Margeline

Tak tento filmík mi spravil náladu. Na prvý pohľad to vyzerá ako stokrát obohraná premisa ale je to oveľa, oveľa viac. Veta "Je to osobné." nikdy nesadla tak ako v tomto filme. A to vo viacerých smeroch. Vo fachu, kde sa dlhšie udržia len tí nadpriemerní, sa preživší navzájom poznajú. Tí, čo majú trošku rozumu sa aj rešpektujú a vedia, kde sú hranice. Keanu Reeves je skvelý a dokzauje, že fyzicky aj herecky mu to stále ide. Viac-menej sviežim motívom je tu fakt, že osoby, s ktorými Wick interaguje nie sú neznáme bábky bez tváre, ktoré môže ľubovoľne kopať/strieľať/lámať atď.Sú to jeho bývalí kolegovia, známosti, či ľudia, ktorí vedia, kto je a čo dokáže. Akcia je tu na nezaplatenie. Chladná efektivita sa mixuje s dychberúcim štýlom do neodolateľnej zmesi. Veľmi vydarený kúsok. ()

LejdyFajfka

Akční scény na jedničku, super zvuk a hudba, obraz ostrej jak břitva, Keanu to kosí s poker facem jak má bejt, ale… ty slzičky a štěnátko - trochu přes míru kontrastní scény, řekla bych až kýčovité. My, co se rozplýváme nad každým hafánkem, pak máme na krajíčku a s tím u akčňáku nepočítáme. Jediné zklamání – jak si John klestí cestu disco barem, gradace šlape jak hodinky, ale finále pomsty je zbytečně rychlé a strohé. ()

amanda7

John Wick je film, na ktorý som sa skutočne tešila, nakoľko Keanu Reeves patrí medzi mojich obľúbencov. A mám pocit, že som dostala to čo som čakala. Je to dobrá gangsterka, ktorá má atmosféru. Je tu dosť strieľania, akcie aj humoru. Po dlhom čase Keanu v dobrom filme. Film vás vtiahne do deja aj keď nie je bohvieako komplikovaný. Vytvorili tu zaujímavý svet zločinu, ktorý má svoje prísne pravidlá a neoplatí sa ich porušovať. Naozaj skvelá jazda až do konca. ()

Ananas462

Nápad na tento film podle mě probíhal nějak takhle ..... tak hoši uděláme nový film chci aby tam bylo hodně akce , hedshoty , spousta krve a roztomilí pes ostatní už nějak dodělejte ..... Nooo čistě teoreticky to tak mohlo být XD John Wick je plný akce ,krve a dobrého příběhu ale přijde mi to dost častý z různých jiných filmu ale tady je to udělaný dobře . Takže si hlídejte svého psa a užijte si film . ()

zurivymlok

Další nekompromisní řežba, kde jeden nadčlověk zlikviduje desítky padouchů, kde pomoc přijde vždy v pravý čas, kde se hlavní hrdina přesouvá v čase a prostoru takovým způsobem, že potírá fyzikální zákony, kde auta jsou průstřelná jen když se to hlavnímu hrdinovi hodí, etc. Na logiku prostě zapomeňte a bavte se. Prostě Keanu Reeves má pro poustě let zase slušný film. 4 hvězdičky jsou možná moc, ale v rámci svého žánru je toto určitě nadprůměr. ()

chosan

Keenu alias Baba Jaga má super roli takto ho snad ještě neznám ten všechny zruší jak žádost na byt. Film absolutní spokojenost za 90%. ()

medveed

Natočit film s jednoduchou a stokrát viděnou zápletkou a přitom tak originálně, že se divákovi až tají dech, tomu říkám filmařské umění. Užil jsem si každou minutu této exkurze do pseudosvěta gangsterů z New Yorku. Perfektní! 95% ()

james11

Akční to bylo, to ano. Ale motivy hlavní postavy byly takové, přinejmenším pochybné. Keanům "tanec" s bouchačkami byla sice pěkné podívaná, ale působil spíše jako superhrdina, co vidí skrz zdi nebo alespoň 5 vteřin dopředu. Bohužel žádný zázrak to není, ale plus za zajímavé zabijácké podsvětí, kde jsou pravidla a všichni tak jsou v podstatě kamarádi. ()

Rozmarýna

Těšila jsem se na dobrý akční film. Začátek dobrý. Pak se to zvrhlo v naprosto nevěrohodnou střílečku s příšernou hudbou, která jen podtrhovala to, jaká je to blbost. To není akční film, ale parodie. Opět na csfd.cz těžce nadhodnocený film. Ztráta času. ()

matej.perun

Ueeej, uz to pozeram tusim piaty krat a neskutocne sa bavim. Skoda, ze Keanu trochu zapadol, charizmaticky malovravny hrdinovia mu velmi slusia. ()

wilks

Tak to mělo místy našlápnuto, zbytečná slova ničí tu fajn příchuť, škoda. Něco jako nealkoholický bourbon? Hmmm... Zůstanu u klasiky.. ()

Kuldinho

Hodně, ale hodně špatný film u které jsem se fakt nudil a to se mi u thrilleru moc nestává! Nesmrtelný Keanu v podobě zabijáka všeho živého byl pro mě vážně úlet. Nejlepší část filmu byl ten stafford na konci jak si ho vzal z té veteriny. ()

mansonn

Aaa krasny comeback ..... podareny film Baby jagy :-) Uloha sita na Keana, celkovo casting tiez podareny. Dobra kamera a podareny vyber hudby - manson jasnacka :-) Pacili sa mi moderne pojate akcne sceny . Miestami som mal pocit ze pozeram na Equilibrium ()

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch