Film vypráví o člověku, který spravuje boty. Tímto řemeslem se totiž jeho rodina živí už čtyři generace. Jednoho dne najde u otce ve sklepě kouzelný šicí stroj, který mu umožní zkusit si život jiných lidí, když si nazuje jejich boty. (Filmbox)

oceanic6

Skvelý nápad, ktorý je ale bohužiaľ spracovaný nemastne-neslane. Plusové bodíky si film zaslúži za to, že nejde o klasickú Sandlerovku (film je niekde na polceste medzi komédiou a drámou) a tiež aj za zaujímavý casting vedľajších postáv (Method Man, Steve Buscemi, Dustin Hoffman...). V závere však prevláda trpká chuť neúplne využitého potenciálu. ()

Aljak

Obrovský potenciál skvelého námetu utopený v priemernosti nevyváženého scenára. Prvá polovica v podstate len v takej slabšej komediálnej atmosfére ovinutej v slabučkej dejovej línii. Našťastie potom už prišla aspoň nejaká zápletka, ale rozhodne sa s týmto slušným základom dalo zahrať aj oveľa oveľa viac. Podľa mňa veľká škoda, pretože aj postavy do toho základu krásne zapadli. Možno by tomu pomohol podstatne dramatickejší nádych, možno dokonca nejakú thriller atmosféru. Ale čo už, Thomas McCarthy to poňal bohužiaľ v tejto rovine. Záver sa mi veľmi páčil, no škoda, že odtajnenie neprišlo aspoň skôr - možno práve to by trochu nakoplo ten často stagnujúci dej. ()

flyboyeda

K filmu jsem se dostal ze zvrhle zvedavosti, kdyz jej kdosi pridal do jakehosi zebricku nejhorsich filmu roku 2015. Z filmu se vsak vyklubala pomerne prijemna a nekomplikovana spotrebni Sandlerovina. O umeni tu opet nejde, zanr take film novymi postupy neobohatil, ale docela hezky jsem si u nej odpocinul / snil/ vypl mozek. Tento rok byly rozhodne natoceny mnohem horsi filmy, tento si alespon na nic nehraje... ()

Skleni

Prekvapenie sa nekoná. I keď ho asi nik ani neočakával, že nie. Adam je ako vždy umravčaný, príbeh niečim zaujímavý a svojrázny no vyhrotený do extrémov ktoré Vás nútia si ísť zobrať vodu počas filmu a vôbec Vám nevadí tých stratených 10 minút z filmu. Proste klasika čo sa týka Sandlera. Mňa ale prekvapil trochu aj miestami jeho herecký výkon, ktorý sa dal považovať na pár minút za dobrý. Ostatní herci sú na tom dobre, ich postaví už tak moc nie. Dialógy prehnané, nelogické a veľa momentov zbytočných. Film zostrihať na 2/3, dodať viac dramatických scén, vtipy od "nášho retardovaného suseda" dať preč a nahradiť. No a potom tu máme super film. Takto priemernosť. Tesne síce, ale je to priemer. ()

filipvrbik

Výborný nápad, a taky docela slušná komedie- bohužel po skvělém úvodu to trochu opadne (taky samozřejmě vadí, že ačkoliv je Sandler v mnoha tělech, pořád nosí stejné oblečení- asi vysvětlivka pro blbce). No chtělo by to i trošku lepší scénář a film to byl takřka dokonalý, ale díky nápadu to bylo i tak celkem zajímavé a trochu to připomnělo Click, život na dálkové ovládání...70% ()

• Přijmení Adama Sandlera (Max Simkin) znamená v hebrejštině švec - tedy název filmu. (JORDY)
  • Film se natáčel v New Yorku. (rafix)