Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Castle dostane neodolatelnou nabídku. Foggy a Murdock pochybují o budoucnosti své firmy, ale Karen jen tak něco neodradí. (Netflix)

Recenze (15)

Rayen1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je vtipný, když v sérii o Daredevilovi baví víc dějová linka vedlejší postavy, tedy Punishera :D Nikdy jsem nebyl úplně ten typ člověka, co má rád "nadpřirozeno", víc si užívám spíš tu opravdovou a uvěřitelnou linku... a to je právě Frank. Možná proto je i moje nejoblíbenější postava v komiksech od Marvelu - protože se s ničím extra nese*e a co pod jeho rukou padne na zem, to už zůstane ležet a nevstane... :D ()

SpaceOdyseus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ahhh... Rikejte tomu klidne fanservice. Ale tato epizoda byla uzasna! Vsichni ale opravdu vsichni oblibeni hrdinove jsou az po usi v problemech, jednotlive pribehove linky ubihaji kupredu a navzajem se propletaji a samozrejme skvela akce, tentokrat i snad poprve bez Daredevila! Skvele natocena, skvela temna atmosfera, proste parada. ()

Reklama

BaronMartin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle je snad první epizoda v celém seriálu, ve které mě opravdu bavila každá příběhová linka. Každá. Ať už Matt bojující s the Hand, Karen odhalující podrobnosti o vyvraždění Castlovy rodiny nebo Punisher ve vězení. Každá dějová linka má něco do sebe a je svým způsobem zábavná. Samozřejmě, nejlepší a nejzajímavější linku má Punisher, který je zavřený ve vězení, a konečně jsme po 9 epizodách dostali ten správný Punisherovský masakr, který jsme už od začátku série chtěli. A musím říct, že samotná scéna ve vězení, kde Frank zmasakruje celé křídlo vězňů je perfektní, je brutální a surová a je prostě úžasná. Užíval jsem si i Wilsona Fiska, který přece jenom seriálu přináší takovou tu zajímavou energii a ano, moment, kdy sám sebe označí jako Kingpina, je skvělý. Jediné, co mi trošku vadilo, tak je úplně samotné finále, kdy se nám ukáže, že Nobu vstal z mrtvých a žije. A takhle, samotná ta scéna je velice dobrá a hláška „You're dead.“ „There is no such thing.“ je výborná a atmosférická, mně se ale úplně nelíbí, že Daredevil, doteď dost přízemní seriál o street-level hrdinovi, by měl řešit nesmrtelnost a nějakou prastarou magickou organizaci. Hodnocení: 82% ()

mourek10100 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neskutečný díl a zatim asi nejlepší vůbec co se týče nějakého toho strhnutí diváka do naprosté katarze ze zážitku. Punisher je neskutečně dobrá herecká volba. Já opravdu Bernthala doteď moc nemusel, ale Marvel z něj dokázal udělat tak skvěle pasujícího herce do téhle role, že se to až nechce věřit. A Fiska jsem vůbec nečekal. Tajně sem doufal, že se objeví ve finále a udělá nějakej megatwist na třetí řadu, ale ta finální scéna z minulého dílu byla bombastická. Nehorázně se těšim, až se z něj stane Kingpin se vším všudy v bílém obleku a gentlemanskou holí. A Punisherovi bude sekundovat Bullseye, jelikož Frank dostane vlastní seroš. Jej to bude pokoukáníčko, věřim tomu. ()

Imrwere 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Naprosto úžasná epizoda. Dokonalá epizoda. Dění se přesouvá z velké části za brány věznice, do jejích útrob a svou chvíli slávy si opět po delší době užívá také Kingpin, tedy samotný Wilson Fisk. Stává se opět důležitou postavou, kdy už jeho setkání s Frankem věstí něco velkého. A také, že jo. Návštěva nového vězně v bloku A by se dala nazvat spíše sedmi minutami v pekle. S nebem tohle nemá nic společného. Spousta krve, spousta mrtvých. Na tohle diváci čekali a dostalo se jim plných doušků. Nezahálí ani Daredevil, kterýž je stále blíže svému cíli, za něhož bojuje. A závěr epizody přinese nejedno velké překvapení. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • Vůbec první epizoda ze všech sérií, ve které zazní přezdívka pod kterou je Wilson Fisk (Vincent D'Onofrio) v komiksech znám jako boss kriminálního podsvětí – Kingpin. (NiWi)

Reklama

Reklama