Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Romain Faubert žije sám. Ve svých čtyřiceti letech nemá manželku ani děti. Jeho práce fotografa pro lékařský on-line slovník nijak nezmírňuje jeho akutní hypochondrii, která už nějaký čas ovlivňuje Romainův životní styl a proměnila ho v uzlíček strachů a úzkostí. Jeho jediným opravdovým přítelem je praktický lékař, doktor Dimitri Zvenka, který se kdysi dopustil osudové chyby... Začal k Romainovi chovat sympatie, čehož teď hořce lituje. Novodobý hypochondr vyžaduje velké množství pozornosti a Dimitri by dal cokoli za to, aby se Romaina nenásilně zbavil. Domnívá se, že pro něj našel vhodný lék - takový, kterým dostane Romaina Fauberta ze svého života navždy! Jediné, co musí udělat, je pomoci Romainovi najít vysněnou ženu. Pozve ho na večírek, přihlásí ho na internetovou seznamku, donutí ho cvičit a dokonce s ním trénuje techniku svádění i pravidla správného chování k ženám. Ale najít tu vzácnou duši, která by s Romainem nejen vydržela, ale taky by mu pomohla překonat jeho hypochondrii, bude ještě tvrdší oříšek, než si Dimitri myslel. (HBO Europe)

(více)

Videa (6)

Trailer 3

Recenze (32)

emma53 

všechny recenze uživatele

Snažím se zkouknout všechno s Danym, takže tohle byla jasná volba. Ale ouha, kámo, tohle nic moc. Měl jsi tam momenty, kdy jsem se lámala smíchy, ale žel bylo to půl na půl, druhá polovina mě nebrala ani trochu, takže sorry, ale je to vážně průměr. Jinak Tě mám ale ráda stále, neboj se nic:-) Věřím, že příště to bude zase něco ve stylu Vítejte u Ch'tisů a nebo Nic k proclení, to beru. ()

Georgex 

všechny recenze uživatele

Danyho Boona a jeho smysl pro humor mám velmi rád, ale tohle se mu moc nepovedlo. Ne, že by to byl úplný propadák, ba naopak je to celkem dobrá komedie na odreagování a ze začátku to letí ve skvělém tempu. Bohužel se to zhruba v polovině zvrtne a začne si to hrát na akční komedii, což nejenže nedává moc smysl, ale je to hrozně nevtipné a nudné. Každopádně je to škoda, jelikož hypochondr v podání hlavního představitele je takřka neodolatelný. Moje hodnocení 40%. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Dany Boon jako režisér i hlavní herec v typicky francouzské trhlé komedii o nemocném Hypochondrovi. Velmi atraktivní látka pro komedii takřka stvořená a ještě se skvělým komikem, ale na můj vkus mohli Francouzi námět využit lépe. Našlo se pár solidních gagů i scének, které velmi pobavili, ale ke konci se z toho stává trošku divná krimi s partyzánem, kde byl humor vedlejší a to mi příliš nesedlo. První půlka však skvělá. 65% ()

zigy 

všechny recenze uživatele

Parádní začátek, já jsem myslel, že je to možná nejlepší komedie Dannyho - společně s Nic k proclení, ale jakmile začla od půlky zápletka se záměnou za toho revolucionáře, tak to šlo hooodně dolů.....skoro bych ani nečekal, že jeden film může být tak nevyrovnaný. Takže první půlka za pět hvězd a druhá max. za tři. Danny je skvělý, pro mě je to komik, jakého jsme dlouho neměli. Když rozjížděl svoje eskapády s hypochondrií, bavil jsem se královsky. Ta první půlka mi přišla i jako velmi dobrá pro divadelní adaptaci, na takovou hru bych s chutí do divadla zašel. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Rezijne pociny Danyho Boona mi sedia dost striedavo a tentokrat zvolil styl, ktory ma vôbec nebavil. Namiesto situacnej komiky vsadil na otravne pitvorenie. Sem tam sa mu sice podari predviest nieco zabavne (surfovanie ako ozran v metre), ale väcsinou som mal chut ho zabit. Hra tu dost otravneho blba. A uz vôbec mi nesadla podzapletka s tym partizanom a jeho zamenou. Romanticka linia bola tiez nudna a bez chemie medzi hercami. Vysledkom je dost otravny film. 4/10. ()

Galerie (40)

Reklama

Reklama