Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V posledním díle této řady je Fisk zahnán do kouta a zoufalí Murdock, Foggy a Karen jsou připraveni dohrát hru až do konce. (Netflix)

Recenze (16)

Davidaxik odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle je největší hovadina co jsem nemohl čekat. Speciální jednotka co přepadne policejní konvoj?... Dál nebudu ani pokračovat. Humáč. Proto dávám "odpad"  Sice poprvé se v téhle sérii objevuje jakž takž dobrá hudba, konečně zaznívá něco zapamatovatelného, ale ten zbytek příběhu je fakt humáč. Proč že se na to sakra vlastně dívám?  Ajo, jen kvůli Punisherovi. Nic jiného... ()

Hyssi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Famózní díl... V díle fungovalo vše : atmosféra, tak akorát akce i drama, vztahy mezi postavami prostě vše. Famózně zakončená série... Konfrontace mezi Fiskem a Lelandem se mi velice líbila, ovšem pak přišla finální konfrontace mezi Daredevilem a Fiskem, a ty ji totálně zastínila. Skvěle sestříhaná a natočená bitka. Strašně se mi líbila... Celkově výborné zakončení... [100 %] ()

Reklama

BaronMartin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Upřímně? Tohle bylo boží :D Naprosto skvělý závěr pro první sérii Daredevila, který jsem si hned zamiloval a myslím si, že se jedná o jedno z nejlepších seriálových finálí. Hned začnu s tím jediným negativem, co s ním mám. Přišlo mi to až moc urychlené, všechno se prostě tak nějak stalo během pár minut a mohlo to být lépe rozfázované. Jinak je ale tahle epizoda totální epika. Každá scéna ve vás vyvolává nějakou emoci a každý moment je skvělý. Fisk byl v celé sérii relativně dobře vyzobrazen, ale až tady jsem z něj opravdu cítil, že on je ten místní boss. Že on vládne úplně všemu a prakticky každý pro něj dělá. A celkově Fisk je tady skvělý a jde z něj neskutečný strach a respekt. Například Lelandova zrada a jeho následná smrt je neskutečně atmosférická a pocitově nepříjemná scéna, jelikož Fisk v ní působí opravdu děsivě. K finálnímu souboji, ten mi přišel fajn, Daredevilův kostým vypadá dobře, jenom tam bylo možná až moc střihů a celý ten fight byl dost krátký. Každopádně jinak naprosto skvělý a emocionální souboj, jak díky hudbě, tak díky hereckým výkonům. Hlavně u D'Onofria, který si Fiska prostě neuvěřitelně dával a opravdu působil jako ten brutální nepřítel a Daredevilova nemesis. Celkově je tenhle díl naprosto úžasný, skvělé zakončení pro první řadu tohoto seriálu, je to epické a velkolepé a je zde spousta dobrých momentů. Hype na 2. sérku a na příchod Punishera. Hodnocení: 86% ()

Galerie (22)

Zajímavosti (5)

  • V závěrečné scéně stojí Daredevil (Charlie Cox) na římse a jsou mu vidět oči, ale v dalším záběru už má přes oči typické červené klapky. (Timak)
  • Jak už bývá zvykem, i v této marvelovské adaptaci se objeví slavný komiksový tvůrce Stan Lee, i když pouze na fotografii. Můžete ho spatřit vyfoceného v policejní uniformě na zdi policejní stanice. (NiaWolf)
  • V závěrečném souboji s Daredevilem (Charlie Cox) je vidět na tváři Wilsona Fiska (Vincent D'Onofrio) zaschlá krvavá rána. O pár sekund později je však rána čerstvá a mokvá. (Mr.Baboon)

Reklama

Reklama