tXtX

Totálne šlahnutá pakáreň, na ktorej sa jednoducho musíte smiať.. Čo viac mám k tomu napísať? Nadržaný párok, sexy rožok, lesbické takos, priteplená kobliha, arabský chlieb, ochrnutá žuvačka na vozíku (!!!) či zhúlené omáčky... A to je len zlomok toho, čo tento animák ponúka. Ak vám je teda zvrhlý humor blízky, chodte do toho, je to vážne prča.. Konečne nejaká zmena oproti všetkým tým otrepaným dobám ľadovým a pod.. 75% ()

aerokh odpad!

Podle traileru jsem myslela jaká to bude prča ...Ale to nejlepší z celého filmu bylo v traileru...Jinak neuvěřitelná kravina ještě s nejtrapnějším koncem co jsem snad kdy ve filmu viděla....škoda času :( ()

JurkoNatalka

J:Suverénne najslabšia vec od Setha Rogena. Film má neskutočne veľa nudných pasáží.Absolútne zahodený potencial, čo je velká škoda. Smial som sa asi len posledných 15 minút. 40per. ----------------------N: A mohlo to byť také dobré. Tak strašne dobré. Veľké sklamanie. 50per ()

Majkowski

Sprosté, přímočaré a vtipné. Co jiného čekat od filmu, ve kterém jsou legendy komedie současné doby? Já osobně jsem se náramně bavil. (75%) ()

HanLiuKun odpad!

Neuvěřitelná blbost a ztráta času, film je vhodný snad jen pro puberťáky, co si budou užívat množství sprostých slov. ()

EvicaSovica

Naprosto brilantní p..ovina. Ale tak brilantní, že jí dávám 5 hvězd. Po 5ti minutách filmu mi došlo, proč je tento animák dostupný až od 15ti. Přes hodinu kupa sexuálních narážek, teplý Tacos, teplá Tortilla, naprosto "genitální". O scénáře nemluvně. Kdo u toho v kině žral popcorn a pil colu, možná se nad tím dokonce i na chvíli zamyslel. Pro mě dokonalá oddechovka, 89 minut smíchu a nejedno překvapení, hlavně závěrečná "swingers party".. no prostě konec. Hovadina na entou, ale plná mega hlášek, vtipů, vulgarismů a všeho "nad 15". ()

r3musko

Škoda nevyužitých možností. Výborný námet zabíja priemerné spracovanie. Nebolo to ani tak vtipné, ako odvážne, ale práve za tú odvahu dávam o hviezdičku naviac. Dúfam, že sa dočkáme viac podobných filmov. ()

Vampirosa

Tak tohle jsem ještě nežrala.. :D Všudypřítomná nadrženost a sprostá slova mě nečekaně překvapily a nejednou dovedly k nevěřícným pohledům. ()

Cezar209

relativne tazko nieco k tomu napisat kedze vysloviac nahlas co si myslim znelo by to min schizofrenicky :o))) koniec koncov je to animak ale urcite nie pre deti (hned v uvode to "jemne" naznacuje slovnik postav :o))) ) ale pre dospelych aj to ...skor pre liberalne obecenstvo ako to konzervativne. Zivot potravin v nakupnom centre nie je taky "bezstarostny" ako sa moze na prvy pohlad zdat :o))).Ak si predstavite "bezprostrednost" sacha baron cohen-a tak obsah scenara resp slovnik potravin je cca na tejto urovni :o) orcite ak sa chcete dajme tomu ...zabavit.. :o) je nutne odpojit si jednu cast mozgu pojednavajucu o intelektualnom zazemi vasho ja..a potom sa to da a dokonca aj celkom slusne :o) ()

JerryPilsen

Ojedinělý počin plný vtipných narážek a parodií na dnešní konzumní společnost.Navíc si dobře utahuje z náboženství,takže jsem přežil i všechny obscénosti.Zvrácený divák si přijde na své. ()

evitasworld

Naprosto nechutný, zvrácený a absurdní film, na který jsem se nechala nalákat díky vtipnému traileru (mimochodem nejlepší scény najdete právě tam). Zbytek a v podstatě celý děj nestojí za nic. Ten kudrnatý hovňousek si asi řekl: „Animák pro dospělé? Musíme tam narvat haldy sprostých slov a trapných dvojsmyslů (a neustále je opakovat!), drogy a hlavně sex! Ehm....jídlo je přece velmi sexy (¿)....“ Osobně mám velký problém s „humanizovanými“ zvířaty v animovaných filmech..např. prsatá kachna s dlouhými vlasy atp. - teď se ale na první příčku mého pomyslného žebříčku filmových absurdit a trapností dostávají kopulační pohyby potravin. Fuj. ()

Marrakech86

chtěl jsem dát odpad, ale nakonec těch 20% mi přijde dobrých. Nějaká snaha v tomto filmu byla, ale parazitovat na vulgarismech, který chvilkama nejsou ani vtipný...pořádně jsem se zasmál tehdy, když jsem viděl záverečné titulky ()