Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(8)

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist spojí síly proti společným nepřátelům a hrozivé konspiraci ohrožující New York City. (Netflix)

Videa (5)

Trailer 2

Recenze (176)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Než se dala čtveřice hrdinů dohromady trvalo dlouho, než začali táhnout za jeden provaz trvalo dlouho, dlouhé bylo i plánování a navíc se tady toho strašně moc nakecalo na úkor akce. Notabene sólové projekty Iron Fista a Lukea Cage mě nijak zvlášť neoslovily a oba si ta negativa přenesli i sem. Co se záporáků týče, tak také žádná hitparáda. Sigourney Weaver, která do určité míry Ruku vedla, byla nemastná neslaná a to se vlastně dá říct i o zbylé čtveřici padouchů. Osvěžení přišlo až s Elektrou, ale mělo přijít mnohem dřív. Jessica s Daredevilem dobrý, Scott Glenn taky a akce ušla, ale čekal jsem tedy mnohem víc. Nehledě na to, že ten melodramatický konec si mohli tvůrci odpustit. S druhou řadou si to ještě rozmyslím. 55% ()

Ratemus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No musim říct že mám celkem smíšený pocity. Rozhodně je to lepší než Luke Cage a Iron Fist, kteří jsou zde mnohem zajímavější než v celém svém vlastním seriálu a bavili mě víc. Není to lepší než Daredevil a možná o trochu lepší než JJ, kterou jsem si teda mile rád připomněl. Už jen fakt, že ve třetím díle Fist předvedl více kung fu, než v celém svém seriálu je celkem smutný, ale nedá se nic dělat. První půlka je seznamovací, každá postava řeší svůj případ, který je nakonec svede dohromady, je to celkem příjemný a ani to nenudí. Alexandra je vesměs k hovnu a vlastně uplně zbytečná, no a prsty Handu opravdu k smíchu, ti padouchové se skutečně nepovedli, nejsou ani zajímavý a vlastně mi byli celkem u prdele. Elektra neslaná nemastná. Souboje a akce celkem po skromnu a v posledním díle velmi chaotická a uplně zabitá tou debilní hip hap hopovou hudbou, která hrála při každé scéně s Lukem, aby nám jó ukázali, že černoši přece patří ruku v ruce k hip hap hopu. Jako jsem spokojenej, bál jsem se, že nudné postavy jako Fist a Luke stáhnou DD ke dnu, trochu se tak povedlo ale ne zcela. JJ byla fajn, po dlouhé době ji vidět bylo příjemné a snad jedině ona mě bavila. Je to lepší průměr, ve výsledku to nebylo špatné, ale čekal jsem mnohem víc....vlastně mi ani nevadí, že Fist použije svou sílu jen výjimečně a když jí může použít, vyhrál a je to nejpříhodnější, tak nic. Ani mi nevadí, že se tam celou dobu bojuje v posledním díle a když nakonec Hand použije konečně samopaly, tak jen na Luka :-D ale dřív ne. Hand, jakože nemilosrdní zabijáci mají šanci zabít tolik postav ale neudělají to. no přes tyto přešlapy se mi to celkem líbilo ()

Reklama

Botič 

všechny recenze uživatele

The Defenders nebaví tolik jako Daredevil, ani aspoň částečně jako Jessica Jones. Krkolomně budovaný origin, jehož příběh by se dal vměstnat do dvouhodinového pilotu, je roztažený na osm epizod, kde se hodně strategicky diskutuje, málo bojuje a velké dechberoucí finále se odehraje někde uprostřed. Tahle banda z "Pekelný kuchyně" si zaslouží pořádný příběh, tak snad příště. ()

gogos 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že po přečtení místního hodnocení jsem se týmovky Defenders docela obával, ale byl jsem mile překvapen. Setkání jednotlivých hrdinů a jejich spojen v tým je pojato ve zcela odlišném duchu, než u jiných týmovek a já se neskutenčně bavil. Závěr je možná trochu protahovaný a okořeněný o několil zbytenčostí, možná že by celkové zkrácení o jednu epizodu dovedlo do dokonalosti. Ale i tak naprostá spokojenost a slabších 5 hvězd. Jessica je best! ()

NiWi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Očekávané vyvrcholení dosavadního marvel-netflixovského snažení v podobě The Defenders je tu. Úspěch? ano, ale s odřenýma ušima. Seriál funguje a boduje v místech, kde se ukazuje realita a lidské přemýšlení, než jako superhrdinský akčňák plný skvělých bitek a výhry hodných nad zlými, které se však nakonec dočkáme. Ale od začátku. První díl sem uvítal s tím, že jsme se dostali do situace, ve které se jednotlivci nachází. Prakticky nic se nestalo, ale věděli jsme odkud se začíná. První třetina si tímto přízemním tempem jela v poklidu dál až do skvělé nečekané bitvy v Midland Circle a čtvrté epizody plné odpovědí. Zbývající polovina se rozdělila na zajímavější a akční pasáže a pasáže přemýšlení a výplňkové, které hlavně v podání Jessica a Matta byly skvělé. Čímž se dostávám k tomu nejzajímavějšímu, co seriál nabídl, a to jsou právě tyto dvě postavy. Chemie mezi Jess a Mattem funguje už od začátku, doplňují se a po celý seriál jsou skvělí (i když ve výsledku Jessica nic nepředvede). Luke je také snesitelnější, než ve své sólovce a Danny je naopak tady o něco míň snesitelný než v Iron Fistovi (který se mi osobně líbil) a pořád je to naivní kluk. Akce mohlo být více, hlášek bylo dostatek, co se ale vážně nepovedlo byla The Hand. Alexandra jako tajemná vůdkyně působila absolutně neautoritativně, bez náznaku respektu ostatních k ní a místy až zoufale. Na tak starobylou, legendární a vysoce nebezpečnou organizaci jako je The Hand bylo její účinkování zde spíš kabaretním vystoupením. Ze záporné strany si tak vše pro sebe ukradla Elektra, která se ve druhé polovině série rozjela a až na závěrečné očekávané probuzení ze své temné mysli na sebe strhla pozornost. Ve zkratce, já dostal to, co jsem očekával. Viděl sem známé postavy, viděl sem jak jednají jak bych od nich čekal a viděl sem to krátce, trefně a jednoduše. Co sem však neviděl byly mistrovské akční scény jako v Daredevilovi a nebezpečí, které čtyřce bezprostředně od Ruky mělo hrozit. Snad druhé/třetí série sólovek zopakují skvělý standard nastavený Daredevilem a Jessicou ve všech ohledech, aby druhá řada Defenders dopadla ještě lépe. ()

Galerie (56)

Zajímavosti (11)

  • Původně se v seriálu měl objevit i Punisher, ale vzhledem k průtahům při natáčení to nebylo možné. (UncleMorty)

Související novinky

Daredevil a Kingpin se vrátí

Daredevil a Kingpin se vrátí

08.07.2022

Dobré zprávy pro fanoušky Daredevila s tváří Charlieho Coxe (Hvězdný prach, Teorie všeho), první větší návrat populárního superhrdiny, ale i jeho úhlavní nemesis Kingpina v podání Vincenta D’Onofria … (více)

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno… (více)

Nový Transformers našli režiséra

Nový Transformers našli režiséra

27.03.2021

Studio Paramount oznámilo nový film ze světa Transformers, jenž nebude mít nic společného se sérií Michaela Baye ani spin-offem Bumblebee. Nový robotí snímek pak natočí Angel Manuel Soto (Charm City… (více)

Pavoučí univerzum na Amazonu?

Pavoučí univerzum na Amazonu?

08.09.2020

Studio Sony oznámilo nový seriál Silk, jenž by měl rozšířit hrané univerzum kolem postavy Spider-Mana. Seriál by pak navíc měl dorazit na streamovací službě od Amazonu, což by mohlo naznačovat, že… (více)

Reklama

Reklama