Zlodějíček Gus dopraví rakev na určené místo, jelikož se z ní ale ozývají tajemné zvuky, raději z garáže uteče pryč. Setrakiana, který skončil ve vězení, navštíví Eichhorst, který býval jeho dozorcem v koncentračním táboře. Sdělí mu informace o Palmerově plánu vytvořit upíří armádu a to, že chce, aby Setrakian z vězení šíření upířího viru jen nečinně přihlížel. Aerolinky mezitím vydají oficiální zprávu o důvodu smrti cestujících v letadle, který tkvěl podle nich ve špatné ventilaci. Dr. Goodweather s oficiálním vyjádřením nesouhlasí a dál pátrá po příčinách podivných úmrtí. Proti své vůli je nucen propustit čtyři přeživší, u kterých se začnou projevovat podivné příznaky. U právničky dr. Lussové se objevují podivné krvavé rány. Rocková hvězda Gabriel Bolivar se zakousne do krku své milenky a pije vytékající krev. Kapitán letadla Redfern jako jediný souhlasí s Goodweatherovým návrhem podrobit se lékařským testům. Goodweather sám není v psychické rovnováze kvůli rozvodu s manželkou a léčbě ze závislosti na alkoholu. K otci z jedné ze zemřelých dívek na palubě letadla se vrátí její upíří podoba. Otce, který nic netuší, zabije a vysaje z něj veškerou krev. (TV Prima)

Arkanoid

Eph konečne priznal, že je alkoholik, Gusova dejová línia sa akoby uzavrela, dcérka vysala otcovi viac, než nervy a Palmer sa konečne dočkal svojho stretnutia. Napätia bolo ale menej a takisto menej akčných scén a scén, ktoré by dej nejako ozvláštnili a posunuli. ()

Bossi123

Gus opravdu dokázal bez problémů dopravit záhadnou bednu/rakev na místo určení, myslel jsem, že tak lehké to nebude. Že Burns bude dělat neplechu, bylo jasné od začátku a že pak bude Goodweather za toho zlého doktůrka, který brání lidem v jejich právech. Trochu mě zarazilo, že Eichhorst řekl Abrahamovi tolik informací o plánech Palmera. Je to však Palmerův plán, asi ví, co dělá. Osobní život Goodweathera se prolíná do jeho pracovního života, což negativně ovlivňuje jeho vztahy s ostatními a jeho pracovní kondici. Děj je v tomhle díle pozvolnější, což mi vyhovuje více než překotný běh událostí, který nastal tak trochu v prvním díle. Zároveň mi tento díl přijde o něco slabší, vyskytlo se tam více předpokládatelných scén. ()