Hlavní hrdinka Viktorie Šťastná  odjíždí studovat do Prahy hereckou akademii. Záhy však zjišťuje, že se její původní ideály nesetkávají s realitou. Dostává se do party protřelých studentek, které pojímají hereckou kariéru zcela osobitým způsobem. Co všechno je Viky ochotná udělat pro úspěch? (oficiální text distributora)

sitmin

Wow! Je Eva Toulová naprostá autistka, která v životě s nikým nevedla rozhovor? Rozhodně to tak působí! To bylo tak neskutečně nesmyslný, ale zároveň se to bralo tak strááááášně vážně, že jsem se docela pobavil. Matka, která sere na všechno, love story založená na absolutně ničem, svatba na oko, kterou hlavní hrdinka prožívá jako největší moment v životě, kamarádky, které se nesnášejí a nemají nic společného a hlavně milion tichých pohledů do kamery a mezi zůčastněnými, které ve mně vyvolávaly takovou zvláštní agresi a beznaděj, až jsem propadal lehkým návalům šílenství. Můj cut měl 66 minut a bylo to zhruba o 62 minut delší, než bylo potřeba. A ne, nehybný záběr na prázdné kolejiště neznačí, že někdo někam právě jel vlakem, prostě ne.. Už se těším na Jak se moří revizoři! ()

NPlayer odpad!

O Toulové jsem nedávno někde něco četl. Podíval jsem se sem a viděl jsem ty tragické recenze. A já jsem takový ochránce nemilovaných. A vidím to v programu TV, tak jsem řekl, že se podívám, na co se tu tak plive. A ano, tohle je ten vůbec nejhorší film, jaký jsem kdy viděl. Něco tak blbého jsem si nedovedl ani představit. Všechno je to otřesné, herci, scénář, kamera, režie, zvuk, hudba. Toulová opravdu vystudovala FAMU??? ()