bostonskou mafií a přesvědčuje jejich vlivného šéfa, že má na to stát se právoplatným gangsterem. Záhy je však rozčarován slábnoucím vlivem zločinecké organizace, která se kdysi těšila nehynoucí úctě, a rozhodne se obejít svého šéfa tím, že získá podporu svého nejlepšího přítele George (Slaine) pro rozvoj vlastních zločineckých aktivit. Nick má nejprve úspěch, všechno se ale začne hroutit ve chvíli, kdy se zamiluje do nádherné ženy Ali (Leighton Meesterová) a rozhodne se napravit. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (21)

Dslike 

všechny recenze uživatele

Prvá polovica bola strašná nuda. Potom sa to už nejako rozbehlo. Z tých "gangstrov" a mafiánov vôbec nešiel strach ani rešpekt, táto chémia v tomto filme absolútne nefungovala. Jedna až dve dobré scény. !!!SPOILER!!! Prečo vlastne dávam až 3* pri všetkej tej kritike? Fakt, že som to dopozeral celé bez ujmy a to, že viem oceniť a veľmi sa mi páči ak nejaký človek mafián, ktorý je niekto je pán je predsa len z mäsa a kostí. Keď príde hocijaký čurák, ktorý ma zbraň a ho proste odstrelí tak je po celom mafiánovi. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Koukat na tenhle film po Black Mass: Špinavá hra je vcelku na prd. Měl jsem totiž okamžitě možnost srovnat aktuální filmové hranice Hollywoodu, co se týče dnešních gangsterek. Obě se totiž odehrávají v podobném prostředí a ještě k tomu v Bostonu. Jenže zatímco Black Mass by měla být ta lepší, a je spíš průměrná, tahle je rozhodně ta horší, a zároveň je opravdu spíš podprůměrná. U tohoto filmu bylo hodně vidět, že se v každé scéně zračí šetřit každej dolar. Jenže na druhou stranu má kvalitního mafiána Harveye Keitela, který si svojí postavu poměrně užil. Ještě aby ne, nedělal ji poprvé. Pokud ale nemusíte, tak se na tenhle film vykašlete. 105 minut se tady táhne jak chřipka nosohltanem a výsledek za to nestojí. ()

Reklama

Benedygtus 

všechny recenze uživatele

Zahodit se da ledacos. Penize, talent, hracka, prilezitost.. No a zhlednutim tohoto filmu vyhodite 105 minut vaseho zivota. Je to absolutne bez emoci, ale bohuzel i bez akce, bez zapletky... absolutni nic, ten film zapomenete driv nez ho stihnete dokoukat a to i presto, ze ma (pro me) pomerne zajimave herce. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Nepříliš sympatický (také nedobře zahraný) snaživý mladý floutek přicmrndává mafiánskému bossovi; po přijetí do "rodiny" mu naroste hřebínek a začne si vyskakovat, dokud něco fatálně nepodělá (resp. jeho kámoš). Inscenované drsnosti ani proklamované civilnosti se nedalo moc věřit, pročež výsledkem byla zdlouhavá, plíživá nuda. Aspoň, že dopadla celkem tak, jak měla. ()

DrifterSoul 

všechny recenze uživatele

Záleží na úhlu pohledu a nátuře. pro někoho nuda a film o ničem. Pro mne film depresivní, který nepotěší, na druhé straně zajímavá analýza mizerie člověka, který si neuvědomuje, kde je ta správná strana a rozumný "way of life". A také nakouknutí do vnitřního mechanismu "sicilské rodiny". Pomalé tempo je ku prospěchu a užíval jsem si jej zejména při odvíjení vztahu negativního "hrdiny" se sympatickou barmankou. Ale za ten zmar a ponurost, nelze dát více jak 3 asterisks. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení filmu začalo v listopadu 2012 v Bostonu ve státě Massachusetts. (HaiDFelD!)

Reklama

Reklama