Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvě konkurenční taneční studia vyberou nejlepší tanečníky, Jasmine a Brandona, aby spolu soupeřili o cenu v hodnotě 25 000 dolarů. Mezi Jasmine a Brandonem přitom přeskočí jiskra... Brandon a Jasmina jsou děti, jejichž hlavním zájmem je tanec. Tancují spolu a jsou tak dobří, že vyhrávají každou soutěž. Nejsou jen taneční partneři, ale prožívají i první dětskou lásku. To se však brzy změní. Brandonův otec náhle opouští rodinu a zanechá ji zcela bez prostředků. Jejich dům je zabaven a Brandonova matka nemůže udělat nic jiného, než se odstěhovat do podstatně levnější čtvrti. Nedovolí Brandonovi, ani aby se s Jasmine rozloučil. Ani Jasmine, ani Brandon však nezanevřou na tanec. Jasmine dál pokračuje v drahém tanečním studiu Diamond Dance a Brandon v chudičkém Shock Wave. Jejich cesty se jednoho dne opět setkají, když si obě studia vytancují postup a mohou se přihlásit do nové soutěže. Jde o 1. nejvyšší celonárodní soutěž. Je to soutěž pro nejlepší z nejlepších a vítězné studio získá šek na 25 tisíc dolarů. Tato soutěž však není žádná charita a je zapotřebí zaplatit startovné. To si však Shock Wawe nemůže dovolit. Je doslova v existenčních problémech. Majitel studia volá majitelce soutěže Mary a žádá ji o prominutí startovného. Mary však soutěž pořádá pro peníze a nehodlá nikomu dělat výjimky. Její syn JT má na to jiný názor a tajně pošle studiu Shock Wave šek, aby se soutěže mohli zúčastnit. Brandon a Jasmine se po letech potkávají. Jasmine se na Brandona zlobí, že se tehdy vypařil bez rozloučení, ale Brandon jí vysvětluje, že neměl na výběr. Jejich studia, ač každé disponuje jinými prostředky a má jiné možnosti na trénování, jsou bezesporu nejlepší ze všech. Soutěž trvá celé tři dny a nemá vítěze. Porota dala studiím Diamond Dance a Shock Wave stejný počet bodů. Rozhodne tedy soutěž jednotlivců. Každé studio musí vybrat ze svých řad nejlepšího tanečníka, jehož tanec pak rozhodne o celkovém vítězi... (TV Prima)

(více)

Recenze (5)

Skuby47 

všechny recenze uživatele

Mám ráda taneční filmy a jsem u nich k hereckým výkonům velmi tolerantní, pokud tam vystupují kvalitní tanečníci. Tady nebyly taneční ani herecké výkony nic moc. Jedinou inspirativní choreografií byla ukázka pouličního tance v polovině filmu. Jako taneční film ani jako romance mne to nezaujalo. ()

Teachman 

všechny recenze uživatele

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10 ()

hladovyjelen 

všechny recenze uživatele

Vůbec to nedávalo smysl, je to strašná slátanina a tanečně to taky nestojí za nic, ale vážně jsem se nasmála, takže asi dobrý. ()

Ukrizku 

všechny recenze uživatele

Dvě za pravdu o tanečním zákulisí a soutěžích, to psal asi někdo, kdo tohle zná. Ale myslím, že film o tanci by měl mít dobré tanečníky. Komedie by měla být úsměvná a drama dramatické. Tady je toho od všeho málo. Ale romantické to bylo. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama