Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Fisk i Murdock zápasí s důsledky svých dřívějších rozhodnutí a Ben s Karen se přiblíží poznání Fiskovy skutečné minulosti. (Netflix)

Recenze (10)

aR3Zz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět trefa do černého! Hodně psychologický díl, přesto akční. I v této fázi série překvapuje a některé nové zápletky (jed z minulého dílu) zůstávají neobjasněny. A to tak, že nemáte ani potuchy. Co z tohoto dílu srší, jsou emoce. Zoufalost Karen je skoro hmatatelná, napětí mezi Murdockem a Nelsonem také. A také Karen dostane prostor na závěr - a že jej využije dokonale! ()

Imrwere 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začíná to být opět lepší. Zejména postava Karen vychází z pomyslného stínu a její jednání na vlastní pěst je velice sympatické, jako ona sama. Opět se začíná přitvrzovat a jelikož se pomalu, ale jistě, blíží finále série, zcela logicky stoupají emoce. Některé pasáže jsou zamotanější, jiné zase dostávají smysl. Nezodpovězené otázky však stále tíží. ()

Reklama

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pri tejto časti som si všimol ako sa mi seriál celkovo páči - uveriteľné dialógy, žiadne fake teatrálne vystúpenia, konanie postáv, mimika, vystupovanie. Veľmi dôveryhodne mi prišlo aj hodnotenie Lelanda s Gao, sám nevedel čo si mal myslieť 🙂 v seriály Taktiež nie sú žiadne otravné postavy, práveže sú pekne vykreslené, aj s back story; či už ide o reportéra, alebo krajčíra. Hej, postavy dostávajú nereálny nářez, ale veď stačí pár chvíľ v meditácii a všetko je hneď lepšie. Môj tip je že za scénu so šampanským stál Wesley, avšak po poslednej konfrontácii to asi nebude také jednoduché 🤔 ()

Hyssi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za prvé bych řekl že jsem hodně rád, že v seriálu nejsou ohrané klíšé... Následovně bych řekl, že první půl hodina dílu byla absolutně zbytečná kecací sračka, ale pak se opět přešlo k akci a bylo to super. Následovně bych řekl, že charakter Karen jak už podle jména napovídá je úplná píča. Opravdu je mi hrozně nesympatická a hrozně mi vadí... Mám doslova chuť přeskočit dialogy s ní. Pochválil bych opět finální scénku, která je jako vždy neskutečná... Ale celkově zatím nejslabší díl... [60 %] ()

BaronMartin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Podle mě zatím jedna z nejslabších epizod, jelikož je opět strašně cítit, že seriálu lehce dochází dech. Opravdu, zkrácení počtu epizod o takové 3 by bylo naprosto k užitku, jelikož by se razantně zlepšilo tempo. Pořád zde ale máme skvělé dialogy, velice pěkně natočenou akci a fajn postavy... až na Karen, která mě pořád spíš otravuje :D Aspoň finální moment a Wesleyho smrt byla výborná scéna. Jinak celkem taková slabší epizoda, ale stále se těším, co nám předvede finále. Hodnocení: 65% ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama