Reklama

Reklama

VOD (1)

Probíhající hon na Kilgravea opět spojuje Jessicu s Lukem. Trish získává nečekané informace o Simpsonovi a Jessice. (Netflix)

Recenze (5)

BaronMartin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Docela dost fajnová předfinálová epizoda. Po celkem dlouhé době se vrací Mike Colter a jeho postava Luke Cage, který je prostě super, je to strašně pohodová a sympatická postava, a má velice příjemnou chemii s Jessicou. A ten twist s ním, který se stane na konci, je též dost fajn. Tento díl taky obsahuje relativně dost příprav a nastínění na 2. sérii a na seriál Luke Cage, je to ale celkem dobře zpracované a nijak extra mi to nevadilo. A ještě chci zmínit finálovou scénu v klubu, která je strašně super, ať už díky skvělé atmosféře, tak i velice pěknému vizuálu a hrátkami s fialovými světly, které ladí ke Kilgravovi a odkazy na komiksového Purple Mana. Když už jsem to zmínil, tak bych chtěl ještě říct, že moc nechápu ten vývoj Kilgrava. V minulých epizodách vůbec nebylo nastíněné, že by chtěl vylepšit svoje schopnosti, nebo že mu příjdou slabé. A tady najednou prostě chce. Ocenil bych, kdyby jsme měli trošku větší nastínění v předchozích dílech... Hodnocení: 72% ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po nějakém čase se naplno vrátil Luke Cage, který mě tady baví, což se nedá říct o jeho samostatné sérii. Flashback o seznámení Luka s Kilgravem byl zábavný, zábavná byla ostatně celá dvanáctá epizoda, zvlášť demoliční pasáž v klubu se tvůrcům povedla. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • Náměstí s kašnou s andělem, které se objeví ve 26 minutě, se objevilo i na konci filmu John Wick 2 (2017). (petrustrus)

Reklama

Reklama