hony23

Rozhodneteli se někomu ukrást auto a zabít psa, zjistěte si, zda dotyčný není elitní zabiják, toho času v penzi. Protože pokud ano, nic vám nepomůže to, že jste synem šéfa ruské mafie a chrání vás armáda jeho poskoků. Copak o to, film začal nadějně, ale jak plynul čas a přibývalo Rusů na porážku, začalo mi to připomínat střílečku na počítači, kdy si na začátku cheatnu nekonečně životů i nábojů a pak kosím protivníky bez špetky inteligence, co mi lezou dobrovolně před mušku. ()

bezprezdivky

Čistokrevný akčák, na hraně lehké nadsázky (viz scény v hotelu Continental), uvěřitelné bojové akce, žádné zbytečné výlety mimo žánr a mimo hlavní dějovou linku. ()

Tomko87

Keanu tento na plnej čiare zabodoval. Film neneachá vydýchnuť ani na sekundu. Takúto šialenosť si nepametám od čias Shoot em up. a to je poriadne dlhá doba. ()

Meleth

Já bláhová jsem tááák doufala... Jack Traven + Neo (protřepat! nemíchat!) = John Wick. Oh Keanu, my Keanu... tak třeba příště... ()

Wolftalon

Když jsem film dokoukal, tak jsem se zamyslel nad tím o čem to vlastně bylo. No,a záhy jsem dospěl k nevyhnutelnému závěru, že úplně o hovně. A tak jediné, čím film může zaujmout, je chladnokrevná akce... ale to kupodivu k satisfakci diváka stačí. Jako thriller plný choreograficky atraktivních bojových scén by si John Wick zasloužil plný počet bodů, ale abych byl férový, musím hodnotit film jako celek. Přesto se jedná o lehce nadprůměrnou porci zábavy a elegantně prostřelených hlav. ()

SvobiQ

Začátek a hlavně začátkové akce jsou pětihvězdičkové, Keanu Reeves je charismatický až na půdu, V začátku filmu řekne Nyqvist pár vět a jeho "It is not what you did son, it who you did it to" je badass....střed filmu je čtyřhvězdičkový....Willemovi stačí pár vět, Ian je krásně zvolený herec a jeho přítomnost vyvolává klid :D a celá věc s Confidential je výborná....konec a konečná akce je tříhvězdičková, sešití rány pomocí sešívačky a nalezení nového mazlíčka bylo klišé....Bez Keanua by tenhle film byl slabý s jeho charismatem ale přichází záruka kvality :) ()

ryuuza

Film je pro mě absolutní jedničkou akčního filmu roku. Vtáhne vás do děje zhruba po 20 minutách, kdy Keanu Reevesovi ukradnou auto a zabijí psa po jeho zemřelé ženě. A ejhle, zabiják se vrátil a lační po krvi a své pomstě. Film se s ničím nezdržuje a akce je více než dost doprovázena, alespoň pro mě, skvělou hudbou Tylera Batese. Pro mě byl film parádní zážitek o pomstě, krvi a i přes smutný začátek (smrt manželky a psa) dostal obrovský nášup akce. ()

Hejmy

Už se ani nesnažili vymýšlet nějaký srdcelivný důvod pro pomstu a vystřílení zlé ruské mafie :) Ukradli jste mi auto a zabili čoklíka, to jste neměli dělat. Parádní akční střílečka. ()

Rian_witcher

Jedna hvězdička za Keanu Reevese, Jedna za Willem Dafoa, dvě za akční scény a jedna za Adrianne Palicky. Ano, počítáte správně je jich 5. Ale je třeba bohužel odečíst hvězdu za nesmysly ve scénáři (v dnešní době by opravdu nešlo pozabíjet v centru velkoměsta desítky lidí bez jakékoli policejní odezvy) a jednu hvězdu (a to je možná i málo) za ubohého hlavního záporáka. 70-ti letý ruský dědeček Hříbeček bez charismatu??? Jestli mám věřit, že někdo takový vládne ruské mafii, tak potom nemohu věřit, že John Wick je výborný film. ()

Jifo

Upřímně, takový nářez jsem opravdu nečekal. Keanu Reeves v padésáti letech dokazuje, že role drsných týpků, kteří si neberou servítky s nikým a s ničím mu sedne jako na míru šitý oblek. John Wick není o moc méně ve formě než samotný Neo. Veškeré přestřelky a hand to hand combaty jsou tak dynamické a přehledné, že jsem samou radostí div neskákal. Celý film je touto akcí přesycený a tak čistokrevný akčňák jsem neviděl od prvního Zátahu. K příběhu bych napsal akorát to, že tam je. Není ničím zajímavý, ale ani urážlivý a pár slušných nápadů skrývá, ale nic, co by stálo za zmínku. Sečteno podtrženo, John Wick je jedním z nejlepších akčních filmů posledních let. 75 % ()

cad_bane

Skvělá akční podívaná, Keanu v super formě. Líbilo se mi že to nijak nenatahovali protože tady by to určitě vadilo. Režiséři jsou naprostí nováčci a jsem zvědavý co podniknou dál, byl bych rád za pokračování. Už jen za ty akční scény u kterých neni co dodat film stojí za zhlédnutí. ()

Los_Angelos

Zklamání. Keanu je jako tvrdej zabiják cool, o tom žádná. Film má svojí atmosféru, o tom žádná. Ale jako celek prostě nefunguje. Jestli za to může hlavní záporák, kterej vypadá (a chová se) jako taťka od vedle, nebo scénárista, který po sepsání dvou třetin příběhu usnul, nebo režisér, který místo vtipné kaše používá kaši nastavovanou, to není jisté. Jisté je naopak to, že z akční pecky roku nám tu zbyla krimoška na jedno shlédnutí. ()

andrewXx

Začnem tým, že je mi ťažké ohodnotiť tento film pretože je to čistá akčná jazda presne taká, aké som kedysi miloval a to ma núti prikloniť sa k vyššiemu hodnoteniu. Na druhej strane, dnes už u filmu očakávam niečo oveľa viac než len dokonalé akčné scény a tento fakt moje hodnotenie sťahuje nižšie. Zápletka je pomerne plytká dokonca s ponaučením že NIKDY, naozaj NIKDY sa nepokúste vlámať do domu ex TOP zabijaka so smútkom v duši a NIKDY, naozaj NIKDY mu nekradnite auto a nech vás ani nenapadne dotknúť sa jeho psa. Ak ste náhodou neuposlúchli, tak si vás už pravdepodobne John Wick našiel, spravil s vami poriadok, zavolal "čistiacu čatu" (mimochodom fakt sympatická trojka), zľahla sa po vás zem a už nikdy si neprečítate môj komentár k tomuto filmu čo by bola naozaj veľká škoda (pre vás). Zbesilé akčné tempo, výborné choreografie skvelých akčných scén, dobré obsadenie (Keanu Reeves v posledných filmoch fakt bieda, ale tu sa mu jeho kvality vracajú). Dejom si film diváka udrží ale ničím nenadchne a neprekvapí. Prináša aj dávku humoru ktorá fakt pobavila a s mojim hodnotením som uviazol niekde medzi 3*-4*. Ak teda máte chuť na poriadnu porciu akcie ktorá udrží, pobaví a netreba ju brať príliš vážne, v tom prípade je John Wick niečo pre vás. ()

rigby

Slušně natočená gangsterka. Keanu Reeves se řádně ohání pistolemi i pěstmi, krev stříká na všechny strany, zloduši padají k zemi jeden za druhým. A to vše v působivé taneční choreografii umocněné spoustou obrazových efektů. Příjemně se u toho vyčistí hlava, ale nic víc mi to nepřináší. ()

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch