Reklama

Reklama

Nebezpečný flirt

(seriál)
Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, 2015, 6 h 51 min (Minutáž: 40–42 min)

Tvůrci:

Christian Taylor

Předloha:

R.L. Stine (kniha)

Hudba:

Dino Meneghin
(další profese)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Newyorčanka se domnívá, že jeden z jejích partnerů skrz internetovou seznamku je sériový vrah. Lindy byla právě propuštěna na podmínku a nově nabytou svobodu oslavuje s přáteli, kteří jsou stejně jako ona internetoví hackeři. Lindy si pod pseudonymem Eye Candy založí účet v aplikaci Flirtual a její kamarádi si myslí, že by nový život měl začít seznámením s někým výjimečným. Lindy si ale později všimne, že ji někdo pronásleduje a o její online profil se zajímá stalker. Žena by ráda využila svoje schopnosti hackerky, ale její protivník je ještě silnější a vyšinutější, než si původně myslela. Je to totiž zároveň sériový vrah. Spolu s přáteli se Lindy rozhodne muži postavit a zabránit mu v dalším vraždění a mezitím se také snaží v newyorských ulicích najít dávno ztracenou sestru Saru. (Filmbox)

(více)

Recenze (16)

Vxxx 

všechny recenze uživatele

Zatím asi jako dobrý. Po dvou dílech už je jasné, že to bude dost přitažené za vlasy, ale pokud to dobře zahrnou do děje... no uvidíme :) Ale zatím mě to ba. Postavy jsou koukatelné a hrozně si užívám hudbu 4*. EDIT: Tak nám Eye Candy zrušili. Ale není to zas taková škoda. Ani velké překvapení. Bylo to čím dál tím víc šílenější a konkurence veliká. Nicméně mě čas strávený sledováním nemrzí a hodnotím solidními 3* :) ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Vítejte ve světě, v němž se dá hacknout cokoliv, všechny postavy jsou krásné, nažehlené, stylové, make-up vydrží cokoliv a strážníci vypadají spíše jako kdyby vyšli přehlídkové molo, než policejní akademii. Paradoxně je název výstižný a trefný - na Eye Candy se dobře kouká, ale jakmile člověk začne trochu přemýšlet, dost to zaskřípe. Proto je seriál vhodný čistě jako oddychovka, ke které třeba usednout s vypnutým mozkem. Je to v podstatě jako kniha s primitivním příběhem, od kterého se pro jeho čtivost nemůžete odtrhnout. A skutečně to ve mně evokuje pocit, že je to natočené podle nějakého dívčího románku (aha). Na postavy se ale hezky kouká (Tommy) a celá zápletka je přinejmenším originální. Konec série vyvrcholil zdařeně, nezbývá tedy než zvednout hodnocení a doufat, že dojde k obnovení pro druhou řadu. ()

Reklama

Fifipek 

všechny recenze uživatele

Prvotní hodnocení po pilotu: Začíná to jako klasická sračička, kde mladá kočička se rozešla/chodí s poldou, co náhodou vypadá jako Ken z modelingové agentury. V tu dobu mě proběhne hlavou něco ve stylu "A sakra další Beauty and beast a podobný koniny......" ale pak se najednou začnou dít věci a ano následuje SPOJLER,BLATNÍK a NÁRAZNÍK ¨...světě div se oni zabijou Ken(nyho)a..ti parchanti :D Takže rozjezdy pro hvězdy slušný, vidím to tak kolem 75% ale dobrý :) ()

IceQueen

všechny recenze uživatele

Zatiaľ mám zmiešané pocity. Miestami je to vcelku brutálne, žiaľ, dosť často to skĺzava do naivnej MTV teen romantiky. "Drsný" policajt smrdí lakom na vlasy a pózuje ako manekýn, spanilá deva ani z kilometra nepôsobí ako hackerka a všetci po sebe hádžu zuckerbliky, no na druhej strane sa podrezáva a unáša jedna radosť. ()

Tess92 

všechny recenze uživatele

Ze začátku mě to fakt chytlo, ale zhruba v polovině mě napadlo, kdo by vrah mohl být, ale bohužel to tak nedopadlo (a moc smyslu mi to pořád nedává). Zároveň jsem se zhruba od poloviny ztratila v tom, který chlap je který, protože ve chvíli, kdy měl každý chlap tmavé vlasy a vousy jsem si připadala jako při koukání asijského filmu. Celkově to nedávalo moc smysl, a Lindy je teda neuvěřitelná postava. Na jednu stranu jakože úžasná hackerka, ale přitom tak neskutečně tupá až to bolí (a neskutečně hluboký hlas Victorie tomu taky moc nepřidává). No nebýt toho zmatlaného konce, tak bych dala i víc. ()

Galerie (69)

Reklama

Reklama