Za láskou do Paříže

• USA We'll Never Have Paris

Poté, co při žádosti o ruku kolosálně pohoří, se těžce neurotický Quinn Berman (Simon Helberg), který právě prožívá krizi středního věku, vydává do města zamilovaných, aby získal zpět jedinou lásku svého života - Devon. Příběh inspirovaný skutečnými událostmi pojednává o Quinnovi (Simon Helberg), který už několik let žije v oddaném vztahu s Devon (Melanie Lynskeyová), již se chystá požádat o ruku. Avšak jen do té doby, než mu jeho okouzlující blonďatá kolegyně vyzná lásku. Quinn začne o manželství okamžitě pochybovat a nakonec dlouholetý vztah se svou lepší polovičkou ukončí. Po krátké aférce s blondýnou si však Quinn rychle uvědomí, že udělal největší chybu svého života, a vyrazí do Paříže, kam se jeho jediná skutečná láska mezitím odstěhovala, aby ji získal zpět. (HBO Europe)

TommyDiamond

A kvůli tomuhle braku a asi třem nedůležitým scénám se musel celý štáb trmácet do Paříže? To je dobrá šílenost. Sice jsem celý film dokoukal, ale byla to doslova bída a utrpení. Ohraný romantický příběh, scény na hranici trapnosti a herecké výkony hodné zlatých malin. Jediné za co udělím hvězdu je upřímnost některých scén.... ()

dr.horrible

Film, divne rozpoltený, medzi svoje klady a zápory. Indie look, vynikajúci soundtrack, Paríž. Na druhú stranu: scenár, postavy. Všetko predimenzované, každý jak keby z iného nezávisláku. Užívateľ Thomick má s tou Wolowitzovou polohou pravdu, tu konkrétne nepasuje. Maggie Grace je šialená stíhačka, Melanie Lynskey tehotná a nepríjemná, Quinto s jeho papričkami - tak ako všetci - úplne mimo štýl. Vo výsledku to nie je ani komédia, ani poriadna romantika, namiesto príjemného a osobného (akým to chce byť), nesúrodý bordel, miestami pseudo Allen, miestami Fotr je lotr. Aby som zas nepreháňal, nepozerá sa nato zle. Akurát tie šablony uškodili. A že ich bolo. ()

noriaki

Jestli hledáte komedii jako ze života, tak na tenhle film zapomeňte. Jestli hledáte smršť vtipů, tak na něho zapomeňte taky. Ona ho chce, on ji taky, ale bylo by fajn nějak zařídit, aby si mohl užít s hezkou a rozvášněnou kamarádkou. Ona se o jeho touhách dozví, uteče a on se ji snaží získat zpátky. Jak to bude probíhat a jak to celé skončí, se dá lehce odhadnout. Simon Helberg si se scénářem hlavu nelámal a větší ambice než vymanit se ze své jediné známé role asi neměl. No, nepovedlo se. Napsal si pro sebe velice podobnou postavu a ani tu drobnou odlišnost věrohodně nezahrál. Tak si říkám, jestli by třeba i z batmana udělal neurotického hypochondra. Možná by tenhle nápad měl větší potenciál, než tisící variace profláklé zápletky. ()

MorraEddie

Jako prvotina Helberga to není zas tak špatné,ale v porovnání s ostatními filmy,kterých je plno a mnohem lepších,to zas taková sláva není. Hlavní problém vidím v samotných postavách. Už postava Quinna je pěkně nesympatická a jen těžko mu budete fandit,tím spíš,že je to takový idiot. Vlastně celý film je takový nemastný-neslaný a už na začátku ztrácí dech,což se brzo projeví. Film má 95 minut,ale já měl pocit,že to trvá věčnost ()

Thomick

Helbergovo herectví je fakt pozoruhodně jedno-dimenzionální. A důvod, proč to u TBBT tolik nevadilo (zatimco tady jo) se vysloveně nabízí: v obou případech se mu psal scénář na tělo, ovšem v případě Howarda se zároveň jeho chronická neurotičnost nechávala ostře kontrastovat s nepatřičnou dávkou sebevědomí - což taky vytvářelo ty zdaleka nejvtipnější situace. To zde ta "Howardova příměs" kompletně schází, a proto vlastně kompletně schází i jakákoliv humorná složka. ()

• Keď Quinn navštívi svoju priateľku v Paríži, tá si po otvorení dverí dá prekvapene ruky na tvár. Pri zábere zozadu ich tam ale nemá. (Johnny.ARN)