Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

arthur.22

Prvních asi deset minut u mě panovaly obavy, jestli to nedokoukám jen z lásky k Woodymu, ale nakonec nezklamal. Velice vydařená parodie, která ale není výsměchem, nýbrž poctou (víc než muzikály zde Woody paroduje sám sebe). Pokud na to budeme nahlížet opravdu jako na muzikál, není hudební stránka celkově nic moc, ale já v tom muzikál opravdu nevidím a bez všudypřítomného jazzu by to prostě nebylo ono. Kýčovitá Chiquita Banana a závěrečný tanec na nábřeží stojí za to. ()

TeeAge

|| Scenár: Woody Allen | Hudba: Dick Hyman | Distribúcia: Miramax Films | Rozpočet: 20 miliónov $ | Tržby: 34,633,353 $ || Woody Allen napísal vtipný scenár, kde si aj zahral hlavného predstavitela, zámerne krčovito sa chovajúceho starého mládenca, v ktorom túžba po vášni ešte z ďaleka nevyhasla. To isté sa dá povedať i o Woodym v reále v roku 2014. Dúfam, že mu tá životná vášeň vydrží ešte dobrých pár rokov :) Edward Norton a Tim Roth sú pre mňa z uhlu pohľadu hereckého čerešňou na torte. Norton spevácky skôr priemerne ;) 78% | Blu-Ray, THX, EN DTS | ()

Anderton

Nechápem, prečo sa robil taký povyk okolo Oceans 11, že vela hviezd pokope.....pozrite sa dole na hrajú: a zistíte, že Filmy Woodyho Allena sú tie skutočne hviezdne obsadené. A nikto z toho vedu nerobí. Allen je skôr glosátor života ako scenárista, čo sa najviac prejavilo práve tu, kde nejaký skutočný dej nájdeme iba ťažko. Uvedomuje si to aj on, všimnite si hlášku na konci filmu: kto by nám ten príbeh uveril......Muzikálové čísla sú skôr priemerné, ale vzhladom na to vzrušenie, ktorá hviezda práve vyjde spoza rohu dávam ****. ()

mira.l

Hmm, Woody hraje ve filmu... Já nevím, bylo to takové zvláštní, mělo to něco z komedie, něco z romantiky, o dost víc z muzikálu, ale celkově mi to připadalo takové nijaké, místy utahané, místy tak rozhádané, že z toho šla hlava kolem, chyběla tomu nějaká výraznější dějová linka, konec mi přišel takovej žádnej. Jednou asi stačilo. Dám 3*, ale s odřenýma ušima. Teda hvězdičkama. Snad jedinou výraznější zajímavostí tohohle filmu pro mě bylo vidět Julii Roberts snad poprvé z asi 25 viděných filmů s ní zpívat. Když teda nepočítám to kvílení ve vaně v Pretty Woman:) ()

MatesMS21

Mám docela rád woodyho jako tvůrce i jako herce. Jeho tvorba je tak ..typická.. svěží, lehká, nenásilná, skoro bych řekl nevinná. Stejně jako jeho tento film. Příjemný snímek, plynoucí nerušeně, ačkoliv rušivých prvků několik, neubírá na lehkosti v žádném z momentů. Co postava to celkem čitelná osobnost, během filmu si člověk začne připadat jako jeden z rodiny. Všudypřítomný vtip prostupuje celým snímkem. tu v podobě vtipných glos, tu v podobě masek na Helouvín, přes "logické" vystvětlení odlišných politických názorů. Pěkné. ()

• Hlas Drew Barrymore byl při jejím zpěvu "dabován" Olivií Hayman. (D3VIL)
  • Jediný muzikál Woodyho Allena. (D3VIL)