Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

JAFARŮV NÁVRAT je druhým pokračováním kouzelného příběhu o Aladinovi a začíná práv tam, kde jsme opustili první díl. Ačkoli se to zdá nemožné, zlý kouzelník Jafar unikl z lampy. A co víc, je nejmocnějším džinem ze všech! Jediné, na co teď myslí, je pomsta Aladinovi! Mezitím se do kouzelného města Agrabahu vrátil zábavný Džin. A má plno historek ze svých dobrodružných cest kolem celého světa. Jeho přátelé je rádi poslouchají, ale teď navíc potřebují i Džinovu kouzelnou sílu, která je chrání před zlým Jafarem. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (37)

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Jafarův Návrat je druhým pokračováním kouzelného příběhu o Aladinovi. Film ztratil téměř vše ze svého kouzla. Není humorný, zábavný ani vtipný. Jen sem tam nějaká Džinova hláška. V tomto pokračování ho zřejmě nenapadalo moc humorných hlášek. Film je typický seguel, kdy zloduch z prvního dílu se vrátí na scénu, aby dokončil své dílo zkázy. Doporučuji asi jen těm, které zajímá, jak to bylo s Jafarem a Aladinem dál. ( 40 procent ) ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Typická disneyovká dvojka a oproti jedničce (a i trojce) fakt špatná. Džin je pořád totální pán a Jasmína pořád nejhezčí princezna, ale zbytek za moc nestojí. Odbytá záležitost, na které není vůbec, ale vůbec nic zajímavého. Vtipné to není, zábavné jen málokdy a songy jsou už spíš otravné. Ale je to krátké. ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Pokračovanie Aladina v podobnom duchu ako prvotný celovečerný film, len teda s viacerými rozdielmi, a to hlavne vo forme, ktorá bola dosť televízna so zníženým rozpočtom, a taktiež s jednoduchším a predvídateľným dejom, ktorý nemal šancu zaujať.Animácie taktiež pocítili trošku menší rozpočet, preto u mňa len priemer. 50 % ()

OG_Swifty 

všechny recenze uživatele

Ona uz charakteristika "direct to video" dava tusit, ze to zazrak nebude, a bohuzel opravdu nebyl. Kvalitativni skok v animaci, kdy sablony porad jeste odpovidaji puvodnimu filmu, ale v pohybu uz to pak tak nevypada a uz to neni ani tak propracovany. Dobre lze hodnotit pouze prevrat otravnyho Papoucha v dobraka a samozrejme absenci jakyhokoliv zpivani. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Animovaný snímek (česky nazvaný Aladin 2: Jaffarův návrat) navazující na originálního Aladina je klasickým animákem pro video, trochu více ukřičeným, ne tolik zábavným a hodně dětským. Přesto se v příběhu o návratu zlého džina Jaffara, kterého Aladin musí uvést do správných míst, vyskytne i pár skutečně úsměvných scén. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (3)

  • Ve scéně, kdy se opičák Abu pokouší ukrást drahocený šperk v podobě květiny, je hned několik chyb. Ve váze jsou dvě květiny. Opičák sebere obyčejnou květinu a následuje záběr na vázu s oběma květinami. V dálším záběru opičák zahazuje obyčejnou květinu a hned následuje záběr na prázdnou vázu. Drahocenou květinu však opičák z vázy vytahuje až v dalším záběru. (Thanoris)
  • Jediný film z trilógie, v ktorom v českom dabingu Sabina Laurinová spieva "Jasmínine party". V prvom a treťom filme jej síce prepožičala hlas tiež, no v piesňach sme počuli spievať dabingovú herečku Janu Mařasovú. (matthew.17)

Reklama

Reklama