Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ačkoliv má být Danny Rand už 15 let mrtvý, vrací se do New Yorku. Přivítání má ale k tomu, jaké si představoval, daleko. (Netflix)

Recenze (14)

Dm1tr1j odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to ako sfilmovať znovu vynájdenie kolesa. Množstvo postáv s tajomným príbehom a stratou pamäti už dostalo svoj seriál (pamätáte kyle xy?). Je to odštartovanie novej komixovej postavy ale ako býva zvykom tá bude mať s komixom spoločné minimum a tak sa producenti v amerike zase vykašlú myslieť a pajcnú všetko čo už sme mohli 30x vidieť. bolo to nudné, predvídateľné, pri tomto neoriginálnom štýle rozprávania to je doslova zbytočné. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Príliš ma to nezaujalo. Dosť béčkarský kasting. Finn Jones je síce občas pôvabne detský a nie je úplne najhoršou voľbou na post titulného hrdinu, ale nemyslím si, že sa jedná o takú kastingovú trefu do čierneho, ako to bolo v prípade Daredevila, Jessici Jones, Punishera a Lukea Cagea. Akcia je v lepšom prípade priemerná (Dannyho potýčka vo vestibule s pracovníkmi SBS pripomína upoteno nabiflovanú choreografiu typu "a keď sa na teba vrhne, ty uskočíš doľava a trocha kopneš nohou, my to potom nejako zostriháme") a začína ma otravovať nízkorozpočtová výprava seriálových marveloviek - všetko sa to odohráva v gigantickom New Yorku a pritom väčšinou je na pustej ulici osem a pol človeka, jeden pes a štyri hnusné výklady ako z treťotriedneho ukrajinského obchodíku. A rôzne himalájske múdrosti mi pripadali ako kecy už v prvej časti. ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na pilot co má navnadit na seriál brutální selhání. Nejenže se hlavní hrdina chová jako debil (zcela nelogicky a hloupě), ale krom pár náznaků, že se setkáváme s něčím co by mohlo (možná) mít potenciál. Pak zase příjde facan jako kráva ve formě triků. To nepřirozené hopkání (na digitálně odmazaných lanech) je tak komické až se musí jeden smát :( ()

darthvader77 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No tak jsem shlédl pilot Iron Fista no a nechvalně nejhorší věc, kterou M(a)rvel kdy vypustil je tady. Scénář absolutně rezignoval, jako u komixovek vždy musíte mít laťku trochu nižší než jindy, ale tohle to už bylo pravděpodobně na úrovni Fast and Furious/Transformers řízené LSD a teletubies. Hlavní hrdina se objeví po 12 letech s charismatem zfetovaného bezdomovce a očekává, že mu všichni padnou kolem krku. Chová se jako totální kretén, který fyzicky ohrožuje lidi, mluví jako pomatenec a je sympatickej zhruba asi jako průměrný gestapák. Nic nedává smysl je to ještě pomalejší než pilot Cage a vrchol všeho imbecilní, kdy záporáci místo toho, aby ho otrávili v tom blázinci, tak ho tam kdo ví proč nechají. Jedině to zachraňuje Sparťan Davin Wenham, ale ten tam byl zatraceně málo. Přetrpím zbytek abych mohl koukat na Defenders ale teda tohle je síla ()

ClapTrap 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vrátil jsem se domů, po patnácti letech na opuštěné hoře, kde jsem se snažil přežít všechny možné nástrahy. Trénovali mě mnichové, po tom, co jsem ztroskotal s letadlem a rodiče zahynuli. Pak jsem se vrátil, abych chránil moje město, ale musel jsem se stát někým jiným, něčím jiným, jsem Iron Fist. ... Téda, myslel jsem, že tohle už jsem někde slyšel či viděl, no jo, DC Arrow. Bál jsem se, jakým způsobem to pojmou, jak to bude vypadat, ale abych řekl pravdu, příjemně mě to překvapilo. Vcelku rychlý nástup akčních scén, které mají moc pěknou choreografii. Danny Rand vcelku sedl, těším se určitě na další pokračování, zápletka zatím vypadá slušně. Co se mi líbí, tak delší stopáž, oproti konkurenčním DC/CW Flash, Arrow, apod. vnese to do dílu více možností. Jestli to bude tímto směrem pokračovat, mohl by to být vynikající seroš. Jako pilot rozhodně nezklamal. 75% ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama