Reklama

Reklama

Předstírání

(seriál)
  • USA Faking It
USA, (2014–2016), 13 h 26 min (Minutáž: 21–22 min)

Hrají:

Rita Volk, Katie Stevens, Gregg Sulkin, Bailey De Young, Michael J. Willett, Rebecca McFarland, Senta Moses, Keith Powers, Erick Lopez, Courtney Kato (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(38)

Předstírání je nová romantická komedie o dvou nejlepších kamarádkách, které se mají rády. Po neúspěšných pokusech získat popularitu začnou být Karma a Amy jistým nedopatřením považovány za lesbičky. Okamžitě se stanou středem pozornosti, a tak se rozhodnou to nikomu nevymlouvat. (MTV)

Recenze (28)

IZFNP 

všechny recenze uživatele

Stráááášne sa na tom smejem. Viem, že je to hlúpučké a celkovo skôr kravina, ale nepomôžem si. Každý diel ma neskutočne baví, občas dám facepalm, občas výbuch smiechu, občas nechápem. Ale zároveň má seriál nadhľad, neberie sa vážne, na nič sa nehrá a ašpiruje akurát tak na oddychovú jednohubku, pri ktorej divák nemusí rozmýšľať. Mission accomplished, mňa to chytilo. ()

Vera2613 

všechny recenze uživatele

Tak tento seriál som pozerala asi v mojich 14-15 rokoch a milovala som to. Dala som si rewatch a moje pocity z Faking it sa nezmenili. Jasné, je to tak trochu šialené, občas trápne a klišoidné, no nemohla som sa odtrhnúť od obrazovky vtedy a ani teraz. Humor bol skvelý, teda aspoň na môj vkus. Nenásilný, situačný a často okorenil drama scény, keď bolo treba. Herecky to bolo super, dievčatá mali chémiu a tak trochu som aj bola nahnevana, že Karma moju milovanú Amy odmietla. Aby bolo jasno, dala by som tomuto seriálu 5* no ten koniec ma tak sklamal (možno až nahneval), že nemôžem dať plný počet. Chcelo to ešte jednu sériu alebo poriadne finále. Možno sa k Faking it o pár rokov vrátim, keď budem mať chuť zasmiať sa a zaspomínať na svoje pubertálne časy. ()

Reklama

zipacna 

všechny recenze uživatele

Ač jsem věkově už na jiném levelu, než pro který je tento seriál natočen, místo sledování jsem ho prožíval. Sice už jsem od pilotu věděl, jak to bude (a bylo), ale celou první sérii jsem prostě musel stát za Amy. I ty na začátku nepříjemné charaktery se nakonec tak nějak vybarvili a druhou sérii zcela jistě sledovat budu. Konec té první mě mrzí, respektive to, co se v závěru stalo. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Awkward s lesbickou zápletkou, nic víc nic míň. Rita Wolk je neskutečně roztomilá (hrozně mi připomíná Spencer ze South of Nowhere, vzhledem i povahou, ačkoli tam jsem spíš žrala Ashley). Jen ten Sulkin spíš vypadá, jako by vypadl ze Stmívání, a nechápu, co na něm holky viděj (že je bledej a načesanej jak ...?). A že zbytkem vykrádá Awkwardovského Mattyho ani nemluvím. Na jedno podívání koukatelné, ale na opakování jsou lepší, originálnější, seriály. Viděny čtyři díly, doukoukám asi jen kvůli té Ritě. První série shlédnuta, moc toho nepřinesla, celkově tak za 50% ()

Vojťas 

všechny recenze uživatele

Středoškolárna o 2 kamarádkách, které jsou víceméně dohnány k předstírání homosexuálního vztahu, aby byly populární. Slečny jsou moc pěkné, ale pilot byl striktně puberťácký (a dost uječený) = nic pro širší publikum, ale fanoušky si to asi najde. 30% [2. série BUDE] ()

Galerie (38)

Zajímavosti (4)

  • První díl seriálu byl v rámci propagandy uveden zdarma na internet. (Hollka)

Reklama

Reklama