Zatímco se po Americe šíří virová pandemie, Wade Vogel (Arnold Schwarzenegger) pátrá po své dceři Maggie (Abigail Breslin), která utekla z domova. Když ji objeví na uzavřeném nemocničním oddělení, ihned ji odveze domů. Tady ale Maggie zažívá bolestnou proměnu v zombie. Wade je odhodlaný nevzdat se své milované dcery tak dlouho, jak to jen půjde, a odmítá ji vydat místní policii. Pomalu nastává čas, kdy bude muset vzít věci do vlastních rukou. (Bontonfilm)

HerMister

Zajímavý počin z kterého se podle mě dalo vytěžit více ale i tak slušný nad průměr... Jinak k chybám bych dopsal ve scéně v domě jejího kamaráda když si pro něj šli policajti tak bylo vidět že má všechny prsty 😉 ()

Fenk

Bojoval proti šmejdu z vesmíru, Satanovi a dětem ze školky. Nyní musí čelit problému s dcerou procházející pubertou a jako bonus navíc ještě proměnou v nemrtvou. Kdesi jsem zaslechl cosi o nejlepším hereckém výronu pana Švarcinegra !?!… Ještě ne. ()

machmej

Je pravda, že Arnold takovou roli ještě neměl. Moc mu nesedí, ale snaží se. Celý film nemluví,jen tak sedí, brečí, sem tam někoho zmlátí. Atmosféra slušná, ale spíše až ke konci, kde nemoc vrcholí. Slušný pokus o novou verzi zombie filmů, kterému chybí trošku více akce a nějaký ten zvrat. Jedna hvězda za hudbu, druhá za Arnolda a třetí za ucházející atmosféru. ()

UrsusDom

Na slohová cvičení jsou zde jiní, kteří se egocentricky opájejí vlastními verbálními projevy. Já jsem zde od toho, abych jen konstatoval, že se mi film líbil. A ano..Arnold Schwarzenegger je herec. Konečně. ()

Ordrin

Hodně dobrej a zajimavej film. O dívce co se nakazí " Zombie " virem. Je to opravdu zajimavě spracované. Arnold si tam střihl roli otce jenž se vyrovnává z nezratným osudem dcerky a opravdu mu to jde skvěle . Bezmoc , frustrace , smutek ale i naděj . Děj v podstatě neexistuje ale přesto zanechá silné emoce po shlédnutí ... opravdu zajimavé a doporučuji :-) ()

Big Daddy

Poměrně prázdný snímek, ikdyž rozumím snaze natočit zombie téma z jiného pohledu. To se sice celkem podařilo, ale už od začátku je jasné o čem bude. Ano, ono morální dilema, které musí rodiče řešit je dojemný, ale průhledně populistický námět, který navíc sám o sobě nestačí pro intenzivnější zážitek. Body dávám za přece jenom originální úhel pohledu na zombie epidemii a stejně tak neokoukanou roli Arnolda, jejíž scénář se sice jako obvykle vešel na jednu A4, ale i tak je pro mě hlavním stavebním kamenem filmu. ()

Mark1983

No...musím říct,že tenhle horor moc dějový není. Teda až na to,že se A. Breslin transformuje na zombie a její tatínek,kterému ve skutečnosti táhne na sedmdesát,jí odmítá umístit do karantény. Co se týče celkového zpracování tak film se jako horor netváří absolutně,i když hororové téma to má. Ale tvůrci se snaží spíše hrát na city a myslím,že to se jim u tohoto snímku moc nepovedlo. Teda ne,že by film byl propadák,to ne. Přesto to mohlo být dějovější a zajímavější. ()

Rozmarýna

Na tento film jsem se dívala kvůli Arnoldovi. Filmy o zombiech nemám ráda. Depresivní film. Uděluji 3 hvězdičky za to, že se film nehemžil sápáním zombie po lidech a celkově tam nebylo mnoho odporností. ()

Monellito

Velký zklamání a film tak prázdnej a o ničem. Nuda a nuda. Film jsem zkoukával týden vždy po 10 minutách. Opravdu utrpení. I ten konec byl naprosto blbě udělanej. Arnold to už nezachránil. Bez něj by to byla sotva 1 hvězda. ()

Camel91

Námět je perfektní ten hodnotím jako to nejlepší z celého filmu....nedokážu si představit jak bych reagoval v podobné situaci a Arnie po dlouhé době opravdu hraje mi přijde, není to žádný Terminátor, Likvidátor, Devastátor ani turbubalistátor, působí opravdu jako taťka který má strach o svoje dítě. Velmi silný zážitek, tím ale pozitiva končí... Film nabízí pár nudných pasáží, napětí tam je asi 2x za celý film, jinak do tagu horor bych to asi ani nedával, jen proto, že to je o Zombie to nemusí nutně být horor, pač nějaký strašidelný věci tam nejsou, defakto jen sledujeme proměnu dívenky v Zombie..Jediný moment kdy jsem měl trošičku husinu, bylo jak Maggie stála v noci ve dveřích tátovo pokoje a koukala na něj jak spí/bdí (hladově ;) ) samozřejmě říct, že jsem měl o Arnieho strach je trochu mimo mísu, jeho ve filmu nic nezdolá, ale i tak jsem si trochu říkal.... co se teď stane? ()

Baroque

Príjemne nepríjemne komorné, Arnie nemal našťastie čo pokaziť, aj keď z neho nikdy herec nebude. A politik už vôbec nie. Stará téma trochu inak. Páči sa mi, že sa tu nešlo na istotu. Zombie v dramatickom vydaní nevidieť tak často, takže prečo nie. Mňa sa to celkom líbilo. 70%. ()

critique

Jakási neslaná a nemastná psychologická studie s apokalyptickým nádechem. Příběh začne být zhruba po dvaceti minutách repetitivní a nezáživný, což jsem částečně vyřešil zrychleným posunem a především díky tomu mi filmeček celkem svižně uběhl. :) Jinak vcelku nuda a já jen doufám, že Arnie nemá v úmyslu natočit těchhle rádoby charakterních rolí víc, protože jeho síla je, navzdory věku, přece jen někde jinde. ()

Mr.Dude

Hmmm....jak to jen napsat. To, že to nebude akční film, jsem pochopil už z traileru. Čekal jsem film, kde půjde především o emoce. Arnold Schwarzenegger roli zvládl celkem dobře, nemohl za to, že scénář je o ničem. Z jeho tváře šlo vyčíst, že neví co s Maggie ke konci udělat. To že za celý film prohodí jednu větu mi nevadilo. Nevadily mi ani dlouhé nudné procházky po poli. Co mi však vadilo, a to si myslím, že nejsem jediný, že tam chyběly právě ty zkurvený emoce! Něco, co by Vás sblížilo s postavami, dojemné okamžiky, dojemné rozloučení. Nic. Jen si budete říkat, ať už ta kráva chcípne a je konec. No prostě neuvěřitelně nevyužitý potenciál, a při tom to mohlo být tak dobré drama. Místo slzy mě ukápla moč. ()

Pettte69

Trailer prozrazuje skoro všechen děj filmu, kromě vyvrcholení...Solidní drama s nádechem zombie tématiky, nicméně i tak tomu prostě něco chybí. Možná kdyby se to víc ubralo do stylu hororu, tak by to tomu prospělo. Arnold perfekt, ale nevyužitý potenciál filmu. Za mě 65%. ()

Starý Conan je pořád ve hře

Starý Conan je pořád ve hře

05.08.2014

Arnolda Schwarzeneggera brzy uvidíme v Postradatelných 3 a do konce roku se objeví i v zombie dramatu Maggie. Velký kariérní test ho nicméně čeká až příští léto, kdy do kin vtrhne Terminator: Genesis… (více)