Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Fisk získává převahu a zničit ho je daleko těžší. Daredevil bojuje se svými vlastními démony. (Netflix)

Recenze (10)

Imrwere 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dva hlavní protagonisté se setkávají tváří v tvář. Ovšem zatím ne tak, jak by bylo třeba a Kingpin stále netuší, kdo proti němu stojí. Uff, ale mocný okamžik to tedy byl a pro samotného Matta nesmírně důležitý. Díl byl opět slabší na to, na čem si zakládá a to znamená co? Že by další léčbu šokem? Uvidíme. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trochu moc divoké/exotické a rozevláté na pragmatické a v rámci komiksu nebývale realistické univerzum hrdiny, který co pár chvil dostává po tlamě. I tak je tam ale několik klíčových bodů, které stojí za vidění. V podstatě se jedná o dva důležité souboje. ()

Reklama

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možná mírný úpadek, možná ne, každopádně Vincent s příjmením, které jsem líný psát, se u mě staví do pozice jednoho z nejprokreslenějších záporáků všech seriálů, které vzešly z marveláckých komiksů. Možná už jen proto se mi letos tak trefil do noty Hawkeye, od kterého jsem původně nečekal vůbec nic. ()

BaronMartin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět poměrně pomalá epizoda, tempo seriálu v téhle části lehce vázne. Pořád tu je ten problém, že některé scény vůbec nemusely být takto dlouhé a některé momenty nemusely být vůbec. Myslím, že zkrácení série třeba na 12 nebo 11 epizod by neuškodilo. Pořád je to ale poctivý seriál, který je skvěle natočen, má chytlavý a zajímavý příběh a spoustu skvělých scén. Příkladem moment, kdy Murdock poprvé potká osobně Fiska, ten je strašně napínavý a má skvělou nepříjemnou atmosféru. Taky se nám tu lehce nastiňuje organizace The Hand, která ještě dostane prostor ve 2. sérii. A finální moment, kdy Foggy odhalí pravdu o Mattovi, je výborná scéna. Hodnocení: 70% ()

Galerie (15)

Zajímavosti (3)

  • Citace z Bible, kterou otec Lantom (Peter McRobbie) používá při poradenství Mattovi (Charlie Cox), je Přísloví 25:26: „Jako zmatený pramen nebo znečištěná studna jsou spravedliví, kteří dávají přednost bezbožným.“ (Epistemolog)
  • Zbraň, kterou Nobu (Peter Shinkoda) používá v boji s Daredevilem (Charlie Cox), je Kyoketsu-shoge, ninja zbraň skládající se z čepele s dvojitým ostřím a další zakřivené čepele k ní připojené. Čepele jsou připevněny k dlouhému řetězu, který končí kovovým kroužkem. (Epistemolog)

Reklama

Reklama