Reklama

Reklama

Sirens

(seriál)
Trailer 1
USA, (2014–2015), 8 h 20 min (Minutáž: 20–23 min)

Hudba:

Tree Adams

Hrají:

Michael Mosley, Kevin Daniels, Kevin Bigley, Jessica McNamee, Bill Nunn, Kelly O'Sullivan, Maura Kidwell, Emily Peterson, Kirsten Fitzgerald, Josh Segarra (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(23)

Obsahy(1)

Seriál Sirens sleduje troch chicagských pracovníkov na ambulantnej pohotovosti. Pokiaľ ide o ich osobný život, sú nedisciplinovaní, avšak títo chlapci v profesionálnom živote zvládnu akúkoľvek život ohrozujúcu situáciu, ktorá skončí v ich ambulancii. Fešák a športovec Johnny (Michael Mosley) vedie posádku, pričom je sprevádzaný úprimným a poctivým najlepším kamarátom Hankom (Kevin Daniels) a vnímavým a dychtivým nováčikom Brianom (Kevin Bigley). Potrebnú ženskú perspektívu tímu dodáva Theresa (Jessica McNamee), inteligentná a nezávislá chicagská policajtka, ktorá sa zbavuje citov k Johnnymu, svojmu bývalému priateľovi. Spoločne sa táto štvorica ponára do horúcich otázok, akými sú "bromance", priatelia s výhodami a nebezpečenstvo histórie internetového prehliadača. (figliar)

(více)

Videa (19)

Trailer 1

Recenze (6)

geklon 

všechny recenze uživatele

Britská 40 minutová uplakaná zachranářská nekorektnost nedostala tolik prostoru, kolik by si asi zasloužila. Tak jak to v Americe bývá, tamní studio vzalo námět a lehce to po svým předělali. Naštěstí pochopoli, že 22 minut na díl stačí, to je první bod. Druhá hvězda je za fakt, že se nesnažili tvůrci originál zkopírovat. Jiné charaktery, jiné postavy. A trošku jiný, kečupový humor. Jednou je to fajn, po druhý zas né. Co naděláte. Ale těch holčičích keců si mohli alespoň půlku odpustit. Po 1. sérii 60%. ()

Reklama

Mimomisu 

všechny recenze uživatele

Takze Dennis Leary si po newyorkejsch policajtech a hasicich vzal na paskal i zachranku a vyslo mu to dobre (hodnotim po prvni serii). Hodne dobre...krasne natoceny i napsany. Asi to neni pro kazdyho, stejne jako jeho predchozi pociny (fakt se divim, ze v tom nehraje), ale to je uz na vasem rozhodnuti...za mne urcite jo ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Upřímně řečeno, když jsem se o Sirens dozvěděl, tak jsem si od seriálu dost sliboval. Britskou předlohu jsem neviděl, ale lákalo mě k tomu jméno stanice na které tato show našla místo. USA Network už u mě dříve několikrát zabodovala a já se těšil, že Sirens by mohla být trochu náhrada za ukončené Psych. Tato očekáván však byla přehnaně veliká, protože Psych byl opravdový klenot stanice. Sirens na mě však nepůsobí špatně, příjemně utíkají ale střídají lepší a horší momenty. Hlavně ze začátku série, ke konci už mi to přijde lepší, možná přivyknutím na postavy. U některých dílů jsem se tedy bavil opravdu dobře. Nevím jestli se dočkáme druhé série, ale pokud ano, určitě si na ni najdu čas, abych zjistil jestli bude víc těch lepší chvilek nebo horších. Zatím je to pro mě takový lehký nadprůměr. Postavy jsou celkem fajn a hlavní trojici záchranářů i policistku Theresu není tak těžké si oblíbit. Navíc to má příjemnou délku a první série tak uteče jako voda. Své diváky si to najde, avšak určitě to není pecka, která by ohromila davy diváků... *** U první série jsem možná byl na rozpacích, ale u druhé jsem si už naprosto jistý, že tenhle seriál se mi líbí a že ho mám rád. Obsazení je opravdu skvělá a jejich vzájemná chemie dokonalá. Celá trojice Johnny, Hank a Brian úžasně hlásí, zbytek týmu (Cash, Voo a Stats) je skvěle doplňuje. Dvojka policajtů Theresa a Billy je pak jen pomyslnou třešničkou na dortu. Obzvláště Billyho si prostě nejde nezamilovat, jeho hlášky a výrazy jsou opravdu kouzelné. Na seriálu je vidět, že to tuhle partu bavilo a že si natáčení opravdu užívají. Humor, vtipy i děj mi přijdou vtipné, originální a své. I když byla sledovanost slabší než u první série, tak doufám, že se stane zázrak a třetí série se na obrazovkách příští rok objeví. Teď už totiž vím, že tahle parta by mi opravdu chyběla... ()

6thSun 

všechny recenze uživatele

Pokud si vzpomínám na britskou verzi Sirens, nemá s tou americkou hodně společnýho, až je možná škoda, že se to takhle oficiálně podává, páč v tom hodně lidí zase najde záminku ke kecům o plagiátorství (aniž by mnohdy viděli originál). Američani na to šli po svým ve stylu jedné cool hlášky za druhou (nejednou jsem si to musel přetáčet zpět, abych všechno vychytal). Pro mě rozhodně nejlepší komediální seriál roku 2014! ()

Galerie (194)

Reklama

Reklama