Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Winster

Neprehaneji to tvurci uz pak ke konci? No trochu se to rozjelo to je fakt...Rozejděte se do svých domovů. Stopáž akce a kulky lítaj jak ve filmu tucet špinavců a letící mise...Koukat se na to dá, když Vám je fuk jestli to má něco dočinení s realitou. Jinak je to SCIFI. Zelenej skřet se snajperkou se mi taky líbíl a vlastně jsem to ani nestopoval. ()

wowylgu313

Samozřejmě jsem už Wicka viděl ale dám si nyní všechny 4 díly za sebou, tak ať jsou ty recenze fresh. Budu zde hodnotit tak abych si nechával rezervu na další části... Jednoznačně Keanu Reeves je a vždy byl moje srdcovka, od Matrixe až všech jednovečeráků. Je nutné tady nehledat nějaký ultra mega příběh. Zabilu mu psa, vzali mu auto, chyba. To je vše. Pak už přichází na scénu jen tvrdá akce, plná efektů a opravdu zajímavých bojových technik a vychytávek. To je prostě to co Johna Wicka drží. Samozřejmě perfektní kamera, střih, hudba. Prvnímu dílu, nostalgicky a krásnou vzpomínkou a nynějším připomenutí dávám úctyhodných 85-90% :) ()

J.Mayen

Velmi dlouho jsem se vsem Johnum Wickum vyhybal az do dnesniho dne, kdy me moji znami temer premlouvali ze to je "must" videt a ze film v mhoha ohledech prekovana i slavneho Matrixe. Proc zrovna srovnani s Matrixem netusim,ale milion duvodu proc jsem filmu odolaval se opravdu naslo. Film moc koukatelnej neni, krom jiz sposty zminovanych nesmyslu je to vazne jedna velka filmova tragedie. Na dalsi pokracovani mohu zapomenout. ()

KeanuTheBest

Endlich! Je zpátky. :) Výborná kamera, kdy vidíte všechno ze soubojů, přehledný...reálný pády aut, žádný ohně...výbuchy.... Co se mi líbí nejvíc, že film má náboj, jsou tam city, nenávist i sranda, že jsem se musela velmi upřímně smát, nejvíc nad uklízecí četou :D.... Totálně vypiglovanej kvartýr zasranej od krve a plnej mrtvol.....nesere se s tím......úplně jsem se vcítila do té jeho nenávisti a posedlosti a moc jsem se škodolibě bavila při každé ráně z pistole a výměně zásobníku....jako po dlouhý době, opravdu top of the best Keanu Reeves. Mega nasraná Baba Jaga! Bacha SPOILER - A úplně nejvíc je scéna na závěr, kdy si na veterině (náhodička), sešije břicho jakousi sešívačkou, čapne psa a šmatle s ním na vodítku dom :D to mě dostalo. :D ()

adamek.h

Miluju. Tenhle film miluju od začátku do konce. Keanu v tomhle filmu dostal zas na další level svůj pohled: "Přesně vím jak tě zabiju a bude tě to bolet". Není to už jenom vyplašenej hodnej týpek co nekomu nakope prdel, ale hodně nasraná Baba Jaga. Pecka! ()

wick

Slušný akčňák...i když nadhodnocený, protože žádný zázrak to není, ale po dlouhé době se vrací v dobré formě Keenu R. Střílečky jsou parádně natočené, jinak opakující se cliche, zejména ruská mafie je slabinou, a finále je dosti odbyté. Protože jsem nehledal logiku, ale zábavu, docela jsem si to v kině užil. ()

Deus3x

Samozřejmě, příběh se dá vytušit už z traileru, ale stejně dám 5, protože je to jízda, mám rád Keanua a kvalitní akčňák, nad kterým bych neprotáčel oči, už mi dlouho chyběl. ()

Oggy007

Nejak nechapu ty oslavny ody tady. Pro me nejhorsi film, ktery jsem za poslednich nekolik mesicu videl. Pribeh zalozeny na nicem, prostoduchy dej a nic na tom nezachrani ani Keanu, ktery se sice snazi, ale sam vsechno zachranit nemuze. Tak aspon za nej 1* ()

FlySKS

79 %? Co to má beeeeeeejt? Vždyť to byla kokotina, kde zas nabíhali magoři s pistolema na Keana jak cikáni na měděný okapy!? Hlavně z nich ale nestřílet co? Plný chyb a hoven. 2** jen za pár vtipů a slušnej nástin tajemnýho killer hotelu! ()

tchempi

Palec nahoru za choreografii krvavého baletu, Harapes s devítkou za pasem by to nenastudoval líp. A druhý palec nahoru za komediální pasáže - úklidovou firmu, killer hotel a blýskavé žetony do nákupních vozíků. ()

ifca88

Keanu Reeves is back.....sympatická akční jednohubka s vysokým počtem mrtvol, velkým množstvím humoru a strašně roztomilým štěnětem, kvůli kterýmu bych taky vraždila. 80% ()

Jack_F.

Slabší rozjezd a konec..ale to mezi tím bylo prostě parádní. Užil jsem si každý headshot. Pro ty, kdo by oprcali akci a násilí...tak směle do toho, gumu si neberte. ()

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch