Boar

Neďaleko malého mestečka v Austrálii sa objaví monštruózny diviak. Zviera je odhodlané zničiť všetko, čo sa mu postaví do cesty, takže sa miestni obyvatelia ocitnú v obrovskom nebezpečenstve. (Marceloo)

darkrobyk

Minimálně od dob Kance (1984) se mezi australskými farmami prohání přerostlý divočák. Skvělá kamera, mlžné noci, úplněk vykukuje zpoza mraků, les topící se ve tmě a obludné skřeky monstra z pekel. Jde o fantastický film, takže nemá cenu přemýšlet, jak dokázalo prase své oběti vždy bleskově vystopovat, proč jen zabíjelo, ale nepožíralo a proč se nikdo nepozastavoval nad narůstajícím počtem zmizelých (dobře, farmy jsou od sebe daleko, budiž, ale zase měli všichni mobily). Nechybí napětí, útoky - masakr ve stanu, přepadení v lese, přerušený piknik u vody i zdánlivě bezpečná stodola. Rozpáraná těla, nabodávání na kly, utržené a ukousnuté hlavy, krev. Ano, triky jsou průměrné, hlavy gumové a prase občas až moc strnulé, ale to já všechno beru. A kopice mrtvol k tomu! Film rychle uběhl, snad jen jedinci zhýčkaní klipovou kulturou nervozně poposedávali, ale mně tempo vyhovovalo. Solidní oddechovka na podzimní večer. 3,5* ()

Kudly4

Chris Sun šokoval filmem Daddy's Little Girl a byl jsem plný očekávání co přinese zatím jeho poslední Horor Boar. Bohužel to ale není vůbec dobrý. Postavy vám jsou od začátku úplně u prdele, protože pomalu ani nevíte, kdo je kdo, divočák co je rychlejší než F1, kdy nejste schopni si ani všimnout, že běží ze strany, zezadu či zepředu, přitom dupot, jak od stáda koní. Když neprobíhají zrovna prasečí hody, je to strašně ukecaná nuda o ničem. Hody - Gore, je celkem dobré, ale většina je v noci. Snad jediný taťka přišel o hlavu za denního světla, ale ty efekty .. takže na druhou stranu chápu, proč za tmy. Tohle ee, ještě se v budoucnu vrátím k Charlie's Farm, tam snad budu spokojenější. (266. hodnocení) ()

pornogrind

...A bude mít ty velký zahnutý zuby nahóru ...musíš vydržet a budou i zuby. V tomhle animal attacku na postavy i na divákův vkus bude útočít mega obří (ka)kanec. Film mě ani tak nenalákal na obřího vraždícího divočáka jako spíš na účast Bill(a) Moseley(ho). Už dlouho jsem s ním nic neviděl a jelikož je to můj oblíbenec tak jsem začal brouzdat jeho filmogfrafií a vylosoval jsem si právě tenhle kousek. Bill Moseley dostal ale zatraceně málo času. Vidíme ho prakticky pár momentů na začátku a potom až v padesáté minutě. A to jen pár minut. Navíc hraje spíš takovýho ňoumu. V záporných rolích ho mám radši. I tak jsem ho ale rád viděl. Celkem mě potěšila účast John(a) Jarratt(a) pro hororové fandy známější spíš jako Mick Taylor z Wolf Creeku a jeho pokračování. Ten toho prostoru ve filmu ale taky moc neměl. Ale ani jeho postava zdaleka nepůsobí tak zlověstně jako ve Wolf Creeku a jeho pokračování. Hraje tady spíš neškodnýho opileckýho vidláka. Je evidentní, že film měl nižší rozpočet a místy je to pravdu znát. Ale jak už tu psali jiní. (Ka)kanec má celkem apetit, krve je taky celkem dost a sem tam nakoukne i obstojný gore. Na můj vkus se ale bere snímek až moc vážně přitom je ale bez větší atmosféry a o napětí taky nemůže být ani řeč. Trochu humoru by podle mě neuškodilo. Ale nemyslím tím nechtěnej humor v podobě občas trapných útoků divočáka. Nebylo to tak debilní jak by se na první pohled mohlo zdát ani mě to nějak extra nenudilo, ale víc jak 2 hvězdy nedám.....chro....chro ()

ricci.s

Pri niektorých scénach bolo síce cítiť obmedzený rozpočet, ale aj napriek tomu ma toto prasiatko s nekonečným apetítom tešilo a bavilo. Konečne monster hororík, ktorý sa nebojí krvi a gore. A hlavne že ho neukázali 5 minút pred koncom filmu. Postavy nič moc, ale tie mi boli tak či tak ukradnuté. Hlavne že som dostal to, na čo som sa najviac tešil. Viac tu nie je čo rozoberať. (Analýzu zápletky, dejových zvratov a komplikovaného scenára prenechávam skúsenejším humoristom). ()

*CARNIFEX*

Po "revenge" skúsil "slasher", aby následne presedlal na "animal", a Ja nie som nijak sklamaný. Z Chrisa "Slniečko" sa javí celkom solídny, všestranne zameraný, hororový "nadšenec". Škoda, že nie je samotný záver viac v "žiari reflektorov", aby si ho divák ešte viac užil, no i napriek pár okamihom, kedy cítiť nižší rozpočet, nie je "Boar" žiadnym, vysloveným sklamaním. ()

• Když jede Bernie (Nathan Jones) Jeepem, tak začne hrát známá píseň od Vanilla Ice – „Ice Ice Baby“, kterou zároveň i začne zpívat. (Yoshimitsu)